Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

glumeam mai sus...

 

 

 

 

 

nici macar nu recrutam...

 

 

 

Totusi,pentru curiosi am ceva :

Avand in vedere ca s-a bagat sf-ul,am discutat cu karan si am marit slot-urile la maxim 30 de membri,mai multe sanse pentru voi.

Cei acceptati sunt :

Rzr.Marius,roxor,djspeed,skyline,alpha287,bogdibmx,mr_qwerty,adriann,bladesttar,pitiku,S.Vlad,razvan14,leviathan,ander,rubby,zeek,johnnyRO,cataaa,oolesh,ramondo,vince,adrean,norbert14,[gf]blackdevil,[f4l]dexxter,

 

 

Edited by Radu
Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Ageny recruteaza 9-10 noi agenti.

Aplicatiile vor fi deschise 48 de ore.

Aplicatiile necorespunzator completate vor fi din prima respinse.

 

 

EN : Htman agency is recruting 9-10 new agents.

The application topic will be unlocked for 48 hours,from now on.

The applications that are not correctly writen will be from the start revoked.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [GF]Osiris

Level: 22

Varsta(reala): Varsta frageda de cincisprezece ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 4 luni.

Factiuni precedente : The Tsar Bratva, F.B.I, LV Taxi Company, Paramedics Department.

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi-am dat demisia, pentru a aplica in alta factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 in Paramedics Department.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : De cand am intrat pe server, m-a atras maiestria hitmenilor si rapiditatea acestora cand vine vorba de un contract.

Consider ca liderul stie sa conduca factiunea aceasta mai bine decat oricine altcineva si il admir foarte mult, de aceea doresc, cu ardoare, sa ma alatur acestei factiuni.

Ma consider pregatit sa efectuez contractele cat mai "silent" posibil si rapid.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Este o agentie de asasini profesionisti care efectueaza contractele puse pe diferiti playeri in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Cum sa nu? Altfel nu as mai fi aplicat.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu si nici nu intentionez sa am.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : N-am mai facut parte din Hitman.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.

Nickname-uri anterioare : Bogdan100

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/cMw1lys.png si http://i.imgur.com/yM62pKl.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Nu am niciun warn.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : N-am fost banat niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu sunt pe niciun blacklist.

Alte precizari? : Am considerat ca sunt pregatit si am aplicat in H.A, asa ca daca voi fi acceptat, nu voi dezamagi. Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei.

Edited by GF Osiris
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kiranulea

Level: 22

Varsta(reala): 15.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De vreo 5 luni.

Factiuni precedente : News Reporter, Las Venturas Police Departament.

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis deoarece nu am intrat timp de 4 zile, in acel timp am avut mult de invatat si nu prea am mai avut timp de sa-mp, oricum voiam sa parasesc factiunea curenta.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : News Reporter( Rank 2 - O luna si 3 saptamani).

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece nu am mai facut parte niciodata din aceasta factiune si vreau sa descopar "misterele" ei.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea diferitor persoane contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore, depinde.

Nickname-uri anterioare : fLAvIA, Zewa., akkord si mai multe.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/zBXoTUC.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ( Sms mai multor reporteri ).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nimic.

Link to comment
Share on other sites

53wb3m.png

 

Nume in joc: Machiavelli

Level: 51

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente : Vechile factiuni: Taxi Cab Company, The Paterno family, The Barzini family, The Corleone family, The Stracci family, The Cuneo family, Federal Bureau of Investigations, Police Department, National Guard, Hitmen Agency

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1 - FBI

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie - un departament nu este pe placut meu.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - Police Department; Rank 3 - Corleone family; Rank 4 - Hitmen Agency; Leader Stracci family; Leader Hitmen Agency

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma reintorc acasa, aici este factiunea ce m-a format si implicit aceea de care nu ma pot plictisi.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea diversilor jucatori in urma crearii unor contracte. In schimbul asasinarii acestora, membrii Hitmen primesc o suma de bani variabila.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Nu se pune problema.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Prima oara - din cauza unei greseli; a doua oara - am fost ales lider Stracci; a treia oara - din cauza unor probleme personale, am fost nevoit sa renunt fara a ma gandi la o rezolvare.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 4-5-6 ore, in functie de probleme intalnite.

Nickname-uri anterioare : eu.raduuu/Anthony.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Nu se pune problema.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i40.tinypic.com/xfb80k.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Ban - am vrut sa renunt la acest joc.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu.

Alte precizari? : "Yell all you like - the Lord himself won't hear you."

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DJ_Byscuit

Level: 34

Vârsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cât timp jucați pe server? : De 1 an

Facțiuni precedente : Vietnamese Boys(de 2 ori), F/M Departament, Red Dragon Triad, Green Bloods Street, 69 Pier Mobs

Rank-ul ultimei facțiuni : Rank 2, aș fi avut 3 pe 07.06.2013.

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune : Am fost demis deoarece am acumulat 3/3 FactionWarns.

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (Specifică facțiunea) : Rank 2 Vietnamese Boys & 69 Pier Mobs

De ce doriți să vă alăturați agenției? : Deoarece îmi place să fac contracte și doresc să încerc și ceva nou.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu uciderea anumitor persoane in schimbul unor sume de bani.

Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Înțelegeți că suntem o agenție seriosă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul? : Da.

Ai avut antecedențe cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore, a venit vara.. mici sanse sa nu fiu activ.

Nickname-uri anterioare : Momentan nu exista.

Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : După părerea mea da.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apara și /time când e făcută) și skill la detectiv: http://i.imgur.com/gw3jVvt.png

Câte warn'uri ai in joc? (precizează de ce) : 1/3, de acum aproape 3 luni pentru DM aiurea.

Ați fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce) : Da, când eram începator și nu prea m-a atras regulamentul, am primit ban pentru câteva motive: limbaj, DM in safe-zones, 3/3 warns etc..

Ești pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care) : Nu cred. În orice caz, am bani să plătesc black-listul în caz că sunt.

Ești dispus să platești să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizări? : Sper sa fiu acceptat, așa ca toți care postează în acest topic.

Link to comment
Share on other sites

117h3pj.jpg

 

Nume in joc: [LL]MyAir

Level: 46.

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? :Ianuarie 2010 - prezent.

Factiuni precedente:

*Fire & Medic Dpt. ~ Lider: ALLEN ~ Rank 2*

*The Cuneo Family ~ Lider: ShlomY ~ Rank 5*

*The Corleone Family ~ Lider: Razvan14 ~ Rank 3*

*The Cuneo Family ~ Lider: ShlomY ~ Rank 1*

*Police Department ~ Lider: [F4L]Teylo ~ Rank 2*

*Verdant Family ~ Lider: DieseL ~ Rank 2*

*Southern Pimps ~ Lider: Rizea ~ Rank 1*

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : WIPE

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 Cuneo Family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Mereu mi-am dorit sa intru in Hitman Agency. Ultima data am picat testele rundei a 2-a deoarece nu eram totalmente pregatit. Ma simt pregatit acum si simt ca asta trebuie sa fac.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane in schimbul unei sume de bani, intr-un mod cat mai silentios. ( SILENT )

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Am fost acceptat pentru teste, asta nu cred ca inseamna ca am fost si membru, cu siguranta nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6/7/8.

Nickname-uri anterioare : MyAir, MyAir14, Mashall.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://postimg.org/image/iqxki29md/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3. ( AD )

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, unul de la Spawn pentru vanzare de arme in SZ, iar al doilea pentru o neintelegere, apoi am fost debanat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: Leviathan
  • Level: 26
  • Varsta(reala): 17 ani.
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin.
  • De cat timp jucati pe server? : De cinci luni.
  • Factiuni precedente : Fire & Medic Department, Los Santos Police Department, Green Street Bloods.
  • Rank-ul ultimei factiuni : 2
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am dorit să încerc ceva nou.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Fire & Medic Department, Green Street Bloods -> rank 2.
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agenţie serioasă şi respectată,cu membri extraordinari si capabili.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor persoane în schimbul unei sume de bani.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Înţeleg şi sunt conştient de acest lucru.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman : -
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/rjh5fls4p/
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : -
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari? : Vă mulţumesc!

Edited by HyperBug
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rey

Level: 66

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : 3 ani.

Factiuni precedente : GSB Rank 2. Rifa Rank 2 Stracci Leader Cuneo Sublider H.A Rank 1 P.D Rank 2 etc.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Probleme in factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Stracci Leader

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Cea mai serioasa agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Probleme in viata persoanala.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde, 5+

Nickname-uri anterioare : Simon_DraGoS

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:http://postimg.org/image/ry7f4fh8t/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Bug admbot/wrong id.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Nic_Adrian

Level: 47

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aprilie 2011.

Factiuni precedente : Am fost in toate factiunile inafara de SF taxi, mafiile din SF, fostul Paterno si Hitmen Agency

Rank-ul ultimei factiuni : Tow Truck Company, rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat dupa 2 zile, s-a vorbit despre ce e pe /f inafara factiunii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2: PD, Verdant, F/M, Taxi Cab Company.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Findca vreau sa ma distrez, consider ca sunt capabil sa evectuez contracte intr-un mod eficient.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa de lichidarea persoanelor ce au contract contra anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Minim 3/4.

Nickname-uri anterioare : N-am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s9.postimg.org/p7dilw6lr/sa_mp_030.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3, bug abuse la FCR.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da dar nu este cazul.

Alte precizari? :

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Kaiac

Level: 97

Varsta(reala): 23

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 4 ani

Factiuni precedente : Fbi, NG , Red Dragon Traid

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vroiam sa incerc altceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 (lider)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Este o echipa de asasini profesonisti, care in schimbul unor sume de bani (contracte) , ucid persoane.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu il mai cunosc exact, a fost acum cativa ani.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde, in jur de 6-8-10 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/g48Q3gn.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0 warn'uri.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Sper sa fiu accept, multumesc.

Edited by Karan
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [sWe]AzTeQ

Level: 18

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De cateva luni.

Factiuni precedente : San Fierro Taxi Cab Co. - rank 2, School Instructors - rank 1.

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am dorit sa incerc ceva nou.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - San Fierro Taxi Cab Co.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place cu ceea ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor contra-cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8 ore acum ca am luat vacanta.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://img46.imageshack.us/img46/9194/samp016nnl.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Odata, pentru 3 wrong passwords.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe nici un blacklist.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca as fi, bineinteles.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Manuel

Level: 25

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 2009 - 4 ani.

Factiuni precedente : Green Street Bloods , Red Dragon Triads

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Numai stiu..

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Ca nu am fost niciodata si .. sa ma joc cu vechiu' meu prieten Radu :))

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea jucatorilor pe baza unui contract platit.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 2-3 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/7gkzu50.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Admbot ..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? :

Edited by Manuel
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RamireS.

Level: 64

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Octombrie 2009

Factiuni precedente :

Hitman Agency - Rank 2 - Woozie

Hitman Agency - Rank 2 - Gabb

Federal Bureau of Investigation - Rank 2 - Lider Klaudiu

The Stracci Family - Rank 2 - Lider Anthony. & EduscaOO

The Corleone Family - Rank 3 - Spawn

The Tattaglia Family - Rank 3 - Lider Kip.

Federal Bureau of Investigation - Rank 3 - Lider Lorant

The Tattaglia Family - Rank 3 - Lider Dr.Carter

The Stracci Family - Rank 3 - Lider Jack.

National Guard - Rank 3 - Lider Ciupanezu

The Corleone Family - Rank 3 - Edusca00

Tow Truck Company - Rank 4 - Lider [F4L]Balon

The Paterno Family - Rank 4 - Lider Zanu

The Paterno Family - Rank 5 - Lider Ecs7azy

The Paterno Family - Rank 5 - Lider riZea

Tow Truck Company- Rank 5- Lider Tohaneanu

Tow Truck Company - Rank 6 - Lider TohaNeaNu.

The Corleone Family - Rank 6 - Lider Edusca00

National Guard - Rank 6 - Lider Ciupanezu

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 5 Southern Pimps

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : National Guard - rank6, Tow Truck Company Rank6 , The Corleone Family Rank 6

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : E printre singurele factiuni in care ai ce face tot timpul.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Efectuarea contractelor cat mai silentios.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul ? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: N-am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu mai stiu exact

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare : Toretto.Corleone, BadDarck

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Absolut.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Categoric.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/s4pVyIl.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da ( comportament non rp)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Succes tuturor

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]Blade

Level: 92

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin): M

De cat timp jucati pe server?: 3 ani şi jumătate +

Factiuni precedente: PD, Mayor, F.B.I

Rank-ul ultimei factiuni: 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am ieşit pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 6 (FBI, Stracci, Taxi)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece doresc să devin asassin.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea diferitor persoane pentru bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am ieşit deoarece am avut probleme vacanţa trecută.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: Peste 5.

Nickname-uri anterioare: Blade_Trinity

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ampjckvvl/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, pentru abuz. S-a crezut că am făcut transferuri abuziv. (In 2010)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari?: When you kill for money, there are no rules.

Edited by FlameS
POZĂ STATS.
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: pArFuMm

Level: 20

Varsta(reala): 14

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din August 2012.

Factiuni precedente : Tow Truck Company, Verdant Family, National Guard, News Reporter.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mi-am putut controla limbajul in fata unui player care ma provoca.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 in News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur acestei agentii deoarece este cea mai frumoasa si ce mai serioasa factiune de pe server. Imi place sa vanez jucatorii prin toata harta si sa ii omor cand prind momentul potrivit. Odata ce incep un contract trebuie sa il termin.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu omorarea jucatorilor contra unuei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/3N0Pw1T

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 pentru DM aiurea.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am fost banat o singura data pentru comportament non rp ( am dat [/q] pentru a evita TD).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Iti multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: xEzio

Level: 25+

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 20 Februarie 2011.

Factiuni precedente : Fire & Medic Department,News Reporter,The Corleone Family,The Paterno Family,Federal Bureau Of Investigation,The Cuneo Family,Federal Bureau Of Investigation.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : M-am lasat o perioada de SA:MP.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 - Federal Bureau of Investigation ( Klaudiu leader)

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : De mult timp mi-am dorit sa fac parte din agentie si deaceea m-am gandit sa aplic si eu. Mi se pare o factiune mai deosebita si mai serioasa fata de celelalte.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitman Agency se ocupa cu asasinarea unor persoane in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut parte.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-8 ore.

Nickname-uri anterioare : JusTSweeT

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click Here!

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) :Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Desigur.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: BaguvXv

Level: 18

Varsta(reala): 15 ani fara 2 saptamani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an

Factiuni precedente :

1.Fire / Medic Department - Rank 2 ( Fire Paramedic ) - Leader: ALLEN

2.Barzini Family - Rank 1 ( Picciotto ) - Leader: DeviL

3.Paterno Family - Rank 1 ( Picciotto ) - Leader: b0d018

4.Cuneo Family - Rank 1 ( Picciotto ) - Leader: kiNNNder

5.San Fierro Police Department - Rank 1 ( Officer ) - Leader: Seba97

6.San Fierro Taxi Company - Rank 1 ( Trainee ) - Leader: Daniel.

7.Red Dragon Triad - Rank 1 ( Blue Lantern ) - Leader: MefX

Rank-ul ultimei factiuni : Red Dragon Triad - Rank 1 ( Blue Lantern ) - Leader: MefX

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu sunt facut pentru mafii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 in Fire / Medic Department

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : In primul rand pentru ca mi-am dorit de mult timp sa fac parte din Hitmen Agency plus ca ar fi ceva frumos pentru mine sa ma alatur acestei minunate factiuni si in al doilea rand imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta agentie de asasini periculosi.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman : Nu , dar imi doresc foarte mult.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu este cazul.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore , poate si mai multe.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut alte nick-uri.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Aici

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Desigur.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Edited by BaguvXv
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: rLm29

Level: 40

Varsta(reala): am 17 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : joc de 2 ani

Factiuni precedente : Taxi Cab Company , Police Departament , F.B.I

Rank-ul ultimei factiuni : Ultima factiune a fost Police Departament si am detinut rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit Police Departament deoarece am renuntat pentru o perioada la joc

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Cel mai mare rank obtinut a fost rank 5 in Taxi Cab Company

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma alatur agentiei deoarece am foarte multi prieteni aici si imi place cu ce se ocupa

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : In jur de 7-8 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/b2G9nXU.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da , diverse motive ...

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da , dar nu este cazul

Alte precizari? : Baftaaa

Edited by rLm29
Link to comment
Share on other sites

  • Name the game: [nWo]SpartanLegend
  • Level: 22
  • Age (real): 15
  • Sex (male / female): Male
  • How long play on the server? : 2 Years (June 2011+)
  • Previous factions:

(Pe c0ws)

 

Vietnamese Boys, Leader [F4L]Bestial - Rank 1

News Reporters, Leader Everzor. - Rank 1

News Reporters, Leader emptY_mdY - Rank 1

Los Santos Police Department, Leader FlameS - Rank 1

Southern Pimps, Leader Andrew. - Rank 1

Los Santos Police Department, Leader FlameS - Rank 1

The Tsar Bratva, Leader Epsylon - Rank 1 (WIPE)

Las Venturas Taxi Cab Company, Leader Dienutza - Rank 1

News Reporters, Leader emptY_mdY - Rank 1

National Guard, Leader ChevChelios / dRe - Rank 1

Federal Bureau of Investigations, Leader Klaudiu / Lorrant - Rank 2 (WIPE)

Los Santos Police Department, Leader FlameS - Rank 1

Vietnamese Boys, Leader ShlomY. - Rank 1

Vietnamese Boys, Leader ShlomY. - Rank 2

(Pe Spartan)

Las Venturas Taxi Cab Company, Leader Freddy. / zeEk. - Rank 1

Vietnamese Boys, Leader kiNNNder. - Rank 1

San Fierro Police Department, Leader Seba97 - Rank 1

  • Rank last factor: 1
  • The reason you left / were sacked former factors: I did not have enough time for activity report because of exams, now i have more time to dedicate.
  • The highest rank was in a faction (specific faction): 2 FBI / Vietnamese Boys
  • Why you want to join the agency? : I want to try out the most looked upon faction in the whole of the server, I have been in all factions now except this (on c0ws) and i want to give it a go.
  • With this deal you consider the agency? : Killing contracts from a distance to receive money, activity reports and meetings / trainings.
  • You know you read the rules Hitman Agency and at least once Info, orders and Agency skins? : Yes.
  • You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and crap and they do not use? : Yes.
  • Did you have a history of one or more members of Hitman Agency?: No.
  • Have you ever been a member Hitman: No.
  • Reason for exit / dismissal of Hitman (in case you've been): N/A
  • How many hours per day granted this game without afk? : 285, 1400+ pe c0ws.
  • Previous nicknames: c0ws, monstercowz
  • Do you think you have the ability to perform the contract without any problems? : Yes.
  • You have the ability to write grammatically correct? Yes.
  • Picture with / stats (civil + binding to occur and / time when it's done) and detective skills to: http://i.imgur.com/5kS02eY.jpg
  • Cate warn'uri you in the game? (specify why): 1/3 - /ad
  • Have you ever been banned from any particular reason? (states and why): 3 Days, DM.
  • You're BlackList'ul a faction? (specify which): No.
  • Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?: Yes.
  • Other specifications? : Thanks for reading my application radu, after the 5 months of non recruitment :)

Edited by nWo SpartaNL
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: PopandaulX

Level: 18

Varsta(reala): 14 si jumatate

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Joc de doi ani ( asta e al treilea cont ).

Factiuni precedente : F/M Departament si Taxi Los Santos

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am fost demis pentru ca am facut DM aiurea cu m4 pe un civil ( l-am confundat cu cel care organiza eventul ).

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 1

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei, deoarece este o factiune cu o sarcina frumoasa si...vreau ma intrec cu [GF]BlackDev1l.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Eu cred ca aceasta este o factiune de mercenari. Voi omorati jucatorii, serviciu pentru care jucatorii platesc ( si DM pe cops cu M4 in spatele LSPD pentru distractie ).

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? :Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? :Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:Nu.

Ai mai fost membru Hitman :Nu ( dar am facut parte din brichetari cand era b0d0 lider Paterno ).

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da!!

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/csF1tFl.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, pentru comportament non-rp ( abia se bagase o regula cu limitele hartii ).

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari? : -

Edited by Blue Eyed Scorpion
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: florynzu

Level: 16

Vârsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cât timp jucați pe server? : Joc pe acest server de 3 luni.

Facțiuni precedente : Din pacate nu am avut.

Rank-ul ultimei facțiuni : -

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune : -

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (Specifică facțiunea) : -

De ce doriți să vă alăturați agenției? : In primul rand vreau sa ajut aceasta agentie cu tot ce imi sta in putinta iar in al doilea rand vreau sa incerc ceva cu totul deosebit cum ar fi asasinarea.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu uciderea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Înțelegeți că suntem o agenție seriosă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul? : Da.

Ai avut antecedențe cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz că ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-7 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : Momentan nu exista.

Considerați că aveți capacitatea de a îndeplini un contract fără probleme? : După părerea mea da.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poză cu /stats (civil obligatoriu + să apara și /time când e făcută) și skill la detectiv: http://postimg.org/image/r5azsekbv/ si http://postimg.org/image/7bpxi4g75/

Câte warn'uri ai in joc? (precizează de ce) : 0/3.

Ați fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce) : Da, cand aveam level mai mic am dat ad cu rob si am mai fost banat o zi pentru limbaj.

Ești pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care) : Nu sunt.

Ești dispus să platești să fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizări? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.