Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname: iLuSSioN

• Level: 28

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De pe vremea cand erau RRoms cu pauze. Acum nu mai exista probleme cu pauze sau intentia de a ma lasa de joc .

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Cate warn-uri ai in joc?: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Co. , The Cuneo Family , The Strcci Family , The Barzini Family , The Tattaglia Family , The Paterno Family x2

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family 1 Saptamana si 1 zi

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective , Skill 5 Mechanic , Skill 2 Rob , Restul Skill 1

• Poza cu /stats: http://i45.tinypic.com/2dv4bdh.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Ai mai fost in N.G.?: Nu

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte din National Guard

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Deoarece National Guard este o factiune in care nu ai cum sa te plictisesti si cu membri care stiu ce inseamna respectul unul fata de celalalt .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece stiu sa lucrez in echipa si stiu sa trag bine cu Deagle .

Cu ce credeti ca se ocupa N.G?: National Guard se ocupa cu paza la Jail si arestarea infractorilor .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Alex am 18 ani si imi place sa imi fac prieteni si sa ma distrez. Tot odata imi place sa ma joc pe acest server pentru ca am destui prieteni care ma inteleg bine cu ei.

Edited by iLuSSioN
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. AnTiDoT

2. Dutu14

3. Damian07

4. [fx]scorpion

5. Erow

6. [mR].Robby

7. iLuSSioN

8. SHeReW

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 3+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: XtaZy

• Level: 26

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: cam 2 ani

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: n-am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia Family ( o luna ), Stracci Family ( 2 saptamani ), News Reporter ( 2 luni ), School Intructor ( o luna + ), School Intructor ( o luna + )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Intructor ( o luna si o saptamana )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Conflict cu un membru

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic, Fishing, News reporter - skill 5, Rob skill 2, Restul - skill 1

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/Px6hJ.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sigur

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un interval anume.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa vad cum e intr-un departamente, deoarece nu am mai fost niciodata.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa ma duc dupa robberi si sa arestez, nu am alt motiv.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea celor din jail la rank 1, apoi de la rank 2 cu arrest si robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore in timpul saptamanii si 5-6-7 ore sambata si duminica. ( Nu stau pe sleep )

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Seby ( Sebastian ) si am 15 ani. Imi place sa ma distrez si sa-mi petrec timpul liber cu prietenii.

Link to comment
Share on other sites

Guest mariusalex

• Nickname: Tmaster

• Level:15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2-3 luni

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:niciunul

• Nickname-uri anterioare:niciunul

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):niciuna

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare:http://postimage.org/image/g954sz46t/

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/ai88sylqn/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:de obicei dimineata intre 9:00-12:30 si seara dupa ora 20:15 cat de mult

• Ai mai fost in National Guard?nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : pentr a face rost de bani si al ajuta la lupta impotriva criminalilor

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: iubesc disciplina si respectul pe care o gasesc aici

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:aresteaza infractorii si ii pazesc pe detinuti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: im medie 4-3 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:sunt ordonat respect pe cei superiori mie nu imi bat joc de munca altuia sunt rabdator si detest abuzule de putere

Am o mica precizare datorita inceperii noului an scolar trebuie sa stau la camin in cursul saptamanii iar acolo nu am net dar intr-o saptamana sau cel mult doua rezolv aceasta problema si imi voi reincepe activitatea normala pe samp va multumesc

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alpha287

• Level: 30+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din decembrie 2010

• Varsta reala: 15 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 (abuz de /sleep on contract; bind pe /ad)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor (rank 5, 5 luni); News Reporter (rank 5, 3 luni); Taxi Cab Company (rank 1, 2 saptamani); Federal Bureau of I nvestigations (rank 1, 2 saptamani); News Reporter (rank 2, 3 saptamani); The Corleone Family (rank 2, 1 luna); The Corleone Family (rank 1, 2 saptamani); News Reporter (rank 4, 1 luna); The Corleone Family (rank 1, 2 saptamani); News Reporter (rank 5, 2 luni); Police Department (rank 1, 2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Police Department - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Dorinta de a intra in National Guard

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detectiv, Mechanic; Skill 2 - Rob

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/qyW76.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul scolii 15:30-21:00; in weekend - toata ziua

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece cred ca National Guard si-a dovedit statutul de departament serios. Are niste membri foarte activ, care stiu ce inseamna respectul, si am multi prieteni aici.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am mai facut parte din departamente, si cred ca ma voi descurca aici.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Robberi, wanted.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pot spune ca sunt un baiat muncitor atunci cand trebuie sa fac asta, stiu sa glumesc atunci cand este momentul potrivit pentru glume si serios atunci cand trebuie. Imi place sa lucrez in echipa, si sa fac parte dintr-un colectiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest mariusalex

• Nickname: Tmaster

• Level:15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:2-3 luni

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:niciunul

• Nickname-uri anterioare:niciunul

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):niciuna

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: -

• Motivul plecarii din ultima factiune: -

• Skill-uri la joburile secundare:http://postimage.org/image/g954sz46t/

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://postimage.org/image/ai88sylqn/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:de obicei dimineata intre 9:00-12:30 si seara dupa ora 20:15 cat de mult

• Ai mai fost in National Guard?nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : pentr a face rost de bani si al ajuta la lupta impotriva criminalilor

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: iubesc disciplina si respectul pe care o gasesc aici

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:aresteaza infractorii si ii pazesc pe detinuti

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: im medie 4-3 ore pe zi

• Cum te-ai descrie in realitate?:sunt ordonat respect pe cei superiori mie nu imi bat joc de munca altuia sunt rabdator si detest abuzule de putere

Am o mica precizare datorita inceperii noului an scolar trebuie sa stau la camin in cursul saptamanii iar acolo nu am net dar intr-o saptamana sau cel mult doua rezolv aceasta problema si imi voi reincepe activitatea normala pe samp va multumesc

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HofyMan

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 2 ani

• Varsta reala: 19

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: ~

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family~Rank 2-(1 luna)~The Tattaglia Family~Rank 3-(2 luni si ceva.)The Corleone Family~Rank 2(1 luna si 3 sapt.)~NationaL Guard ~Rank 2-(1 luna si 2 sapt.)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: NationaL Guard (1 luna si 2 sapt.)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Datorita unor probleme personale.

• Skill-uri la joburile secundare: skill 5: Detective~Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): 78429296849422914922_thumb.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am un anumit program..depinde de fiecare zi in parte..

• Ai mai fost in National Guard? Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Datorita unor probleme personale

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Dearece mi-a parut rau cand am plecat aici m-am simtit excelent si am facut o treaba buna zic eu..

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deaorece am mai fost si stiu ce trebuie facut..

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NationaL Guard este o organizatie care se ocupa cu ajutarea Departamentelor si prinderea celor ce incalca Legea.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-8

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Marian am 19 ani imi place sa socializez sa-mi fac prieteni sunt o persoana cu simtul umorului dezoltat careia ii place seriozitatea si munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ScaRLighT

• Level: 17+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 5 luni.

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Co (10 saptamani), Fire&Medic Dep. (6 saptamani).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire&Medic Dep.- 6 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat pentru a intra in National Guard.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 => Detectiv, Mechanic. | Skill 2 => Arms Dealer, Fish.

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://uploadimage.r...75353847397.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In timpul saptamanii de la ora 15:00 pana pe la 01:00, in weekend nu am un program anume.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Este cel mai activ si serios departament, cu playeri experimentati si foarte de treaba.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am tot ce ei au nevoie : activitate, competenta si corectitudine.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata care se ocupa in special de suspectii cu wanted 3+ dar si de administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru, locuiesc in judetul Iasi si am 16 ani. Sunt un baiat de treaba, glumet dar in accelasi timp foarte ambitios si serios cand e cazul.

Edited by ScaRLighT
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Speack[M.x]

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 3 ani

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 dm

• Nickname-uri anterioare: speackmx

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 2 luni , The Tattaglia Family - 1 luna

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family - 1 luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am deminionat ca sa pot aplica in National Guard

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/pdzh1tvob/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da , sigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sigur , nu se pune problema

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Acum cu scoala 13:00-03-00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Membrii foarte activi si seriosi Si nu in ultimul rand Conducerea care este una demna de aceast Departament

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt activ si serios

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rank 1 - Paznici Jail iar dupa ce au primit rank 2+ se ocupa cu arestarea suspectilor cu wanted 3+ si nu numai

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Nu o sa fie cazul

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Depinde in ce Departament / Factiune sunt , in general 10-11 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: De obicei nu fac asta , las pe altcineva sa o faca . Sunt un baiat serios , glumet ( stiu cand sa fac o gluma si cand sa ii pun capat ) , capabil sa duc un lucru la bun sfarsit . Cand nu joc sa-mp ( /sleep ) imi place sa-mi pierd timpul cu prietenii si sa merg la pescuit . Sunt o persoana care nu accept oamenii retarzi , tiganii . Accept glumele facute de cineva cu "capu pe umeri" dar pana la un anumit punct , nu imi place sa jignesc / fiu jignit , batjocorit sau ceva gen . Nieman dsteht über dem Gesetz, und ich bin das Gesetz . Adolf Hitler

Edited by Speack
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SeHa

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 1 an.

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 ( niste distractii cu anumiti prieteni.. )

• Nickname-uri anterioare: /

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company ( o luna ), The Cuneo Family ( aproximativ o luna )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company ( o luna )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie. Venise vara si nu prea mai aveam timp de stat la pc.

• Skill-uri la joburile secundare: Mechanic 5, Detectiv 4.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/pe2ide9kl/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da!

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: /

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Dorinta de a incerca ceva nou, pentru a pastra ordinea si linistea in cele doua orase.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pëntru ca sunt foarte activ, imi place foarte mult munca in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Suspectii cu wanted 3+ si de administrarea jailului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 / 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire glumeata, sociabila si foarte prietenoasa. Imi place sa imi fac prieteni peste tot.. Sunt un mare fan al sporturilor extreme.. Hobby´urile mele sunt downhill´ul, alpinismul, snowboarding´ul si in ultimul timp si Sa:Mp´ul.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Explosive

• Level: 31

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Cam 7 luni.

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Explosive.Vicious

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter(1 saptamana), Paterno(3 saptamani), Corleone(2 saptamani),School Instructor(2 saptamani),Tow Truck Company(3 luni).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company(3 luni).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic, Fishing,Car Jacker- skill 5.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://tinypic.com/v...pic=2uxzinb&s=6

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Sigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14 , 15 - 23 , 24.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc foarte mult in acest departament deoarece imi place sa merg dupa robberi si playeri cu wanted.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place munca in echipa.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea celor din jail la rank 1, apoi de la rank 2 cu arrest si robberi.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti pe SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore in timpul saptamani si 9-10 in weekend.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Adelin, am 16 ani, imi place sa-mi petrec timpul liber jucand sa:mp si fotbal.Sunt un baiat glumet, capabil sa termin ce am inceput si ambitios.

Edited by Explosive
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Pawn

• Level: 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 1 an .

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Cate warn-uri ai in joc?: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

•The Barzini Family - 14 Zile | Leader Alyn.Master

•The Tattagila Family - 1 Luna | Leader Norby

•The Tattagila Family - 14 Zile | Leader TheEmperor

•The Cuneo Family - 20 Zile | Leader ShlomY

•The Barzini Family - 14 Zile | Leader DeviL

•School Instructor - 1 luna jumate | Leader Weber

•The Corleone Family - 15 Zile | Leader Epsylon

•The Stracci Family - 14 Zile | Leader Anthony/Cristi.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family - 2 Saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective , Skill 5 Mechanic , Skill 2 Rob , Arms Dealer Skill 3.

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/O7ISC.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur .

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Ai mai fost in N.G.?: Nu

• Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: Nu am mai facut parte din National Guard

• De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Deoarece National Guard este o factiune in care nu ai cum sa te plictisesti si cu membri care stiu ce inseamna respectul unul fata de celalalt .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Sunt potrivit pentru National Guard deoarece stiu sa lucrez in echipa si stiu sa trag bine cu Deagle .

Cu ce credeti ca se ocupa N.G?: National Guard se ocupa cu paza la Jail si arestarea infractorilor .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Dennis am 17 ani si imi place sa imi fac prieteni si sa ma distrez. Tot odata imi place sa ma joc pe acest server pentru ca am destui prieteni care ma inteleg bine cu ei.

Edited by Pawn
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RiekeR

• Level: 34

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 4 luni

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 , limbaj..

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini rank 1( 3 sapt) Tattaglia rank 1 ( 2 sapt) , Cuneo rank 3 (5 sapt) , TTC rank 2 ( 5 sapt) , Corleone rank 1 ( 2 sapt) , Barzini rank 1 ( 2 sapt) , Stracci rank 6( 3 luni ) , FBI rank 1 ( 1 sapt ) , Tattaglia rank 2 ( 1 luna ) , Paterno rank 1 (1 saptamana)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno , 1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune: Erau foarte multa dezorganizare, multe certuri , nu m-am simtit bine acolo.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective,Mecanic, Drugs- skill 5 , arms - 3

• Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/6h21rth75/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9- 13 , 8:30 - 00

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece vreau sa fac parte dintr-un departament , iar NG mi se pare cel mai potrivit.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt activ , serios si imi place sa lucrez in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Se ocupa de administrarea jail-ului si de wanted 3+ in general.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Am 16 ani , sunt elev in clasa a X - a ,sociabil, ambitios , serios si cu simtul umorului.

Edited by RiekeR xD
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [b2w]CraNe

• Level: 21.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani.

• Varsta reala: Am 14 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Warn 1/3 -> Limbaj (Nu se va mai repeta niciodata).

• Nickname-uri anterioare: CaLibrU.xD

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  1. Fire & Medic Departament -> Rank 1 (16 zile).
  2. The Barzini Family -> Rank 2 (40 zile).
  3. The Cuneo Family -> Rank 1 (11 zile).
  4. The Cuneo Family -> Rank 1 (6 zile).
  5. News Reporter -> Rank 2 (19 zile).
  6. Taxi Cab Company -> Rank 1 (17 zile).
  7. The Corleone Family -> Rank 1 (14 zile).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family -> 14 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, Mechanic skill 5, Drugs Dealer skill 5, News Reporter skil 5, Rob skill 2, Fishing skill 2.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/jmyd27257/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata si seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu, de aceea as dori foarte mult.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc sa intru in National Guard deoarece imi place foarte mult sa mentin linistea la jail si in oras. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa apar playerii de rapitori si alte primejdii. De asemenea aici am foarte multi prieteni cu care pot face o treaba excelenta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece stiu sa manuiesc foarte bine armele, lucrez in echipa, imi pastrez calmul mereu si sunt cooperant.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard este armata, se ocupa cu wanted 3+, situatiile cele mai dificile si stau de paza la jail pentru a evita dezastrele.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec pe SA:MP B-Zone aproximativ 4-5 ore pe zi. In weekend mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Alexandru, am 14 ani si locuiesc in orasul Iasi. Imi place sa ma distrez, sa muncesc si sa ies afara cu prietenii. De asemenea imi place foarte mult sportul si sa imi petrec timpul in aer liber. Sunt pasionat de IT si operare PC.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Gabriel0123

Level: 48

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 9 luni.

Varsta reala: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Corleone Family(o luna), The Paterno Family(o luna), Police Department(o luna), School Instructor(o luna), News Reporter(cinci luni), The Cuneo Family(sase luni), Fireman/Paramedic(o luna).

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family(o luna)

Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe.

Skill-uri la joburile secundare: Skill 5(Detective, Whore, Drug Dealer, Car Jacker, New Reporter, Car Mechanic si Fishing).

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://i.imgur.com/92FBx.jpg

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 22:00.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament organizat, unit in care nu am mai fost si as dorii nespus de mult sa ma alatur lui.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost intr-un departament, lucrez foarte bine in echipa, imi ajut colegii la nevoie si ii respect.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: NationaL Guard este o organizatie care se ocupa cu ajutorarea Departamentelor si prinderea celor care incalca legea.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4 - 5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Gabriel, am 17 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios.

Edited by Gabriel0123
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Dorynelo

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 7/8 luni

• Varsta reala: 21 de ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• ]Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 ad aiurea

• Nickname-uri anterioare: nu am mai avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The stracci Family rank 2[ FireMedic departament rank2 Paterno Family rank 2 Tatataglia Family rank 1

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tataglia Family 2 saptamani si un pic

• Motivul plecarii din ultima factiune: ]demisie[

• Skill-uri la joburile secundare:[ skill 4 detectiv[ ]skill 5 mechanic[ ]skill 2 fish[/font] ]skill 2 rob[

]]Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/lbjm4apln/

]• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da desigur[

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: ]da[

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:]da[

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata intre 11:00/02:00 si seara 08:00/02:00[

• Ai mai fost in National Guard? Nu[

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:]Nu am mai fost[

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deorece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, raufacatorilor, cei fara de lege si sa ajut la buna dispozitie si ambianta a serverului[

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt o persoana corecta amabila sociabila si de incredere[/font]

]Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu arrestu-uri/ wanted /jail etc

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: nu prea obisnuiesc sa stau AFK

• Cum te-ai descrie in realitate?: Amabil sociabil glumet[ si de incredere![/

Edited by radudorynel
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Milkyway

• Level:19

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:4 luni

• Varsta reala:18

• Sex (masculin / feminin):M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 dm aiurea .

• Nickname-uri anterioare:-

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Fire & Medic 4 zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:F&M a fost singura.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Probleme personale.Demisie .

• Skill-uri la joburile secundare:4 detectiv mai am putin si fac 5 , 2 arms dealer ,5 mechanic

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu):http://imageshack.us/photo/my-images/844/samp044ah.png/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Lucrez ca contabil si da am capacitatea de a lucra in echipa.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Categoric

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:15:00 -> 02:00/03:00

• Ai mai fost in National Guard?Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:-

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Seara nu prea sunt Departamente on , a inceput scoala etc .. si doresc sa ajut dep.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Capacitate de a lucra in echipa .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:/wanted Jail Prinderea Infractorilor Tip Runner sau w3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8/10 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?:1.83 Brunet 18 ani Respectuos , Romantic .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: BlackWell

Level:21

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

Varsta reala: 15

Sex (masculin / feminin): Masculin

Cate warn-uri ai in joc?: 0

Nickname-uri anterioare:

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Stracci Family -rank 1 -2 sapt

Taxi Cab Company - Rank 1 / 2 sapt

Police Departament -rank 2 /4 sapt

School Instructor -rank 1 / 2 sapt

School Instructor -rank 5 / 1 luna

The corleone Famiily rank 1 /2 sapt

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor 1 luna si 3 sapt

Motivul plecarii din ultima factiune: cerere demisie

Skill-uri la joburile secundare: Mechanic , Detectiv , r - Skill 5 ,---arms skill 3/// rob-skill 2

Poza cu /stats: http://postimage.org/image/ernhrckt7/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Ai mai fost in N.G.? Nu

Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat?: Nu am mai fost NG

De ce iti doresti sa intri in N.G.? : Imi doresc foarte mult sa fac iar parte dintr-un departament . Sa prind Robberi si sa arestez infractori

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru N.G.?: Sunt activ si imi place munca in echipa;

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani?: Da

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 pre

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat prietenos ,cu bun simt , muncitor si glumet cand este cazul .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: EugenEBv

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ un an si jumatate.

• Varsta reala:14, aproape 15.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department - O luna, News Reporter - 5 zile, Corleone - 8 zile. Stracci Family - 13 zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone Family pentru 8 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Noul lider a decis sa dea wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv - 5, Mechanic -5, Arms Dealer - 2, Drug Dealer - 5, iar restul 1.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/wuyrf9tk5/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 12:00 - 24:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece de mult timp imi doresc sa fac parte intr-un departament, iar National Guard este cel mai activ departament, si mi-ar face o mare placere sa va ajut cu tot ce-mi sta in putinta.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece am capacitatea de a lucra in echipa, ceea ce ma ajuta foarte mult fiind membrul National Guard.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea / arestarea infractorilor, jefuitorii de banci, mentinerea linistii in jail, etc.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 12 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Eugen, am aproape 15 ani si locuiesc in Irlanda de 2 ani. Sunt o fire serioasa, optimista, prietenoasa, dar si glumeata cand e cazul. Hobby-ul meu e putin mai "ciudat", sunt pasionat de arme, gloante, etc. Timpul liber mi-l petrec gaurind sticle de bere cu pistolul <):). Imi plac sporturile extreme, gen Snowboarding, sportul meu prefat, dar nu am avut ocazia inca sa-l practic, poate pe viitor.

Edited by EugenEBv
Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. Milkyway

2. Dorynelo

3. blackwell

4. Explosive

5. Speack[M.x]

6. Gabriel0123

7. HofyMan

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 3+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: SoURc3_

• Level: 16+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani aproximativ.

• Varsta reala: 14.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 1. Limbaj, limbaj pe report [ Sunt vechi, daca este necesar le dau clear].

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family- Cateva zile. [ Probleme cu unii membri needucati ]

News Reporter- 10 zile aproximativ: Am acumulat 2 FW in perioada de teste ]

The Paterno Family- 1 săptămâna: Am scris ceva gresit pe /f dar era wrong chat.]

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family- 1 săptămâna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demis pentru wrong chat ..

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective, Skill 5 Mechanic, Skill 4 Fish, Skill 3 Arms Dealer, Skill 2 Drugs Dealer, Skill 3 News Reporter.. restul 1.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/3tHLn.jpg

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Binenteles.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In zilele de scoala 16:- 00:00. In weekend petrec 18 ore aproximativ - 08:00 - 02:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este departamentul meu preferat, am cativa prieteni acolo, imi place cu ce se ocupa. Stiu ca nu am avut un trecut prea curat, si am 2/3 warns.. dar o data in viata meritam cu totii o sansa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt foarte activ, serios cand este vorba de lucruri importante, si sunt foarte apt in prinderea suspectilor, etc.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pai se ocupa cu: paza la jail, robberi, suspecti cu wanted.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Zilnic in jur de 15 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut, ma numesc Laurentiu, actual locuiesc in Italia. Imi place sa ma implic mult in ceea ce fac. Sunt foarte prietenos, imi place sa socializez, sa petrec timpul cu prietenii si sa glumim. Imi place sa am prieteni care au incredere deplina in mine, care de asemeni si eu sa am aceiasi incredere, sa pot incredinta orice, oricand. Nu imi plac glumele de prost gust. Imi place mult sa desenez si sunt pasionat de gaming. Timpul liber mi-l petrec pe pc alaturi de prietenii mei, sau afara, practicand diferite sporturi. Salut.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SorynRo

• Level: 25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 2-3 luni

• Varsta reala: 17 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

• ]Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: --

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi cab company3x FireMedic departament Tatataglia Family ,news reporter 2x

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News reporter,sincer nu mai stiu ca nu am mai jucat de mult

• Motivul plecarii din ultima factiune: demisie

• Skill-uri la joburile secundare:[ skill 5 detectiv[ ]skill 5 mechanic,skill 2 rob

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/n9641d5bt/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:]da[

]Un interval de timp in care jucati SA:MP: dimineata intre 11:00/02:00 si seara 08:00/02:00[

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deorece vreau sa ajut la prinderea infractorilor, raufacatorilor, cei fara de lege si sa ajut la buna dispozitie si ambianta a serverului

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt o persoana corecta amabila sociabila si de incredere

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: cu arrestu-uri/ wanted /jail etc...

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6/7 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Amabil sociabil glumet si de incredere

Edited by Suryka
Link to comment
Share on other sites

Nickname: [b2w]CraNe

• Level: 21.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 3 ani.

• Varsta reala: Am 14 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: Warn 1/3 -> Limbaj (Nu se va mai repeta).

• Nickname-uri anterioare: CaLibrU.xD

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

  1. Fire & Medic Departament -> Rank 1 (16 zile).
  2. The Barzini Family -> Rank 2 (40 zile).
  3. The Cuneo Family -> Rank 1 (11 zile).
  4. The Cuneo Family -> Rank 1 (6 zile).
  5. News Reporter -> Rank 2 (19 zile).
  6. Taxi Cab Company -> Rank 1 (17 zile).
  7. The Corleone Family -> Rank 1 (14 zile).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone Family -> 14 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: A fost Wipe.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, Mechanic skill 5, Drugs Dealer skill 5, News Reporter skil 5, Rob skill 2, Fishing skill 2.

Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/jaieux8c7/

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Stima mea ajunge la toti membrii factiunii.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata si seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Doresc sa intru in National Guard deoarece imi place foarte mult sa mentin linistea la jail si in oras. Imi place foarte mult sa lucrez in echipa si sa apar playerii de rapitori si de alte primejdii. De asemenea aici am foarte multi prieteni cu care ma pot intelege si nu voi da gres in misiuni.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru National Guard deoarece am capacitatea sa manuiesc foarte bine armele, lucrez in echipa, imi pastrez calmul mereu si sunt cooperant.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Factiunea National Guard este armata, se ocupa in special cu situatiile cele mai dificile si stau de paza la jail pentru a evita dezastrele. Cu toate acestea se ocupa si de wanted.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Petrec pe SA:MP B-Zone aproximativ 4-5 ore pe zi. In weekend mai mult.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Alexandru, am 14 ani si locuiesc in orasul Iasi. Imi place sa ma distrez, sa muncesc si sa ies afara cu prietenii. De asemenea imi place foarte mult sportul si sa imi petrec timpul in aer liber. Sunt pasionat de IT si operare PC.

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.