Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Pitiku

Level: 47

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2 ani cu mici pauze.

Factiuni precedente : Stracci - Rank 2 , Cuneo - Rank 2 , Barzini - Rank 1 , F.B.I - Rank 2 , F.B.I - Rank 3 , Tattaglia - Rank 1 , PD - Rank 2 , PD - Rank 3 , School Instructor - Rank 1 , Corleone - Rank 1 , National Guard - Rank 2 , Taxi - Rank 2 .

Rank-ul ultimei factiuni : 2 .

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a intra in Hitman Agency .

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - PD/FBI .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place foarte mult aceasta factiune , si imi place foarte mult sa fac contracte ( exact ca in filme :)) ) .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane, in schimbul unei sume de bani .

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu .

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8 - 10 ore .

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur .

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/QbfTMSv.png.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc frumos .

Edited by TL Pitiku
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:GoLdStaR

Level:31+.

Varsta(reala):15 ani.

Sex (masculin / feminin) :Masculin.

De cat timp jucati pe server? :10 luni.

Factiuni precedente :Cuneo, Tattaglia, Barzini, Stracci, Cuneo.

Rank-ul ultimei factiuni :Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Demis, pentru suferinte la war.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Cuneo family rank 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Mi-am revizuit comportamentul si vreau sa fac parte si sa ma implic in tot ce inseamna Hitman Agency.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :Kill for money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Absolut.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :9-10 ore.

Nickname-uri anterioare :Nu am.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hq6shmn4x/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 pentru Dead-Match.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :Da, o data pentru joypad si o data pentru abuz de repair (nu se va mai intampla).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da.

Alte precizari?:Sper sa fi facut totul corect si sa fiu acceptat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Gola

Level: 24

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? Joc de 12 luni.

Factiuni precedente : Fireman/Paramedic;Taxi Cab Company;The Tattaglia family 2x;Barzini family;Federal Bureau of Ivestigations;The Stracci family.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece aveam probleme de familie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3,Fireman/Paramedic.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru a ajuta factiunea cu ce pot eu mai bine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: da,insa minore.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/iyjrt52od/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da,pentru bug abuse la car jacker. Nu stiam despre aceste buguri pana sa-mi spuna Shadow.De atunci n-am mai primit ban niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da,dar nu este cazul.

Alte precizari? : Multumesc.

Edited by GOLA
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bladesttar

Level: 30 [633/124]

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 6 luni dar cu o pauza

Factiuni precedente : Fire & Medic Dpt. (rank 1) ,The Stacci Family (rank 1) , Tow Truck Company (rank 5) , FBI (rank 5) si The Tattaglia Family (rank 1).

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - The Tattaglia Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu prea ma caracterizeaza mafiile , asa ca am decis ca este mai bine civil.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - Tow Truck Company si FBI

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi doream de mult sa fac niste contracte si acum ma simt pregatit.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5paogplzp/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (la lvl 5 am injurat un player care facea DM aiurea)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc!

Edited by bLadEsTTar
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: GonZo

Level: 20+

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an

Factiuni precedente : The Cuneo Family Rank 2 ,School Instructor Rank 2 ,School Instructor Rank 4 , School Instructor Rank 1

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - School Instructor

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :Am acumulat 2fw in saptamanile de proba.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - School Instructor

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pur si simplu e cea mai tare factiune.Sa fac contracte cu arme,rifle,cutit hmmm ce bine suna,sa urmaresc oameni..Agent 007...Abia astept.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-8 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Consider ca da,dar vreau sa aflu.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/vMXQo70

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3 (/ad cu rob si limbaj)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da parola scrisa gresit de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc anticipat! Sper sa fiu acceptat !

Edited by Gonzo
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Aragorn

Level: 47

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din vara anului 2011.

Factiuni precedente :

Tattaglia Family (rank-2), 27.11.2011~~21.12.2011.

Taxi Cab Company (rank-3), 26.12.2011~~03.02.2012.

Cuneo Family (rank-2), 13.02.2012~~11.03.2012.

News Reporter (rank-1), 11.03.2012~~16.03.2012.

Taxi Cab Company (rank-2), 25.03.2012~~13.04.2012.

National Guard (rank-4), 18.04.2012~~27.07.2012.

Hitmen Agency (rank-1), 30.07.2012~~15.08.2012.

National Guard (rank-1), 16.08.2012~~30.08.2012.

Paterno Family (rank-1), 30.08.2012~~03.09.2012.

School Instructor (rank-4), 14.09.2012~~13.10.2012.

Police Departament (rank-1), 20.10.2012~~03.11.2012.

Federal Bureau of Investigations (rank-2), 03.11.2012~~13,12,2012,

Fire & Medic Departament (rank-1,2), 16.12.2012~~19.01.2013.

Police Departament (rank-2), 25.01.2013~~11.03.2013.

Tow Truck Company (rank-1), 11.03.2013~~25.03.2013.

Rank-ul ultimei factiuni : Tow Truck Company (rank 1)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am iesit din Tow Truck deoarece imi doream sa ma reintorc in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 in National Guard & rank 4 in School Instructor.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am mai facut parte din aceasta factiune si m-am simtit foarte bine. Agentia are o echipa formata din mebrii activi, seriosi si disciplinati.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen este o agentie de mercenari care se ocupa cu uciderea persoanelor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, chiar m-am inteles foarte bine cu membri H.A. Poate au mai fost cateva mici neintelegeri in acest timp, dar nu certuri/probleme foarte grave.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Mi-am dat demisia deoarece in acel timp imi doream foarte mult sa ma reintorc in National Guard.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : De la 4 ore pana la 12,14 ore, cand am mult timp liber.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/u4W2ITd.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : De doua ori (limbaj & abuz de /enter)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Mult respect si spor la contracte!

Link to comment
Share on other sites

MODEL DE CERERE

Nume in joc: LuNg

Level: 25

Varsta(reala): 15 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si 5 luni

Factiuni precedente : Taxi Cab Company, School Instructor x3, Federal Bureau Of Investigations, Police Departament,The Stracci Family, Hitmen Agency, Tow Truck Company

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 Tow Truck Company

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit aceasta factiune, deoarece am avut probleme in familie si eram inactiv. Acum totul este in regula

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 in School Instructor

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei, deoarece este o factiune respectata care are membrii de nota 10. Doresc sa-mi continui ce am inceput in septembrie si imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea playerilor pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Eram la inceput de drum in Hitman, astfel nu stiam sa rezolv un contract perfect. Am executat 2 contracte mai putin perfecte si am fost demis, deoarece am acumulat 2 advertismente in perioada de teste.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/5w1kj0a59/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 warn pe motivul /ad aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am amenintat cu ban

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : Sper sa-mi acorzi o sansa. Multumesc

Edited by LuNg
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Leviathan

Level: 15

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 4 luni.

Factiuni precedente : Fire & Medic Department.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am dorit sa aplic la aceasta factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Fire & Medic Department -> rank 2.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie serioasa si respectata,cu membrii extraordinari si capabili.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Inteleg si sunt constient de acest lucru.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : -

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/gxixxyzop/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : -

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Va multumesc.

Edited by HyperBug
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: S.VLAD

Level: 22+

Varsta(reala): 17 Ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aproape 4 luni.

Factiuni precedente :

Tow Truck Company x2.

The Barzini Family .

The Corleone Family.

The Tattaglia Family.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 The Tattaglia Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mai aveam timp de activitati.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 The Corleone Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in aceasta agentie deoarece am prieteni si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinarea playerilor pe care sunt puse contracte.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 9-10.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/o9bSUhY.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3: 1/3 /ad pt rob, 2/3 dm aiurea.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, Limbaj si dm.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Name the game: Fatlum_Kurtishi

Level: 26

Age (real): 17

Gender (male / female): Male

How long play on the server? : 6 months

Previous factions: The Tattaglia Family x2 , The Cuneo Family

Rank last factor: Cuneo Family Rank 2

The reason you left / were you fired the former Factor: Demisie

Had the highest rank in any faction (faction Specify): Cuneo (2)

Why you want to join the agency? : I like this faction to much its my favorite , i want to join for fun new friends etc.

Why do you think dealing with this agency? : They kills peoples in silently for money

Hitman Agency You know the rules and read at least once Info, orders and Agency skins? : Yes

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and stupid not to have the point? : Yes

You had a history of one or more members of Hitman Agency?: No

Have you ever been a member Hitman: No

Reason exit / dismissal of Hitman (in case you've been): -

How many hours per day give this game without afk? : 6 - 8 hours

Previous nicknames: -

Consider that you have the ability to perform a contract without problems? : No

You have the ability to write grammatically correct? Yes

Picture of / stats (+ mandatory civil occur / time when it is done) and detective skills to: http://postimg.org/image/ymcc8olcl/

Warn'uri many of the game? (specify why): 0/3

Have you ever been banned from any particular reason? (states and why): No

You're a BlackList'ul factions? (specify which): No

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?: Yes

Other specifications? : Hope will give me a chance here , thanks !

Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

 

Nume in joc: Razvan14

Level: 64

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani +

Factiuni precedente : News Reporter , School Instructor , Yakuza , Barzini , Hitman Agency , Corleone ,

Rank-ul ultimei factiuni : FBI - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am decis sa revin in agentie

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Don Corleone

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Sa ajut agentia sa creasca

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea playerilor pe o suma de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu se pune problema

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am fost promovat la functia de lider Corleone

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de zi , 4-5 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Evident

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Evident

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://postimg.org/image/iww3i197l/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : 3/3 warns

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Adriana rullz & Lili rullz

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SNaKs2000

Level: Level 27.

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din iunie 2011 (cu pauze).

Factiuni precedente :

  • Taxi Cab COmpany
  • Corleone Family
  • Paterno Family
  • Tattaglia Family
  • Taxi Cab Company
  • Fireman / Medic
  • National Guard
  • Cuneo Family

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am părăsit ultima facţiune deoarece Sublideru' "avea ceva cu mine", întotdeauna se lega de mine, făcea tot posibilul de a mă scoate din facţiune aşa că am reacţionat greşit, plecând din facţiune fără să discut cu liderul acesteia (am procedat greşit).

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 în National Guard.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Eu vreau să mă alătur aceste agenţii deoarece din 2011 vreau să fac parte din Hitman.Aici am prieteni buni şi liderul este de treabă, ţine la glumă la fel şi subliderul, cu care am "crescut" în Corleone Family.Motivul întemeiat este acela de a efectua şi eu contracte făcute de unii playeri pe alţi playeri.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eu consider că această agenţie se ocupă cu "assassinarea" playerilor pe care a fost pusă o anumită sumă de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore în timpul şcolii iar în weekend stau câte 7 ore(chiar şi peste).

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, în 2011 am fost banat de către Andrei pe motiv "licitatie aiurea" (5 zile) şi de câteva ori de către AdmBot pe motiv 3x wrong password.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu, nu sunt pe nici'un BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Mulţumesc pentru atenţia acordată.

Link to comment
Share on other sites

2v3g3ns.png

 

Nume in joc: Ander.

Level:45.

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 2 ani.

Factiuni precedente :

Taxi Cab Company de 3 ori.- Rank 3, 2, 3.

News Reporter o data - Rank 1.

Tow Truck Company o data - Rank 3

The Stracci Family de 2 ori. - Rank 2, 1.

The Barzini Family o data - Rank 1

The Paterno Family de 3 ori - Rank 2,1,2.

School Instructor o data - Rank 3.

Rank-ul ultimei factiuni : 1 - The Barzini Family.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea pentru a intra in hitmen

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - School Instructor , Taxi Cab Company, News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa intru aici pentru ca am auzit de la multa lume ca Hitmanul este o adevarata provocare pe care eu vreau sa o incerc !

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : biciclistu_ets

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click here.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc anticipat!

Edited by Ander
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:
OmerKr

Level:
35

Varsta(reala):
16

Sex (masculin / feminin) :
Male

De cat timp jucati pe server? :
1~ year with break

Factiuni precedente :
Taxi Cab Company (Rank 3)
,
FBI (Rank 2)
,
Barzini (Rank 1)
,
Paterno (Rank 1)
,
Cuneo (Rank 2)
.

Rank-ul ultimei factiuni :
Cuneo (Rank 2)

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :
Because i banned from server and couldn't remove it (Reason Complice Illegal Business)

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Taxi Cab Company (Rank 3)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?:
it's a long dream to be a member of Hitman Agency, Never had a chance. But i think now is good time to test my luck and fulfill my dream

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :
Completing given contracts by killing our targets (silently)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :
Yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :
Yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:
No

Ai mai fost membru Hitman :
No

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :
6 - 8 hours

Nickname-uri anterioare :
James_Monik

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :
Yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:
Yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:
->
<-

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :
0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :
Yes, I banned one time. reason: Complice Illegal Business

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :
No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:
Yes

Alte precizari?:
Good Luck !
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: alexan

Level: 15

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Din decembrie 2008 pana in 2010 si m-am reapucat prin octombrie 2012

Factiuni precedente : Fireman/Paramedic(4), Rroms(3), National Guard(4), La cosa nostra(3),Yakuza(1), Taxi(1).

Rank-ul ultimei factiuni :1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis cu 60fp din cauza ca am fost banat inainte sa fac 2 saptamani. Banul l-am luat din cauza unui transfer ilegal.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 Fireman/Paramedic-National Guard

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca este una dintre cele mai serioase factiuni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-8 ore

Nickname-uri anterioare : Aken(inainte de wipe).

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/3XyU7HT

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad cu rob (Am fost pacalit sa dau ad cand m-am reapucat).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Transfer ilegal (Eram in Factiunea Taxi si ma rugat Shooter sa il ajut sa transfere niste bani pe contu fratelui sau, fapt ce a dus la banarea noastra).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa ma acceptati.

Edited by Aken
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: .Mr.Chrys

Level: 21++

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente : The Stracci Family , Tow Truck Company, The Barzini Family, The Tattaglia Family & The Corleone Family.

Rank-ul ultimei factiuni :2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am decis sa încerc si alt ceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - Tattaglia & Stracci.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Admir aceasta facțiune de la level mic , îmi place foarte mult in stilu care lucrează & organizare.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea oamenilor în schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8/9 ore

Nickname-uri anterioare : ---

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/UzhUDMp.jpg /// http://i.imgur.com/VGuQXd4.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad aiurea (vorbeam pe /f si am dat ad fara sa vreau)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : ---

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: JohNNy.B

Level: 38.

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 years +.

Factiuni precedente : News Reporters; Tow Truck Company; Taxi Cab Company; The Paterno Family; Tow Truck Company; Federal Bureau of Invetigations; The Tattaglia Family; School Instructors; National Guard.

Rank-ul ultimei factiuni : 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Acumularea a 3 faction warn.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 in National Guard, School Instructors, Tow Truck Company.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca mereu mi-a placut agentia aceasta, imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Kill for money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Cu Radu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In functie de timp si chef, o medie ar fi 5ore de jucat, minim.

Nickname-uri anterioare : griFu.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/HWybroK

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am fost banat, pe motiv " comportament non-rp ".

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe nici un blacklist.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Sper sa mi se acorde o sansa.

Edited by JohNNyB
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:
AmitHadad

Level:
17+

Varsta(reala):
17

Sex (masculin / feminin) :
Male

De cat timp jucati pe server? :
2 years ( with quits )

Factiuni precedente :
Barzini (Rank 1) x2
,
Paterno (Rank 1) x2
,
Cuneo (Rank 1)
.

Rank-ul ultimei factiuni :
Cuneo rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :
i quit from b-zone and kick me from the family when i quit

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Rank 1 all Factions

De ce doriti sa va alaturati agentiei?:
i like hitman agency from when i start to play on b-zone, i think its cool and i like very action things, and i think its will be fun to be there, i was a lot of times in families and i am very good with weapons deagle rifle and more weapons.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :
the target of the Hitman Agency is to kill people for money but max silently the target

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :
Yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :
Yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:
No

Ai mai fost membru Hitman :
No

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :
12+ H

Nickname-uri anterioare :
Nope

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :
Yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:
Yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :
0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :
Nope

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :
No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:
sure

Alte precizari?:
GL To all
Edited by ZeX1oNAmitHadad
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [bTD]LaXuS

Level: 26

Varsta(reala): 17 ani

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : 7 luni

Factiuni precedente :

Fire & Medic Departamet - rank 1

School Instructors - rank 4

FBI - rank 2

Rank-ul ultimei factiuni : FBI - rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Imi doream sa incerc o mafie, dar nu pot rata ocazia de a intra in Agentie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : School Instructors - rank 4

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este factiunea mea favorita si pentru activitatea pe care o desfasoara.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor oameni in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7 in medie intre ( 15:00-23:00)

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da (o greseala in timpul unui rob a dus la un ban de o zi pentru comportament non-rp)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc pentru atentia acordata.

Link to comment
Share on other sites

Name the game:fadDy_Gemini

Level:25+

Age (real):16

Gender (male / female):Male

How long play on the server? :1.7 years with breaks.

Previous factions:

The Corleone Family

The Paterno Family

The Cuneo Family

Tow Truck Company

Taxi Cab Company[x3]

The Police Department

National Guards

School Instructors.

Rank last faction:Rank-1.

The reason you left / were you fired the former Faction:I resigned because my exams was near.

Had the highest rank in any faction (faction Specify):Rank-1 in all previous factions.

Why you want to join the agency? :I want to join the agency since i joined the game,this is my favorite faction,i am willing to join Hitman Agency because i have guts to sneak and kill silently someone.I love what they do,and this is the best faction on b-zone according to me.

Why do you think dealing with this agency? :This Agency Deals With Killing People For Money.

Hitman Agency You know the rules and read at least once Info, orders and Agency skins? :Yes.

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and stupid not to have the point? :Yes, I understand.

You had a history of one or more members of Hitman Agency?:Never.

Have you ever been a member Hitman:No.

Reason exit / dismissal of Hitman (in case you've been): -

How many hours per day give this game without afk? :5-8 hours.

Previous nicknames: -

Consider that you have the ability to perform a contract without problems? :Yes.

You have the ability to write grammatically correct?:Yes.

Picture of / stats (+ mandatory civil occur / time when it is done) and detective skills to:zEqnszB.png

Warn'uri many of the game? (specify why):0/3

Have you ever been banned from any particular reason? (states and why):No.

You're a BlackList'ul factions? (specify which):No.

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?:If i am,I will pay.

Other specifications? :Thanks a lot , and best of luck for all !

Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

 

Nume in joc:
DeCapricio

Level:
15+

Varsta(reala):
15

Sex (masculin / feminin) :
Masculin

De cat timp jucati pe server? :
4 luni.

Factiuni precedente :
Taxi Cab Company
;
Tattaglia Family
;
School instructors.

Rank-ul ultimei factiuni :
Instructor.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune :
Am avut niste probleme in viata reala.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :
Taxi Cab Company
;
Tattaglia Family
;
School Instructors
=> Rank 2

De ce doriti sa va alaturati agentiei?:
Consider ca este o agentie serioasa, cu membri "pusi la punct", si imi place ca totul se bazeaza pe niste reguli, nu fiecare face ce "ii pofteste inimoara". Un alt punct ar fi obiectivele pe care le are aceasta agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? :
Agentia Hitman, se ocupa cu assasinarea persoanelor, asa numitele "contracte", in scopul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :
Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :
Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:
Nu!

Ai mai fost membru Hitman :
Da, pe RPG2

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :
---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :
Intr-un interval de 4 ore, in functie de cum mi se rezerva programul.

Nickname-uri anterioare :
-

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :
Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?:
Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :
1/3 , Dar nu imi mai amintesc motivul execat.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) :
Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :
Nu!

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:
Da.

Alte precizari?:
Multumesc.
Edited by GF DeCapricio
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: iLuSSioN

Level: 31

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2009 cu ceva pauze

Factiuni precedente :Taxi Cab Co. , Cuneo Family , Stracci Family , Barzini Family , Tattaglia Family , Hitman Agency , National Guard , Corleone Family , Paterno Family

Rank-ul ultimei factiuni : Rank2 Corleone Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 Corleone

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece Hitman Agency este ce-a mai respectata factiune !

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Assassinarea unor persoane contra cost !

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am demisionat pentru a incerca altceva

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hzy18z3kd/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 DM Aiurea

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , /q on wanted , si am ajutat pe cineva sa transfere bani ilegal .

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: onlycraiova

Level: 27

Varsta(reala): 14

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Un an si 6 luni

Factiuni precedente : Taxi, Stracci,Tow Truck, Fire & Medic, Tattaglia, Taxi, Cuneo, Stracci, News Reporter, Barzini, Stracci, Taxi, Taxi, Corleone.

Rank-ul ultimei factiuni :1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu imi placea programul de war, nu aveam timp de el.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2- Barzini, News Reporter, Taxi, Tow Truck, Stracci

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca aceasta factiune mi se potriveste. Sunt asasin de meserie, cu asta m-am nascut in sange.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu efectuarea contractelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/RLyvOTu.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3- barbut

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Joypad(nedrept).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.