Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: Alyin
Level: 50 ++
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani si ceva.
Varsta reala:18 ani
Sex (masculin / feminin):Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.
Nickname-uri anterioare: Bozaru.7

Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Am fost aproape in toate, nu mai stiu exact nu prea am jucat in ultima perioada.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company- Rank 4
Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am mai jucat o perioada.
Skill-uri la joburile secundare:skill - 5 Detective
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://postimg.org/image/bmf2m6err/
Bara RPG stats:
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da .
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume, pot intra oricand.
Ai mai fost in National Guard? Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai stiu exact. Acum 2 ani cred.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am un prieten aici cu care am fost si in TTC si ma inteleg foarte bine cu el.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Prin acctivitatea mea.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Arestarea suspectilor de w3+.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore.
Cum te-ai descrie in realitate? Sunt un baiat prietenos, glumet, dar si serios cand este cazul, nu ma enervez usor. Joc fotbal de 7 ani, imi place sa imi petrec timpul cu prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Yenoh
Level: 19
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7 săptămâni
Varsta reala: 34
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am primit până acuma
Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nick-uri

Conturi anterioare: Nu am avut alte conturi
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am mai fost în nicio facțiune
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: - - -
Motivul plecarii din ultima factiune: - - -
Skill-uri la joburile secundare: Detectiv: 5 | Laywer: 1 | Whore: 1 | Drugs dealer: 1 | Car jacker: 1 | News reporter: 1 | Car mechanic: 5 | Arms dealer: 3
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/9C1PtHa
Bara RPG stats: Yenoh.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval orar anume, dar cel mai mult sunt prezent începând cu ora 18, până noaptea târziu
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: - - -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament bine organizat, o echipă frumoasă, unde sunt sigur că aș avea multe de învățat, dar și de oferit.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Comportamentul și limbajul meu, maturitatea, faptul că pot și îmi place să lucrez în echipă, ambiția și dorința de a avea un server cât mai ”curat” cred că mă fac un candidat potrivit pentru NG, chiar dacă sunt abia la level 19.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Oferă paza închisorii și se ocupă de jucătorii cu wanted 3+.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 4-8 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire ambițioasă, corectă, cu simțul umorului, dar și foarte serioasă atunci când e nevoie. În viața reală sunt web designer și fotograf, ceea ce mă face să fiu atent la detalii. Știu să discut și să ma port cu oamenii, atât în viața reală cât și pe joc. Mă consider o persoană cu cei 7 ani de acasă și nu-i suport pe acei oameni / jucători ce-și uită bunele maniere și dau dovadă de lipsa bunului simț.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: JesoN
Level: 47
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproape 2 ani.
Varsta reala: 15 ani.
Sex (masculin / feminin): Masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare: Danny.,Stephano,[mR].Steh

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

-Tow Truck Compnay-Rank 2-26 zile-Lider Tohaneanu
-Taxi Cab-Rank 1-15 zile-Lider Giuliano

-Corleone-Rank 1-16 zile-Lider Razvan14
-F.B.I-Rank 1-17 zile-Lider ByFyDo
-Cuneo-Rank 1-7 zile-Lider KiNNNder.
-El Loco Cartel-Rank 1-14 zile-Lider Extesy
-SFPD-Rank 1-12 zile-Lider Seba97
-Verdant Family-Rank 1-8 zile-Lider Rieker
-Tow Truck Company-Rank 1-5 zile-Lider [OC]Blue_BlooD

-SFPD-rank 3-3 luni si 8 zile-Lider Seba97

-Avispa Rifa-Rank 2-15 zile-Lider Letzgo

-Verdant Family-Rank 1-15 zile-Lider ValentinoRossi

-LSPD-Rank 2-24 zile-Lider [F4L]AlexM

-Tow Truck Company-Rank 2-14 zile-Lider [bTD]Laur25/Adrian_smith

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company-Rank 2
Motivul plecarii din ultima factiune: A intervenit aceea monotonia si pentru a intra in NG.
Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detective,Skill 3 Arms dealer,Skill 2 Rob,Skill 5 Car mechanic
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimg.org/image/6yj00b6pp/
Bara RPG stats: Jeson.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00-13:00,19:00-22:30
Ai mai fost in National Guard? Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o factiune foarte interesanta si plina de actiune.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru a cunoaste noi prieteni si deoarece cred ca pot invata noi lucruri in acest departament.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3 si cu administrarea jail-ului.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore,chiar si mai mult.
Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Valentino si am 15 ani [28.01.1998].Sunt dintr-un oras din apropriere judetului Botosani.Sunt o fire prietenoasa si intelegatoare,descurcaret de sine.Imi place sa joc fotbal cu prieteni si basket.In timpul liber ma uit la un film sau joc SAMP.Imi place sa descopar lucruri noi si sa ajut cine are nevoie cu adevarat.

Edited by TOV Keon
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Alyin

Yenoh

JesoN

Cei respinsi:

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: CryTek.

Level: 75
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 4 ani
Varsta reala: 18 ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 [Dm in safezone]
Nickname-uri anterioare: [biS]Adolf_Hitler, CryTek.Corleone
Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Los Santos Police Departament [ 5 Luni ] FBI [ 1 Luna]
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Los Santos Police Departament 1 luna jumate
Motivul plecarii din ultima factiune: M-am lasat de sa-mp
Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 detectiv
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://s11.postimg.org/ix93v7zvn/sa_mp_135.png / http://s29.postimg.org/wytq1ryk7/sa_mp_136.png
Bara RPG stats: CryTek..png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14-19 / 21-03
Ai mai fost in National Guard? : Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut o scurta perioada in care m-am lasat.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :
Doresc sa intru in National Guard pentru ca ma simt este o factiune serioasa se ocupa de cea ce imi place si este foarte organizata.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard ca se ocupa de ce ma interseaza si de ce imi place sa fac.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted 3+ si cu paza jail-ului
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore
Cum te-ai descrie in realitate?:
Un baiat serios cu comportament pus la punct si limbaj exemplar. Ascult de cei cu exprienta mai mare ca a mea in orice domeniu. Glumet cand vad ca e moementul dar serios cand e nevoie. Dornic sa ajut lumea cu tot cea ce pot. Respect orice om indiferent de varsta, sex, sau orice alt caracteristic si astept sa fiu respectat inapoi.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: the.terminator
Level: 20
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: about 3 months
Varsta reala: 18
S
ex (masculin / feminin): male
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ( for helping a player in skill mechanic )
Nickname-uri anterioare: -
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): news reporter rank 2 ( 1 month spent there )
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: news reporter rank 2
Motivul plecarii din ultima factiune: kicked
Skill-uri la joburile secundare: skill 5 detective and mechanic , other skills 1
P
oza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/0gLH219.png
Bara RPG stats: the.terminator.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: yes
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: yes
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: yes
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:00
Ai mai fost in National Guard? ----
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: ----
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : i love working as guardian , i want to help the members of N.G to do their work and to take care of jail , it a powerful departement , i have friends here and i like its skins
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: i learn about activity report in news reporter , i get some experience from there , i know how to do my work and how to deal with criminals and prisoners , also i have the capacity to work in groups.
Cu ce credeti ca se ocu
pa National Guard?: they deals with helping prisoners , healing them and punishing them , they also deal with arresting players.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: sure i will do rank 6 there if i can
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-12
Cum te-ai descrie in realitate?: i'm bilel from tunisia , i'm 18 years old , i love b-zone and i love it more when i join a faction, i'm a student of secondary school , i live with my family in tunisia , i'm found of playing video games and that's all.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:aleiro08
Level:19+
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:9 luni.
Varsta reala:15
Sex (masculin / feminin):masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Din pacate nu am warn( :D)(scuza-ti daca gluma este prea copilaroasa.)
Nickname-uri anterioare:-

Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Nu am alte factiuni.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Nu am avut alte factiuni.
Motivul plecarii din ultima factiune:Nu exista.
Skill-uri la joburile secundare:5-mechanic,4-detectiv,restul 1.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
m86LkGL.png
Bara RPG stats:Aleiro08.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:18-21.
Ai mai fost in National Guard?Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Doresc sa intru in National Guard deoarece vreau sa devin cunoscut pe server si sa ajut acesta factiune sa devin pe primul loc.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Deoarece pot ajuta la prinderea infractorilor si seriozitate.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:National Guard se ocupa cu ingrijirea jail-ului.Aceasta insemnand:sa ii puna la punct pe detinutii neseriosi si cu chef de DM.Si cu ducerea acestora la apa daca au nevoie.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?:4+
Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat de 13 ani.Am un comportament civilizat si ador scoala.Imi place sa fac dans si alte sporturi care tin de conditie fizica mare.De mic copil am vrut sa devin cineva.M-am gandit sa incep sa:mp.Dupa acesta mi-a venit idea,,Haide sa incerc sa devin cineva pe acest server,,.Acum incerc sa-mi indeplinesc propria promisiune.Vreau sa spun ceva:Stiu ca am skill 4 la detectiv dar mai am putin si il fac repede.Va rog sa-mi acordati o sansa.

Edited by aS aleiro08
Link to comment
Share on other sites

Nickname:Al.Pacino.
Level:38.
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:De 2-3 ani.
Varsta reala:16 ani.
Sex (masculin / feminin):MASCUL.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:Nu am warn.
Nickname-uri anterioare: RoM.NoName

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):The Tattaglia Family x3(3-4 luni, prima factiune) , LVPD x3 (Timp petrecut: Nu mai stiu) , The Cuneo Family x2 (TImp petrecut:Nu mai stiu), The Stracci Family x2 (timp petrecut:nu mai stiu), F.B.I x3 (Timp petrecut:Nu mai stiu) , Paterno Family x2 (Timp petrecut: Nu mai stiu), El Loco Cartel (Timp petrecut:Nu mai stiu); Paramedics x2 (2-3 saptamani)
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Las Venturas Police Departament, aproximativ 3 saptamani.
Motivul plecarii din ultima factiune: Am facut o mica mare pauza.
Skill-uri la joburile secundare:Detective skill 5, Mechanic 5, Arms 3, Whore 1 etc.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://imageshack.us/photo/my-images/802/82sp.png/ ; http://imageshack.us/photo/my-images/802/se5c.png/
Bara RPG stats: Al.Pacino..png[/url]
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:16:30-23:30.
Ai mai fost in National Guard?: Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Imi doresc sa intru in National Guard pentru ca nu am mai fost, si in + ai treaba cu arma :D .
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost prin 2 departamente , nu vad de ce nu m-as descurca aici .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa cu aplicarea legilor pe suspectii wanted 3 + si cu jailul, sa fie ordine si disciplina.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 1-2 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Salut, ma numesc Florin, am 16, sunt din Romania (Sighisoara) . Timpul liber il petrec cu prietenii sau la calculator, imi place mult fotbalul, sunt FaN Steaua( cu toate ca e cam praf in ziua de azi). Sunt mai glumet de fel dar stiu si cand sa fiu serios. Ce sa mai zic, ma veti cunoaste mai bine daca voi fi acceptat.

Edited by AL Pacin0
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

CryTek

aleiro08

Cei respinsi:

the.terminator - You need rank 3+ in a provious faction.

Al.Pacino. - Nu te vad activ, am nevoie de activitate la jail.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• Madalinos

ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard nu mai recruteaza.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SilviuM
Level: 35
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe 13.06.2013
Varsta reala: 17 ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Nu am warn-uri.
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: Silviu986
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):
San Fierro Taxi => 19.06.2013 - 20.09.2013

Southern Pimps => 20.09.2013 - 14.11.2013

Tow Truck Company => 20.11.2013 - 06.01.2014
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:
Tow Truck Company, 20.11.2013 - 06.01.2014

Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat ban pentru 5 zile.
Skill-uri la joburile secundare: Car Mechanic - skill 5

Arms dealer - skill 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/Tp6xq3S.png
Bara RPG stats: SilviuM.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 14:00 - 15:00 pana seara la 22:00-23:00
Ai mai fost in National Guard?: Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc sa intru in National Guard deoarece nu am avut ocazia de a "lucra de partea legii". Vreau sa incerc ceva nou si sa dobandesc noi cunostinte.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece consider ca sunt o persoana care se adapteaza in orice circumstante si sunt capabil sa lucrez in echipa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu pazirea Jail-ului si cu prinderea infractoriilor.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: Depinde de zi. Cu aproximatie, intre 2 si 8 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire calma, serioasa si foarte sociabila. Imi place sa descopar lucruri noi si sa imi fac prieteni, dar si sa ma distrez impreuna cu acestia. Sunt glumet, dar in schimb nu suport lipsa de bun simt sau minciuna.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SobY

Level: 46 +
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani.
Varsta reala: 16 ani.
Sex (masculin / feminin): Masculin .
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Pana in momentul de fata nu am primit warn-uri ( 0/3)
Nickname-uri anterioare: VladuTz

Conturi anterioare: Nu am avut.
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): El Loco Cartel ( 3 luni si cateva zile- rank 3- Lider Extesy) , Avispa Rifa ( 2 saptamani -rank 1 - Lider Marco) , Verdant Family ( O saptamana - rank 1 - Lider Riecker ) , F.B.I ( 3-4 luni - rank 3 - Lider Byfydo ) , LVPD ( 2 saptamani - rank 1 - lider Inderno27 )
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Ultima factiune este LVPD si timp-ul petrecut aici este de 2 saptamani .
Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de comunicare .
Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 mechanic , Skill 5 detective , Skill 3 arms , Skill 3 rob si la celelalte 1.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):
http://postimg.org/image/abtx2b51j/
Bara RPG stats: SoBy.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval bine stabilit dar in general joc seara de la 18:00 la 00:00 si cateva ore dimineata.
Ai mai fost in National Guard? Nu .
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost in National Guard.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard pentru ca imi place cu ce se ocupa si pentru ca formeaza un grup frumos , unit si activ.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cu activitatea mea .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:
: Oferă paza jail-ului și se ocupă de jucătorii cu wanted 3+.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Sigur.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: Dupa cum am mai spus nu am un program bine stabilit dar in general petrec 6-7 ore pe zi.
Cum te-ai descrie in realitate?:
Sunt un Baiat cu care poti face caterinca, însa, când este cazul, ma impun foarte usor si dau dovada de seriozitate. Nu sunt o fire invidioasa, apreciez valorile si le evidentiez cât de mult pot. Sunt genul de om caruia îi place sa duca la bun sfârsit orice lucru.Am o gândire logica, analizez fiecare pas pe care-l fac si ma gândesc de 2 ori înainte de a-l pune în practica.

Edited by TOV S o b y
Link to comment
Share on other sites

Nickname : STR8

Level : 15

De când jucaţi SA-MP pe B-zone ? : Pe B-Zone de vreo 4 ani, cu acest cont de o lună şi câteva zile.

Vârsta reală : 17 ani

Sex : Masculin

Numărul de warn-uri din joc şi motivul pentru care le-ai primit : 0/3

Nickname-uri anterioare : Nu am

Conturi anterioare : Daves

Facţiuni anterioare : Asta ar fi prima mea facţiune pe acest cont.

Ultima facţiune şi perioada de timp petrecută acolo : -

Motivul plecării din ultima facţiune : -

Skill-uri la joburile secundare : Mechanic - Skill 5 ; Detective - Skill 5 ; Arms Dealer - Skill 2

Poză cu /stats, detective skill : Link

Bară RPG stats : STR8.png

Aveţi capacitatea de a lucra în echipă ? : Da

Sunteţi capabil să respectaţi liderul şi membrii de orice rank ? : Desigur

Eşti capabil să te exprimi corect gramatical ? : Da

Un interval de timp în care jucaţi SA:MP : 14:30 - 23:30

Ai mai fost în National Guard ? : Nu, dar mi-am dorit mult.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat ? : Nu am fost

De ce îţi doreşti să intri în National Guard ? : Vreau să mă alătur voua pentru că National Guard mi se pare cel mai frumos departament de pe server. Vreau să fiu de partea legii, să-mi fac prieteni, şi sper, dacă voi fi admis, să stau o perioadă foarte lungă de timp în facţiune.

De ce credeţi că sunteţi potrivit pentru National Guard ? : Pentru că sunt o persoană ordonată, calmă şi sunt capabil să lucrez în echipă.

Cu ce credeţi că se ocupă National Guard ? : Se ocupă cu arestarea suspecţilor care au wanted 3 sau mai mare şi cu păzirea închisorii.

Eşti de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni ? : Da

Cât timp petreceţi pe zi pe SA-MP, fără AFK ? : Între 4 şi 6 ore.

Cum te-ai descrie în realitate ? : Chiar dacă urăsc autocaracterizările, voi încerca să o fac şi p'asta. Sunt un tip calm, serios şi sociabil. Îmi place să ascult muzică, să ma joc pe PC, îmi place tehnologia, sunt la curent cu tot ce mişcă pe internet despre gadget-uri. Îmi place ordinea şi disciplina. Sunt un perfecţionist, atent la fiecare detaliu.

Edited by STR8
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

SilviuM

SobY

STR8

Cei respinsi:

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: VeveX
Level: 24
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2011
Varsta reala: 16
Sex (masculin / feminin): masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 (in viata mea nu am luat ajail/warn/ban pe b-zone)
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: Il stiu doar cativa, Erow ti l-am spus, o sa iti spun si de ce nu il pot scrie asa.
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedic - 2 saptamani si 2 zile, News Reporter - o saptamana si 4 zile, Taxi LV - 7 saptamani si 3 zile
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LV - 7 saptamani si 3 zile
Motivul plecarii din ultima factiune: De a intra intr-un departament.
Skill-uri la joburile secundare: News Reporter - 2, Arms Dealer - 2, Mechanic - 5, Detective - 5
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/VRekavO.png
Bara RPG stats: VeveX.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: Luni-Vineri pot intra pe sa-mp cam pe la ora 15:00 pana la 23-24:00
Ai mai fost in National Guard? Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa fiu corect si sa ii pedepsesc pe cei care incalca regulamentul.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea persoanelor cu wanted, pastrarea linistii la jail, omorarea robberilor.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore pe zi
Cum te-ai descrie in realitate?: Nu prea imi place sa ma descriu, deobicei las pe altii sa ma descrie, dar, imi place sa imi fac prieten, sa le povestesc despre sa-mp, sa radem.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [mR].Ionut_M
Level: 32
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 6 luni cu pauze.
Varsta reala: 15 Ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare:
eSw0w
Conturi anterioare: -
Factiuniarrow-10x10.png anterioare (si timpul petrecut acolo): Paramedics (3 Zile) - Vietnamese Boys (2 Luni) - National Guard (Aproape o luna) - Green Street Bloods (2 Saptamani) - Verdant Family (O luna si ceva)
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Verdant Family (O luna si ceva)
Motivul plecarii din ultima factiune: Am foarte multi prieteni aici in National Guard + este un departament foarte respectat.
Skill-uri la joburile secundare: 5 Detectiv , 4 Mechanic.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s29.postimg.org/br8r79jbb/sa_mp_033.png
Bara RPG stats: [mR].Ionut_M.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP: De la ora 15:00 Pana seara la ora 20:00
Ai mai fost in National Guard? Da
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Teze si nu am avut timp de raprt.
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am foarte multi prieteni aici in National Guard + este un departament foarte respectat.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt o persoana activa si serioasa.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu linistea la jail si arestara suspectilor de wanted 3+.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 5 Ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana cu un simt al umorului foarte dezvoltat dar
si serios cand este cazul.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: [DnA]Mishu
Level: 15
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 14.12.2013
Varsta reala: 25
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
Nickname-uri anterioare: -

Conturi anterioare: -
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Nu am alte factiuni anterioare
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -
Motivul plecarii din ultima factiune: -
Skill-uri la joburile secundare: Detective 5 , Car Mechanic 4 iar restul 1
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): /stats si detective skill
Bara RPG stats:
[DnA]Mishu.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00/21:00
Ai mai fost in National Guard?: Nu
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place acest departament deoarece se ocupa cu sanctionarea criminalilor si vreau sa fiu de partea legii
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt potrivit deoarece imi place sa lucrez in echipa si sa aplic legea asupra celor ce o incalca
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa in mod special cu administrarea puscariei ( jail )
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: Intre 4 si 5 ore pe zi
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt prietenos, am cei 7 ani de acasa, glumet, ajutator, sincer, corect si imi remediez intotdeauna greselile facute.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

VeVeX

[DnA]Mishu

Cei respinsi:

[mR].Ionut_M - " De ce doresti sa pleci din National Guard?: Nu sunt departamentele de mine "

@Ai stat 2 saptamani si cateva zile.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Mihaittzza
Level: 41
De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 11 luni
Varsta reala: 14Ani
Sex (masculin / feminin): Masculin
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 DM aiurea .
Nickname-uri anterioare: Nu am,
Conturi anterioare: -

Factiuniarrow-10x10.png anterioare (si timpul petrecut acolo): EL LOCO CARTEL (30.05.2013 - 20.06.2013 ) -rank | LV Taxi (23.06.2013 - 15.07.2013) - rank 1 | Green Street Bloods ( 20.07.2013 - 07.09.2013) - rank 2 |

Red Dragon Triad ( 09.09.2013 - 15.09.2013 ) -rank 1 | Taxi LS (06.10.2013 - 18.10.2013) - rank 1 | Taxi LV (23.11.2013 - 12.01.2014) - rank 3

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi LV - 2 luni fara 1 sapt
Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa incerc si ceva nou.
Skill-uri la joburile secundare: 5- Detectiv , Mechanic , Drugs | 4- Arms | 3- rob | 2- Car jacker | 1- restul
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

sa_mp_000.png


Bara RPG stats: Mihaittzza.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:De la 7:30- 12:00 | 19:30 - 21:00
Ai mai fost in National Guard? Nu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost
De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place cu ce se ocupa si am si cativa prieteni aici . Si am auzit multe lucruri bune despre acest departament.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt o persoana care poate lucra in echipa , o persoana serioasa si cu cei 7 ani de acasa .
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu organizarea Jail-ului din LS si cu arestarea playerilor cu wanted 3 +
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore
Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana cu simtul umorului , incapatanata, cu bunul simt . Am 14 ani si sunt in clasa a VIII-a din orasul Buzau, oras in care si locuiesc. Cam atat :D !

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Mihaittzza

Cei respinsi:

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Acadea17

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2-3 ani cu pauze.

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Eram si eu mic , un /ad aiurea, in concluzie 1 warn.

• Nickname-uri anterioare: -

• Conturi anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): GSB - 2 zile , Red Dragon Triad 4 zile , Paramedic 11 zile , National Guard 5 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard - 5 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu am fost eligibil de timp .

• Skill-uri la joburile secundare: 5 Mechanic , 5 Detective.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/XHyDkJQ.png

• Bara RPG stats:

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Practicand football de performanta consider ca este punctul meu forte !

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu exista un interval stabilit , si noapte si ziua , depinde .

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai avut timp.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : O factiune bine organizata cu un leader pe masura. Departamentele m-au atras intr-un mod special de cele mai multe ori si consider ca pot face o treaba buna , acum bac-ul fiind trecut !

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: O fire calma , stiu sa actionez repede si inteligenta nu lipseste.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Mentinerea linistii publice in incinta jail-ului la rank 1 , oprirea infractorilor de wanted 3 + si robbery.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: In jur de 7-8 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: O fire calma , un baiat istet si descurcaret. Seriozitatea este de asemenea un punct forte pe care am decis sa il dezvolt cel mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:StrikeR.
Level:53.
De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproape 2 ani.
Varsta reala:18 ani.
Sex (masculin / feminin):masculin.
Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3.
Nickname-uri anterioare:StrikeR[xD].
Conturi anterioare:-
Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Faction: Join: Rank: Out: Leader:
===================================================

School Instructor -05.06.2012 17:11 - 1 -20.06.2012 16:10 - Weber
The Cuneo Family - 01.07.2012 00:10- Picciotto(1) - (WIPE) [F4L]BesTiaL
Fire & Medic department - 16.07.2012 14:44 -1 01.08.2012 20:16 - ALLEN
The Barzini Family - 03.10.2012 15:49 Picciotto (1) - 08.10.2012 17:52 - Kobra
The Paterno Family 25.06.2012 14:17- Piccioto (1) 29.06.2012 19:34 - (WIPE) - Lollipop
The Paterno Family-09.02.2013 18:58 Soldato (2) - 04.03.2013 10:36 [bTD]Rizea
The Stracci Family - 25.12.2012 19:39 - Soldato (2) - 10.01.2013 19:17 - PauL. Assassin Team
Taxi Cab Company- (1)-Freddy.
loXTS.png
Faction: Join: Rank: Out: Leader:
===================================================
El Loco Cartel - 4/04/2013 Cholo(2) - 22.04.2013 22:24 - eXtesY Tester
San Fierro Police Department - 26.04.2013 13:22 - Sergeant(3) - 15.07.2013 13:38 - Seba97
Green Street Bloods -17.07.2013 20:07 -Supplier(2) -11.08.2013- [OC]aLexBz

Avispa Rifa - 20.08.2013 19:57 - Minion(2) 01.10.2013 13:19 - Letzgo

Red Dragon Triad - _____________

Taxi LV

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi LV 2 saptamani cred.
Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.
Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 detective,mechanic restul 2.
Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://s7.postimg.org/vr5vpdtjf/sa_mp_026.png
Bara RPG stats:StrikeR.png
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.
Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.
Un interval de timp in care jucati SA:MP:Pai 15:00-22:00.
Ai mai fost in National Guard?:Nu,dar as vrea sa fiu.
Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat? :-
De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Pentru ca imi place foarte mult cum va organizati si cum va respectati unul pe celalalt.
De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Ma pricep foarte bine in manuirea armelor,sunt un baiat serios si capabil.
Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu pazirea inchisorii,prinderea infractorilor si arestarea acestora.
Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da.
Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?:in jur de 5-7 ore.
Cum te-ai descrie in realitate?:Sunt un baiat simplu, respectuos, glumet , prietenos. Ma numesc Tarkan, am 18 ani si locuiesc in Bucuresti !

Edited by StrikeR
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt:

Cei respinsi:

Acadea17 - Ai nevoie de rank 3 intr-o factiune anterioara.

Striker - Ai FactionPunish.

TESTELE SE DAU CU:

• Erow

• SilenCe

• [DGS]Alexcyo

• CarL.

• TheBlackHawk97

• ThundeR (ENG)


Aveti 48 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.
Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.


Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament General

- National Guard- Regulament Intern
-National Guard - News & Info
-National Guard - Wanted & Arrest List
-National Guard - Regulament Jail
-National Guard - Paznic la Jail
-Reguli nescrise
-Arme.


Pentru cei respinsi:


Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.
Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare.

Cei respinsi nu mai aveti voie sa aplicati decat dupa 7 zile.

National Guard recruteaza in continuare.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.