Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Zetsu

Level: 22

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe data de 10 Aprilie 2010,dar am avut o pauza de 1 an,aproape 2.

Varsta reala: 17

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Zero warn-uri

Nickname-uri anterioare: beks, PeiN , [biS]PeiN , zEkE , Tom.Corleone

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): ( Imi pare rau,dar perioadele nu le mai stiu)

-School Instructor

-The Stracci Family

-The Corleone Family

-The Paterno Family

-The Cuneo Family

-The Barzini Family

-F.B.I.

-Red Dragon Triad

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragon Triad, 4 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost dat afara datorita banului.

Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 , Car Mechanic 5 , Drugs Dealer 5 , Whore 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

http://postimg.org/image/od5kx0jmz/

Bara RPG stats:

bar-000047547.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:30/10:00-12:00 | 19:30-1/2 ( AM )

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Mi se pare ceva nou, nu am mai fost in acest departament si mi-ar placea sa fac parte din acesta.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am experienta, altfel nu alegeam un departament ca National Guard.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu paza jail-ului si cu wanted 3 +

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cat de mult posibil.

Cum te-ai descrie in realitate?: Pai , in realitate , m-as descrie ca fiind prietenos si amuzant . Imi place sa cred ca sunt inteligent si am mult respect. Am ambitie si sunt silitor.

Edited by Zetsu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: DarKHuNTeR

Level: 32

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe data de 10 Septembrie 2012 ,cu o pauza de 2-3 luni

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM in Safe-zone

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): ( Imi pare rau,dar perioadele nu le mai stiu)

Tow Truck Company - 2 Saptamani

Tow Truck Company - 3 Saptamani

The Paterno family - 1 Saptamana

Federal Bureau of Investigations - 1 Luna si 1 Saptamana

Taxi Cab Company - 2 Saptamani

The Paterno family - 1 Saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno family - 1 Saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de samp...

Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 , Car Mechanic 5 , Drugs Dealer 3 ,

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/sjmnq37sz/

Bara RPG stats: bar-000470773.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 8:00/14:00 - 16:00 | 22:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa incerc ceva nou...imi place in departament....am fost in FBI si a fost foarte frumos

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am putina experienta ...si cred ca ma voi descurca...

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu paza jail-ului si cu wanted 3 +

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-11 Ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cosmin...am 18 ani....."Respecta si vei fi respectat"

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dipper

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 luni jumate cu aprox.

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 warn.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nickname.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- School Instructor (22 zile)

- Red Dragon Triad (20 zile)

- Avispa Rifa (30 zile)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Avispa Rifa (19 aprilie - 17 mai)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am dorit sa incerc ceva nou, am considerat ca National Guard este potrivit pentru viitorul meu.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Car Mechanic, Skill 1 Lawyer, Skill 2 Arms Dealer, Skill 1 restul

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

• Bara RPG stats: http://www.b-zone.ro/rpg"]bar-000542611.png[/url]bar-000542611.png[/url]

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, am capacitatea.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da, sunt capabil.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, sunt capabil.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:30 - 23:30 (Cu pauze).

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : As dori sa intru in acest departament pentru ca imi place cu ce se ocupa si as dori sa dau si eu o mana de ajutor.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am cerintele pentru a face parte din acest dept.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Este armata si se ocupa de cei cu wanted mai mare de 3, si de administrarea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt deacord si constient.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba, glumet si totodata serios, care stie sa se distreze. Imi place sa colaborez si sa imi fac prietenii noi. Nu imi place sa fiu luat peste picior si glume care numa ei le simt. Imi ocup timpul cu scoala

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- JerryCo

- Dipper

- DarKhunter

- Eduard.Latcan

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: KeBy

• Level: 46+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an!

• Varsta reala: 21 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3 warn.

• Nickname-uri anterioare: RaZhor

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

- School Instructor (2 luni)

- Las Venturas Taxi (1 luna)

- National Guard (1 luna)

- The Barzini family (2 luni)

-The Paterno family (2 luni)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno family (2 luni)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Incepusem munca!Demisia!

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Car Mechanic, Skill 1 Lawyer, Skill 2 Arms Dealer, Skill 1 restul

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp007yz.png/

• Bara RPG stats: bar-000381256.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Binenteles!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 03:00!

• Ai mai fost in National Guard?: Da!

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Se schimbase leaderul factiunii si daduse wipe!

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este factiune care ma atrage cel mai mult din punct de vedere al ocupatiei sale,prinderea infractorilor fiind un "hobby" pentru mine!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt capabil de orice si ma descurc in orice situatie!

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu administrarea jailului si cu prinderea infractorilor!

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 13-14 ore!

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut.Ma numesc Tavy,am 21 de ani si sunt din judetul Bacau!Sunt un tip sociabil,glumet si cu simtul umorului!Majoritatea timpului liber il dedic samp-ului si de asemeni imi place sa-mi fac multi prieteni!

Link to comment
Share on other sites

Nickname: MrGr33n

Level: 16

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din sfarsitul lunii decembrie anul 2012

Varsta reala: 17 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2, unul cand eram level mic si am facut Drive-by si unul luat de aiurea cand m-am certat cu un adversar al clanului in care eram

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): F&M departament o saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F&M departament o saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost concediat

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv skill 5 si car mechanic skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imageshack.com/photo/my-images/560/samp012haz.png/

Bara RPG stats: bar-000521872.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Intre 3:15 si 21:30 in timpul saptamanii si aproape toata ziua in week-end

Ai mai fost in National Guard?: Nu

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa ajut la reducerea infractiunilor comise si la o mai buna functionare a serverului

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece nu vreau sa intru aceasta factiune pentru bani, imi doresc intru pentru a capata experienta

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu pedepsirea infractorilor care nu se supun legii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5-6 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet, sociabil si lucrez bine in echipa

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cioby.

Level: 38

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani.

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 jignire.

Nickname-uri anterioare:

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): NG 1 luna , TTC 2 luni, Tattaglia 2 luni, etc..

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: NG 1 luna si doua saptamani.

Motivul plecarii din ultima factiune: Inactivitate.

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5) Whore (5) Drugs (5) NR ( 3) Arms Dealer (3) Car mechanic (5) Rob (3)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/ej9taxwcn/

Bara RPG stats: bar-000146826.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 00:00 23:59

Ai mai fost in National Guard? Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut niste probleme la liceu si trebuia sa stau sa invat..

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place cum este si ca am mai fost si vreau sa ajut si eu cu ce pot.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt experimentat si asa ma simt eu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu arresturile cu paza in jail si cu runneri. Adica cu infractori,criminali etc.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat glumet, serios cand este cazul, am 16 ani si sunt din Bucuresti imi place sa imi petrec timpul pe afara si in fata calculatorului.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: JomeS

Level: 31

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 2 ani

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

»The Cuneo Family - 2 saptamani si 3 zile

»The Barzini Family - 3 zile( WIpe)

»The Barzini Family - 2 saptamani ( WIpe)

»The Stracci Family - o saptamana si 4 zile (Wipe)

»The Barzini Family - O saptamana (Inactivitate)

»The Barzini Family - 5 luni (Wipe)

» Red Dragon Triad - O saptamana si 4 zile

» LV Police Department - 3 saptamani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: » LV Police Department - 3 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune: 3/3 FW

Skill-uri la joburile secundare: Detective si Car mechanic (5), Rob (2), Arms Dealer (3)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/QQvDpFX

Bara RPG stats: user-000277272.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Cu siguranta.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scoli (17:30-00:00), iar in timpul liber nu am un interval anume.

Ai mai fost in National Guard? Nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc de mult timp sa intru in National Guard, imi place sa alerg dupa suspect, sa stau la jail etc...

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt un player activ si un om care respecta.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3+, pasnic jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore pe zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat intelegator cu bun simt si harnic. Stiu sa fac o gluma fara ca o persoana sa se supere.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:CristiFlorea

Level:17

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:5 luni si 3 saptamani.

Varsta reala:16 ani.

Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:2/3 warn-uri,la level mic cand nu stiam ce e cu adevarat SA:MP.

Nickname-uri anterioare:Nu am nickname-uri anterioare.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Southern Pimps(2 saptamani),Verdant Family(3 saptamani si 3 zile)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Verdant Family(3 saptamani si 3 zile)

Motivul plecarii din ultima factiune:Multii m-au acuzat de AIM/JOYPAD,asa ca am decis sa plec.

Skill-uri la joburile secundare:Arms dealer,mechanic-skill 3,detective-skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimg.org/i...zln1x/e9a9f203/

Bara RPG stats: bar-000546089.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Mi se pare normal.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:Joc cand vreau,nu am ore la care pot juca.

Ai mai fost in National Guard?Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Din moment ce nu am mai facut parte din National Guard,nu am ce comenta.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi place dreptatea,cred ca mi se potriveste aceasta factiune.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Dupa cum am mai spus mai sus,imi place dreptatea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Se ocupa de wanted 3+ si de administrarea Jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:9-10 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Florea Cristian,am 16 ani sunt din Timisoara.Sunt o fire serioasa care stie cand e gluma si cand nu.Imi place sa joc fotbal,SA:MP si sa ma distrez.

Edited by bebytza11
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Philippe.

• Level: 29

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 6 luni.

• Varsta reala: 16 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am mai avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

q8FMt7o.png Rank 1, 1 saptamana.

Ie6XiHo.png Rank 1, 1 saptamana.

lNWxNfS.png Rank 2, 2 saptamani si 3 zile.

FYpEL5N.png Rank 1, 2 zile.

hmZYCD2.png Rank 2, 3 saptamani si 1 zi.

6nnGrcd.png Rank 1, 1 saptamana si 3 zile.

6nnGrcd.png Rank 3, 7 saptamani si 1 zi.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Ultima factiune a fost Taxi Cab Company LV si am petrecut in ea 7 saptamani si 1 zi.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat din dorinta de a intra intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Car Mechanic, News Reporter; Skill 4: Car Jacker; Skill 2: Rob;

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/2ewk6EG.png

• Bara RPG stats: bar-000527645.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte din NG.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : In primul rand as vrea sa va multumesc ca mi-ati oferit sansa de a aplica in National Guard, Nu multi au aceasta onoare , iar cei care sunt acceptati dau cu piciorul in balta. Inca din copilarie aveam un vis , si anume sa devin politist , nu conta unde "lumea reala , cea virtuala" doar sa imi implinesc un vis de mult dorit . De cand m-am apucat sa joc samp pe aceasta communitate , mi-am dorit sa devin un politist respectat . Am incepuit din greu , cu multa munca si rabdare de fier . Am intrat in prima mea factiune si anume Tow Truck Company, iar de atunci viata mea sa schimbat in bine. Cand am avansat in level am intrat si in mafii , facand tot felul de nelegiuiri... Dar acesta nu era visul meu ... , Dupa multe ore de munca cred ca a venit vremea sa-mi indepliinesc visul , si anume sa scap LS-LV si mai nou SF de toate nelegiuirile si anume : infractiuni , droguri , war-rui , robBank , etc ... .Am fost intr-o factiune pasnica (TTC,Taxi,S.i,NR) , am fost intr-o mafie (Corleone) , acum vreau sa-mi incerc norocul si intru-un Departament (NG).

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa si imi place sa practic aceste reguli impuse de NG.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Prinderea infractorilor, cu ingrijirea jail-ului, arestarea suspectilor de w 3 + .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 9-10 cu mici pauze intre ele.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Philippe Andrei, am varsta de 16 ani , elev in clasa a 9-a B, Liceul Stefan Velovan Craiova . Sunt o fire sociabila , deschisa la orice , amabila , responsabila . Pe langa activitatea mea zilnica , fiind jocurile virtuale , imi place si foarte mult sa practic sporturile ce te ajuta in dezvoltarea a intelectului cat si a fizicului , acestea fiind : bascketul , dansurile ,box , fotbal. Imi place foarte mult sa spun glume si sa rad cu prieteni , desigur in limita bunului simt . Muncind din greu calm si cu rabdare iti poti creea viitorul perfect.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [pH]Boateng

• Level: 26+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 Luni!

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3, /ad pt rob si dm.

• Nickname-uri anterioare: S.VLAD

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

» Tow Truck Company - 12 zile.

»The Barzini Family - 3 saptamani.

»The Corleone Family - 2 Saptamani.

»The Tattaglia Family - o saptamana.

» LV Police Departament - o saptamana.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: » LV Police Department - o saptamana.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Detective, Mechanic, 2 arms, rob, la restu 1.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/4wzyJbs.png

• Bara RPG stats: bar-000494751.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de zi.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt serios.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pajnic jail si wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde de zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: sunt o fire serioasa si ambitioasa, imi place sa glumesc cu toti.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Baross

Level: 16

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

Varsta reala: 18

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company LS ( rank 3 ) - The Paterno Family ( rank 2 )

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company LS - 3 luni

Motivul plecarii din ultima factiune: wipe

Skill-uri la joburile secundare: detective lv 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://prntscr.com/15usle ; http://prntscr.com/1...tscr.com/15um53 ( imi cer scuze numai asa pot face cu programul asta )

Bara RPG stats: bar-000400200.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da desigur

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 22:00

Ai mai fost in National Guard? nu dar mi-as dori nespus .

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : am multi prieteni in NG si din punctul meu de vedere NG este cel mai tare departament

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: pentru ca imi place cum actioneaza asupra celor care nu respecta leagea .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pajnic jail si wanted 3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da voi sta chiar mai mult

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

Cum te-ai descrie in realitate?: sunt o fire sociabila imi place sa imi fac prieteni si sa ma distrez in limita bunului simnt .

Edited by Baross
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [GF]bYaLeX

Level: 45

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani.

Varsta reala: 16

Sex (masculin / feminin): M.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 - /report si /report.

Nickname-uri anterioare: Da.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): National Guard - 1 luna si 1 saptamana. 69 Pier Mobs - 15 zile.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 Pier Mobs - 15 zile.

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): 9tZMATQ.png

Bara RPG stats: bar-000386772.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12 - 23.

Ai mai fost in National Guard? Da.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Pentru ca am fost o perioada inactiv.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece aici mam simtit foarte bine si aici intotdeuna a fost de munca.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai facut parte din acceasta factiune si pot spune ca ma pot descurca foarte bine.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa atat de jail cat si de suspectii cu wanted.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana cu care se poate discuta, o fire mai dura de fel cand este cazul si pot sa fiu si foarte glumet cand este loc de glume si toate cele.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: CarL.

Level: 21.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 8 luni.

Varsta reala: 15 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament (o luna si o saptamana), Green Street Bloods (doua saptamani), Taxi Cab Company Las Venturas (o luna si o saptamana).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company Las Venturas (o luna si o saptamana).

Motivul plecarii din ultima factiune: Am plecat din Taxi Cab Company Las Venturas pentru ca vreau sa intru in National Guard.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 2: -arms dealer. Skill 5: -Detective.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s16.postimg.org/8gjfswjud/sa_mp_018.png

Bara RPG stats: bar-000480613.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 16:00-00:000.

Ai mai fost in National Guard? Nu, nu am mai fost in National Guard.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat: Nu am mai fost in National Guard.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este un departament activ, vreau sa fac parte din el, vreau sa imi fac cati mai multi prieteni, de mult vreau sa intru intr-un departament dar nu am avut ocazia si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am capacitatea de a lucra in echipa, am bun simt, sunt sigur ca pot prinde un robber si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata ce sa ocupa cu wanted 3+ si cu administrarea Jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Robert, am 15 ani, locuiesc in Bucuresti, capitala Romaniei. Sunt glumet, fac glume doar cu cine imi permit, stiu cand sa fac o gluma si cand nu, sunt comunicativ, imi place sa am prieteni noi. In timpul liber imi place sa stau afara cu prietenii si in fata calculatorului.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Alex.B

Level: 40+

De când jucaţi SA-MP pe B-zone?: Cam 2 ani, da' am avut o pauză..

Vârstă reală: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc şi motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: N'am avut.

Facţiuni anterioare (şi timpul petrecut acolo): TaxiLS - 2 săptămâni, School Instructor - 2 săptămâni, The Paterno Family - 3 săptămâni, The Tattaglia Family - 2 săptămâni, The Barzini Family - 3 săptămâni, LSPD - 1 săptămână, FBI - 2 zile.

Ultima facţiune şi perioada de timp petrecută aici: FBI - 2 zile.

Motivul plecării din ultima facţiune: Mi'am dat demisa, pentru că nu mă adaptasem, nu mi'a plăcut.

Skill-uri la joburile secundare: Detective (5) , Mechanic (5) , Whore (5) , DrugDealer (5) , ArmsDealer (3) , Rob (3).

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/QhaCNj3.png

Bara RPG stats: bar-000048786.png

Aveţi capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteţi capabili să respectaţi liderul şi membrii de orice rank?: Da.

Eşti capabil să te exprimi corect gramatical?: Da, desigur.

Un interval de timp în care jucaţi SA:MP: 10:00 - 17:00 , 21:00 - 01:00.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: N'am mai fost.

De ce îţi doreşti să intri în National Guard? : Pentru că este un departament bun, respectat, şi îmi place foarte mult.

De ce credeţi că sunteţi potrivit pentru National Guard?: Pentru că vreau, şi pot !

Cu ce credeţi că se ocupă National Guard?: Pază la jail şi cu arestarea suspecţilor.

Eşti de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, desigur.

Cât timp petreceţi cu SA-MP, fără AFK?: 5-10h.

Cum te-ai descrie în realitate?: Sunt un băiat sociabil, glumeţ atunci când este cazu', şi îmi place foarte mult să mă joc samp cu prietenii, vă pot da mai multe detalii despre mine în GAME.

Edited by Alex B
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

- KeBy

- Cioby.

- JomeS

- Philippe.

- [pH]Boateng

- CarL.

 

 

 

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Aragorn

• Level: 53

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din vara anului 2011

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tattaglia Family (rank-2), aproximativ o luna.

Taxi Cab Company (rank-3), cinci saptamani.

Cuneo Family (rank-2), o luna.

News Reporter (rank-1), o saptamana.

Taxi Cab Company (rank-2), doua saptamani.

National Guard (rank-4), trei luni jumate.

Hitmen Agency (rank-1), doua saptamani.

National Guard (rank-1), doua saptamani.

Paterno Family (rank-1), o saptamana.

School Instructor (rank-4), o luna.

Police Departament (rank-1), doua saptamani.

Federal Bureau of Investigations (rank-2), cinci saptamani,

Fire & Medic Departament (rank-2), o luna.

Police Departament (rank-2), o luna si jumatate.

Tow Truck Company (rank-1), doua saptamani.

The Tsar Bratva (rank-2), doua saptamani.

SF Taxi Company (rank-3), cinci saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: SF Taxi – rank 3 – 5 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: 3 FW

• Skill-uri la joburile secundare: Detective(5), Lawyer(1), Whore(1), Drugs Dealer(1), Car Jacker(4), News Reporter(3), Mechanic(5), Rob(3) & Arms Dealer(3).

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/mWdjGLq.png

• Bara RPG stats: bar-000337601.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii joc intre orele 19:00-00:00 si cateva ore dimineata daca am timp si in timpul liber pe tot parcursul zilei.

• Ai mai fost in National Guard? Da, de 2 ori.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Prima data am plecat deoarece mi-am dorit sa incerc ceva nou, iar a doua oara am plecat deoarece nu m-am acomodat.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca National Guard este factiunea mea preferata, asi vrea sa ma reintorc aici unde am stat o lunga perioada de timp si unde m-am simtit cel mai bine de cand joc pe server.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am mai facut parte din aceasta factiune, dar si din celelalte departamente si mi-am facut treaba destul de bine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata si se ocupa cu ordinea si linistea in jail, dar cel mai important se ocupa cu suspectii wanted 3+ pe care ii aresteaza sau ii omoara daca acestia nu au drept de predare.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: intre 4-12 ore zilnic.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Vlad si locuiesc in orasul Ploiesti. Sunt in varsta de 17 ani si imi place sa joc fotbal, sa ascult muzica, sa ies cu prietenii si imi plac cursele de masini. Ajut pe oricine are nevoie(de ajutor) si imi place sa lucrez in echipa.

Edited by RTS Aragorn
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [mR].Xand3r

Level: 34

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 9 Luni Aproximativ.

Varsta reala: 15 [ Fac 16 in Iulie ]

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: AlkatrazU

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics - 5 Saptamani / Red Dragons Triad - 2 Saptamani / School Instructor - 3 Saptamani / El Loco Cartel - 2 Saptamani / Verdant Family - 2 Saptamani / Los Santos Taxi - 2 Saptamani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Los Santos Taxi - 15 Zile

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie , vreau sa incerc ceva nou.

Skill-uri la joburile secundare: 5 Mechanic / 4 Detective / 1 Restul.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/UjLSP05.jpg

Bara RPG stats: bar-000526769.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30 - 23:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in NG.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard , deoarece doresc sa fac parte dintr-o echipa bine organizata , cu membrii de seama , pe care te poti baza si pentru a apara orasele de raufacatori.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt o persoana simpla , imi place sa fiu ordonat , sa respect regulile si sa ma impun atunci cand este cazul.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata si se ocupa cu arestarea celor cu wanted 3+ si cu administrarea inchisorii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 Ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru , sunt un baiat simplu , locuiesc in Buzau , am 15 ani si in timpul liber imi place sa joc fotbal , sa organizez diferite iesiri in natura dar si sa petrec clipe frumoasa alaturi de prieteni pe SA-MP

Link to comment
Share on other sites

Nickname:yonutz01

Level:21

De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2 ani

Varsta reala:16 ani

Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 am facut dm cand aveam level mic

Nickname-uri anterioare:nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):TTC rank 4(aprox 4 luni)

Cuneo rank 1 ( 3 saptamani)

TTC rank 4 (aprox. 4 luni)

Taxi lv rank 1 (3 saptamani)

Stracci/Green Streets Bloods rank 4 (aprox. 5 luni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Green Streets Bloods ( aprox. 5 luni)

Motivul plecarii din ultima factiune:Demisie

Skill-uri la joburile secundare:5- mechanic, detective; 4-fish;3-materials, rob; restu 1!

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/63o52bidj/

Bara RPG stats: bar-000350731.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:desigur

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:15:00-22:00.

Ai mai fost in National Guard?:nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi doresc de mult timp sa fac parte dintr-un department , sa alerg dupa wanted, sa imi fac noi prieteni si sa lucrez cu oameni capabili.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt activ si serios.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu wanted-ul 3+ si administrarea jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?:Ma numesc Ionut . Am 16 ani si sunt din Arges. Imi place sa ies cu prieteni pe afara , sa ma joc jocuri pe calculator, sa joc fotbal si cel mai multi mi plac petrecerile. Sunt o fire sociabila, imi fac repede prieteni si nu tin dujmanie , nu suport sa fiu certat cu cineva.

Edited by pH yonutz01
Link to comment
Share on other sites

Nickname: John_Oanca

 

• Level: 36

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 9 luni

• Varsta reala: 20

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Fara

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire&Medic Department (5) (Timp: aproximativ 5 luni);

Tattaglia Family (2) Denumire factiune veche, (Timp: aproximativ 1 luna);

School Instructors (2) (Timp: aproximativ 1 luna);

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructors (aproximativ 1 luna)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am depus demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5(detectiv), 5(mecanic), 2(avocat), 2(dealer de arme) (http://i.imgur.com/4hZRFxY.jpg)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats (http://i.imgur.com/SUCycrB.jpg), skill detective (http://i.imgur.com/BKoWHfw.jpg)

• Bara RPG stats:bar-000472545.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da. Consider un criteriu important in activitatea factiunii.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da. Comunitatea are nevoie.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da, sunt.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 17/18:00 - 23/00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am avut ocazia.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Cu premeditare am experimentat in alte categorii de factiuni (pasnice si mafii) si consider ca a venit momentul sa optez pentru un nivel mai ridicat in randul societatii virtuale, dorind sa petrec timp in cadrele legale cu seriozitate si pasiune pentru ordinea publica.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru adoptarea comportamentului unui statut public, educat. Limbaj academic (unde este cazul), alocarea timpului necesar pentru acest gen de factiune. O singura sansa va fi de ajuns incat sa promovez maturitatea si lucrurile cu care se preocupa participantii la acest joc consacrat.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Stabileste ordinea publica, administreaza terenul guvernamental (jail), retine infractorii in custodie, confisca produse detinute ilegal.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sunt de acord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Maxim 5/6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Fiind pasionat de tehnologie, am debutat ca CEO si co-fondator la firme multiple de jocuri MMO, personaj influent in dezvoltarea industriei jocurilor. Am contribuit la formarea unor multe materiale/produse online web 2.0 functionale unde am primit admiratie. Pe langa conditia mea profesionala, ma mandresc cu un comportament demn de un colectiv respectuos si adepti ai comportamentului inteligent. Am urmat cursurile la un liceu din Bucuresti cu profilul "Mate & Info" si am debutat in industria jocurilor devenind o sursa de venit. Prezint o fire puternica si greu de manipulat. Ma pun deseori in evidenta ca o buna companie in discutii amicale, din orice domeniu. Sunt flexibil in situatii ce ma pot pune in posturi nefavorabile. Verbal, sunt diplomatic, atat in mediul social cat si in mediul online/virtual. Nu sunt un bun antreprenor, insa ma cataloghez ca un membru cu potential, adaptabil in orice mediu. Un om simplu cu idei si atitudine placute.

Edited by John Oanca
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Valirus

• Level: 25+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: cam de 3 ani (cu pauza de cateva luni)

• Varsta reala: 24

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Cate warn-uri ai in joc?: nici unul (sunt cuminte)

• Nickname-uri anterioare: nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): National Guard - in jur de 6 luni...

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard

• Motivul plecarii din ultima factiune: nu am mai avut timp suficient

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - skill 5; car mechanic - skill 5; arms dealer - skill 3

• Poza cu /stats: https://picasaweb.google.com/100974036407595893237/Stats31052013?authkey=Gv1sRgCJyIlZuSsbDyQw#5884138569539473794

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

• Ai mai fost in N.G.? Da

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: nu am mai avut timp suficient

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Imi doresc sa lupt impotriva raufacatorilor si a celor care NU VOR sa respecte legile, chiar daca este doar un joc. Si acesta are reguli si legi care TREBUIE respectate. Cine nu se conformeaza, trebuie sanctionat.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Seriozitatea si devotamentul de care dau dovada, ma fac un bun candidat intr-una din cele mai importante factiuni ale acestui server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana corecta, linistita, responsabila - familist devotat. Nu ma bag unde nu-mi fierbe oala si nu caut nod in papura. "Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face!" - principiu de viata.

 

Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Prody.

• Level: 32+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

1. The Tattaglia Family 2saptamani

2. The Stracci Family o luna si o saptamana

3. The Cuneo Family 2saptamani

4. Taxi Cab Company 5saptamana

5. SF Police Departament o luna si ceva

6. Red Dragons Triad 3zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Red Dragons Triad 3zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu imi place acolo, nus gangurile de mine

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Car Mechanic si Car Jacker. Skill 4: Arms Dealer si Drugs Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): https://picasaweb.google.com/lh/photo/ENiaszOHsqlBVxmE7m9R6dMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

• Bara RPG stats: bar-000434392.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 7-13 17-23

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ si sunt in stare sa fac fata.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Stabileste ordinea publica, administreaza terenul guvernamental (jail), retine infractorii in custodie, confisca produse detinute ilegal.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 8-9 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alex, am 15 ani si sunt din jud. Botosani. Imi plac sporturile, plimbarile, sa imi fac prieteni noi, cs si Sa;Mp-ul. Sunt un tip de treaba si descurcaret.

Link to comment
Share on other sites

Aplicatii National Guard

 

In acest topic poti face o cerere de intrare in National Guard (NG), folosind butonul ‘Add Reply’ si urmand exact urmatorul model:

 

 

Model de cerere:

 

Nickname: RoLLs.

Level: 15

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de prin august 2012 dar m-am lasat o vreme

Varsta reala: 12

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0

Nickname-uri anterioare: Nu am avut

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tow Truck Company 3 saptmani si El Loco Cartel 2 saptamani

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: El Loco Cartel 2 saptamani

Motivul plecarii din ultima factiune: vroiam sa incerc ceva nou

Skill-uri la joburile secundare: detectiv skill 5,mechanic skill 5,arms dealer skill 2 in rest 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s9.postimg.or...v/sa_mp_010.png

Bara RPG stats: user-000460659.pngbar-000460659.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Eu mai mereu lucrez in echipa

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-23:00

Ai mai fost in National Guard?: nu

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: nu am mai fost

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este cel mai tare departament

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place foarte mult

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu wanted 3 + si de administrarea inchisorii

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore sau chiar mai mult

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt mic,cu simtul umorului si intotdeauna gata de orice

Edited by Mytza110
Link to comment
Share on other sites

Nickname: RayM3n

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 10 luni.

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Verdant Family - 4 saptamani / 69 Pier Mobs - 3 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Verdant Family - 4 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme in familie.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Mechanic / 2 Detective / 1 Celelalte.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i44.tinypic.com/1zgxht1.png (Detective skill este in crestere)

• Bara RPG stats: Nu pot pune , imi da eroare la pagina cand intru.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Depinde de zi , dupa-amiaza pana seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa fac un lucru cat se poate de bun in echipa , sa apar orasul de rau facatori , sa fie un trai cat se poate de bun si de asemenea sa fiu un om al legii.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: In primul rand imi place munca in echipa , vreau sa fiu de partea legii si imi place foarte mult aceasta factiune.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu cei de wanted 3+ si administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da!

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, sunt o persoana deschisa , comunicativa , glumeata , tin la caterinca , sincer , in acelasi timp sunt si exigent , punctual. Pe parcurs ne cunoastem mai bine.

 

 

Va multumesc!

Edited by Nestro01
Link to comment
Share on other sites

Nickname: DJ_Byscuit

Level: 34

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an.

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3, pentru DM aiurea.

Nickname-uri anterioare:-

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Vietnamese x2(2 saptamani, 1 saptamana), F/M Departament(1 saptamana), Red Dragon Triad(1 saptamana), (Green Bloods Street(3 saptamani), 69 Pier Mobs(1 luna si o saptamana).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: 69 Pier Mobs - o luna si o saptamana.

Motivul plecarii din ultima factiune: 3/3 FW

Skill-uri la joburile secundare: 5 Mechanic / 5 Detective / 3 Rob / 2 Arms Dealer, restul 1.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img708.imageshack.us/img708/9227/samp310mf.png

Bara RPG stats: bar-000485993.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30 - 23:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece doresc sa incerc ceva nou, sa pazesc inchisoarea etc.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place munca in echipa, sunt si activ si serios.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea celor cu Wanted 3+ si cu administrarea inchisorii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4 ore+.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat de treaba, serios, care stie de gluma.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.