Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nume in joc: Mihai.

Level: 51+

Varsta(reala): 19 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: 01 Jul 2010

Factiuni precedente : The Tattaglia Family , Federal Bureau of Investigations , Police Departament , News reporter , Hitmen Agency, National Guard, Avispa Rifa.

Rank-ul ultimei factiuni : Avispa Rifa - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu aveam timp din cauza scolii.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 - Hitmen Agency

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma intorc acolo unde mi-a placut cel mai mult.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea persoanelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu aveam timpul necesar pentru joc.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/zu0MpH4.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mr.Andrew.

Level: Detin level 27.

Varsta(reala): Am 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: De aproximativ 2 ani.

Factiuni precedente: News Reporter, The Corleone Family, The Barzini Family, The Tattaglia Family, Tow Truck Company si San Fierro Taxi Cab Company.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 6 - SF Taxi Company Manager.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Pentru ca imi doresc de mult timp sa intru in Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 6 - SF Taxi Cab Company.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Deoarece este cea mai organizata si cea mai importanta factiune de pe server, consider ca am calitatile necesare pentru a fi membru al agentiei. De asemenea este singura factiune formata din membri de prestigiu si o conducere de nota 10.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Aceasta agentie se ocupa cu uciderea oamenilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Cu siguranta.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut alt nickname.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu am primit ban niciodata.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Va multumesc pentru timpul alocat cererii mele, cu respect Mr.Andrew.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Djteolik

Level: 23

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an jumatate

Factiuni precedente : News Reporter - Rank 4 ; Police Departament - Rank 3 ; News Reporter - Rank 1 ; SF Police Departament - Rank 1

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Retragere scurta

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 - News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece sunt atras de crime si imi place cu ce se ocupa agentia.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane, in schimbul unei sume de bani, dovedind respesc si putere.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da (o singura zi, teste)

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am picat testele.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore

Nickname-uri anterioare : Nu posed

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Bineinteles

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://s23.postimg.org/47uln6viz/sa_mp_001.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2/3(/ad aiurea, acum mult timp)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Amenintare cu ban (Interpretare gresita)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [AIM]Micku7zu

Level: 46

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : 2010

Factiuni precedente : Toate mafiile, NG, PD, Hitman, S.I, Taxi.

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : m-am lasat o perioada de sa:mp

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Don Barzini

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei deoarece imi place sa omor oameni in silent.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea persoanelor contra cost

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: nu din cate stiu..

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu mai tin minte..a fost demult.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : suficient

Nickname-uri anterioare : Micku7zu

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ssy71qo5x/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : am fost banat pe mai multe motive..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : multumesc

Edited by Micku7zu
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: aLexBiBii

Level: 58

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : 2.5 ani

Factiuni precedente : Corleone x2, Barzini, Tattaglia, Avispa rifa , PD x2 , NG , FBI , Hitman x2

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : No time for wars

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 6 - PD

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : I like to kill people with my sniper, H.A is also one of the most respected factions on server.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Killing people sillently, when other people can't.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : I was invited to join Tattaglia with Kelton leader.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 2-3

Nickname-uri anterioare : eLLioTT, aLex.BiBii

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/zcphlw937/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3 because I can.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, 3/3 warns and DM.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Ye

Alte precizari?: Thanks ba

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Melk

Level: 33

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 1 an si ceva...

Factiuni precedente : Tow Truck Company, Cuneo Family, Taxi Cab Company, Barzini Family, News Reporter, National Guard, Avispa Rifa si Police Departament.

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit Police Departament din cauza unor reguli adaugate in acea perioada.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 in TTC, Taxi si Avispa Rifa.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece nu am mai fost nici o data si imi doresc de foarte multi timp.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Uciderea unor persoane in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Cel putin 6 ore.

Nickname-uri anterioare : N-am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/d7v16rton/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, am fost banat pentru auto-clicker.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : -

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari? : Multmesc.

Edited by Melk
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Caps

Level: 44

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: 2 ani+o pauza de cateva luni.

Factiuni precedente: News Reporter - rank 6, Paterno Family - rank 5, Hitman Agency - rank 2, PD - rank 1, News Reporter - rank 5, Paterno Family - rank 4, Cuneo Family - rank 3, Stracci Family - Don, PD - rank 1, Taxi Cab. Company - rank 1, Vietnamese Boys - rank 1.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Pentru a putea face aplicatie Hitmen Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Stracci Family - Don

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa fac parte din Hitman Agency deoarece imi place meseria de asasin sincer va zic, imi place ideea de a omori playeri in schimbul unei sume de bani. Ca si in viata de zi cu zi, trebuie sa-ti placa ce faci, ca sa-l faci cu drag si sa-l faci bine.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu omorarea playerilor in schimbul unei sume de bani. (contracte)

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Cu siguranta.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu am avut.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Se apropriau Sarbatorile de iarna si nu puteam face o cerere de inactivitate pe cat imi trebuia mie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?:4 - 5 ore.

Nickname-uri anterioare:CapsStar

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Cu siguranta.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ofxcom137/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce):Da, pentru afaceri ilegale.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?:Doamne ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Oaky

Level: 38

Varsta(reala): 16 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Aprope 2 ani ( 1 an si 11 luni)

Factiuni precedente : The Tsar Bradva 3x, Natinal Guard, Gren Street Blood, Verdant Family 2x, Vietnamese Boys 2x, Southern Pimps 3x, News Reporter 2x, Taxi Cab Company 3x, San Fierro Departament

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat, deoarece am avut ceva probleme si nu am mai putut intra.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3, News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o agentie foarte unita si nu se accepta glumele de prost gust(membrii nu se trag de sireturi, fiecare stie ce are de facut), iar din punctul meu de vedere toti membrii sunt egali.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu asasinarea jucatorilor pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu, deoarece respect membrii Hitman Agency.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai facut parte din aceasta agentie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Aproximativ 4-5 ore

Nickname-uri anterioare : Nu am avut alte nickname-uri pana acum.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/BUVyeoK

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, comportament non-rp(am dat rob si nu am vazut ca este copul in spatele meu si am dat /q)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Va multumesc pentru timpul acordat.

Edited by Oaky
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: DeCapricio
  • Level: 19+
  • Varsta(reala): 16 primaveri
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin
  • De cat timp jucati pe server? : 7 luni.
  • Factiuni precedente : Taxi Cab Company ; Verdant Family ; School instructors ; El Loco Carltel ; Taxi Cab LV ; Tsart Bratva ; Southern Pimps
  • Rank-ul ultimei factiuni : City Fish (rank 2).
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Wipe
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Taxi Cab Company x2 ; Tattaglia Family ; School Instructors ; El Loco Cartel ; Southern Pimps => Rank 2
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Consider ca este o agentie serioasa, cu membri "pusi la punct", si imi place ca totul se bazeaza pe niste reguli, nu fiecare face ce "ii pofteste inimoara". Un alt punct ar fi obiectivele pe care le are aceasta agentie.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia Hitman, se ocupa cu assasinarea persoanelor, asa numitele "contracte", in scopul unei sume de bani.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu!
  • Ai mai fost membru Hitman : Da, pe RPG2.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Intr-un interval de 6-7 ore pe zi.
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/ZO7lrYd.jpg
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 , Dar nu imi mai amintesc motivul execat. A fost un fapt regretabil
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu!
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari?: Multumesc ca ati citit aceasta aplicatie, si desigur, mi-ar placea, adica as fi foarte fericit daca m-ati accepta..

Link to comment
Share on other sites

loXTS.png

 

Name the game:fadDy_Gemini

Level:27

Age (real):17

Sex (male / female):Male

How long play on the server? :I have been playing for 1.8 years.

Previous factions:

Taxi cab company

Tow Truck Company

Corleone Family

Cuneo Family

Police Department

National Guards

School Instructor

Rank last factor: Taxi cab company rank -1

The reason you left / were sacked former factors:Resign.

The highest rank was in a faction (specific faction):Rank-1 in all previous factions.

Why you want to join the agency? :I want to join Agency , because i love to kill people silently and i have the guts to kill people easily with the help of sneaking and i love to fulfill my contract on the shortest time period and i want to stay along in the agency.I am trying to join the agency since i am level 1,I love the agency.

With this deal you consider the agency? :Hitmen Agency Deals with completing contracts on people for money.

You know you read the rules Hitman Agency and at least once Info, orders and Agency skins? :Yes.

You understand that we are an agency of assassins seriousness and jokes and crap and they do not use? :Yes.

Did you have a history of one or more members of Hitman Agency?:No.

Have you ever been a member Hitman:No.

Reason for exit / dismissal of Hitman (in case you've been): -

How many hours per day granted this game without afk? :I play 5-6 hours / day , but i was busy for few days, now i am back with all my soul.

Previous nicknames: -

Do you think you have the ability to perform the contract without any problems? :Yes.

You have the ability to write grammatically correct?:Yes.

Picture with / stats (civil + binding to occur and / time when it's done) and detective skills to:http://i.imgur.com/ZtAE2mS.png

Cate warn'uri you in the game? (specify why):0/3

Have you ever been banned from any particular reason? (states and why):Never.

You're BlackList'ul a faction? (specify which):I am not on any blacklist.

Are you willing to pay to be removed from the eventual BlackList?:If i am i will pay to be removed.

Other specifications? :Thanks,I hope to be accepted,Best of luck!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: [F4L]emptY_mdY

Level: 41

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server?: 3 ani si 3 luni

Factiuni precedente: Corleone, Stracci, Tattaglia, PD, FBI, Paterno, NR, NG.

Rank-ul ultimei factiuni: 4

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Sa aplic aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Lider NR.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Pentru ca in 2010 cand am fost prima oara aici am facut o prostie pe care o regret si anume faptul ca mi-am pus demisia dupa 2 saptamani din cauza unui conflict cu un coleg.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea platita a jucatorilor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Not that I'm aware of.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Un conflict cu un coleg // demisie.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-4.

Nickname-uri anterioare : emptY_mdY

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/PrUBe94

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): Niciunul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Money cheat (bug), 3/3 warns, DM.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: MefX

Level: 55

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server?: 2 ani.

Factiuni precedente: Paterno, Stracci, FBI, Corleone, Tattaglia, Barzini, Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni: Red Dragon Triad - Leader

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am parasit functia de lider.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): The Barzini Family - Don, Red Dragon Triad - Dragon Head (lider), The Tattaglia Family (Consigliere)

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Este o agentie serioasa, cu membri de elita care se ocupa cu ceva unic, diferit fata de toate celelalte factiuni.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Asasinarea jucatorilor contra-cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/jb8j0iu

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): Niciunul.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Jail Evade (Bug), 3x pass gresita.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

Alte precizari?: -

Edited by OC MefX
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Zee.

Level: 33

Varsta(reala): 18

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Toamna anului 2011.

Factiuni precedente : Taxi, Paterno, Barzini, Stracci, Stracci, Paterno, Ng, fbi, fbi, tsar bratva, taxi ls.

Rank-ul ultimei factiuni : 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am terminat clasa 12ea si am avut mai multe treburi pe cap si nu aveam timp pentru a indeplini toate comenzile necesare.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 Stracci.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Din cate am vazut sunt doar membri seriosi si vreau sa fac si eu parte la ceva ce doar aici se poate face pe server.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-6 ore.

Nickname-uri anterioare : z3r0freerun

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Dm(level mic), 3/3 warn, /q on wanted, suicide on wanted. etc.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Bineinteles

Alte precizari? : Salut

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: SeNz0r

Level: 88

Varsta(reala): 21 ani

Sex (masculin / feminin): Masculin

De cat timp jucati pe server?: 3 ani+

Factiuni precedente: Cuneo, Tattaglia, National Guard, Hitmen Agency, Barzini;

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: S-a dat Wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 5, National Guard

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Am mai fost si mi-a placut, m-am simtit bine, de aceea as vrea sa ma reintorc.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Rezolvarea contractelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): Am iesit din Hitman Agency deoarece timpul nu imi mai permitea.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 4-5 ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/449z4d19r/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da, 3/3 warn'uri la level 8 sau 9.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Radu, sper sa-mi acorzi si mie o sansa, nu te voi dezamagi.

Edited by sNz
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: .Dany.

Level: 16.

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

De cat timp jucati pe server?: 4 luni.

Factiuni precedente: El Loco Cartel, Avispa Rifa.

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am iesit din aceste factiuni deoarece vreau sa mai incerc si altceva.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 1, Avispa Rifa si El Loco Cartel.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?:Este o agentie cu membri seriosi si detin o ocupatie diferita fata de toate factiunile de pe acest server.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Rezolvarea contractelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost):

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-56ore.

Nickname-uri anterioare: -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/eed816717/ si http://postimg.org/image/jzm4xajef/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 2/3(/q la somatie si dm cand aveam level mic...dar nu se va mai repeta).

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Da...parola gresita de 3 ori.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat si o zi buna in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RedBull109

Level: 85

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : peste 2 ani

Factiuni precedente : NG, Stracci, School Instructors, TCC

Rank-ul ultimei factiuni : 3 - TCC

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : wipe - lider nou

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 5 - Stracci

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este o factiune serioasa si in care lucrurile nu devin monotone dupa 2 saptamani si in care nu ai cum sa te plictisesti.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Doar cu cei(cel) care facea(u) contracte pe mine cu mp5 de la 2 metri.

Ai mai fost membru Hitman : nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : ~5

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/TEQHiyX.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (anim abuse)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : DM

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: da

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: YoshiJiro

Level: 36

Varsta(reala): 17 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 8 luni.

Factiuni precedente : Tow Truck Company, The Tattaglia Family, Fire & Medic Departament, The Cuneo Family, The Paterno Family, The Corleone Family, F.B.I

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 3 - F.B.I

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit factiunea pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : F.B.I - Rank 3.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este cea mai activa factiune, cu membrii foarte seriosi unii dintre ei fiind prietenii mei.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 (limbaj)

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, Transfer ilegal de bani...

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Addyn

Level: 50

Varsta(reala): 18 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani

Factiuni precedente : News Reporter,Hitman Agency

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1-El Loco Cartel

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am facut o mica pauza.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider NR,Hitman Agency.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Aici e locul meu.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor pentru o anumita suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Am renuntat la lider.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hdoy5ex15/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: FreeLandeR

Level: 22

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server?: De cateva luni

Factiuni precedente: School Instructor - rank 2 ; Green Street Bloods - rank 1 (wipe)

Rank-ul ultimei factiuni: 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Wipe

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 2 in School Instructor

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei pentru a indeplini contractele atribuite in cel mai rapid si Role-Play mod posibil. Din punctul meu de vedere, Hitmen Agency este cea mai RP factiune de pe acest server, alaturi de S.I. De cand am descoperit B-zone mi-am dorit sa fac parte din Hitmen Agency, sper ca aceasta este sansa de a realiza acest lucru. Sunt in stare sa duc la sfarsit un contract, sa am un comportament civilizat fata de lider si ceilalti membrii.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu uciderea playerilor in schimbul unei sume de bani, alese de cel care pune contractul.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: /stats => http://tinypic.com/r/lwoep/5 + skill detective => http://tinypic.com/r/ifmmfr/5

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Nu

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu sunt pe blacklist

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat, o zi placuta in continuare.

Edited by FreeLandeR
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Criminal.xD

Level: 30

Varsta(reala): 17 Years old.

Sex (masculin / feminin): Male.

De cat timp jucati pe server?: From 2010 But I stopped playing and Now I'm Back

Factiuni precedente: Los Santos Taxi | Paramedics | School Instructors | Cuneo | Stracci | Green Street Bloods | LS Police Department | LS Police Department | National Guard

Rank-ul ultimei factiuni: Rank 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): Rank 3, LSPD.

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: I didnt join the Hitman ever in this server so I want to explain it and make new friends.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Solving contracts for an amount of money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost): -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5-6

Nickname-uri anterioare: Nadal_Bean

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme?: Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://www.hostingpi...3013samp024.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce): 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce): Yes for IP advert (Reclama)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care): Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Hope you give chances to Non-Romanians players , Thank you.

Edited by nWo Criminal
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cedryk

Level: 32

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aproape de cand s-a deschis.

Factiuni precedente : NR(Lider), FBI(rank 4), LCN(inainte sa se schimbe numele, rank 2), PD(rank 1), Tattaglia(rank 4), Hitmen Agency(rank 2), Taxi(rank 1), LVPD(rank 1). In unele am fost de mai multe ori dar le-am trecut doar o data cu cel mai mare rank avut acolo.

Rank-ul ultimei factiuni : LVPD - Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mai e ce a fost, nu iti poti face treaba fara sa umplii 100 de GB cu dovezi pentru 10 suspecti.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : NR-lider.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place cu ce se ocupa aceasta factiune si aici mi-am facut prieteni buni si m-am si distrat.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Uciderea playerilor pe care au fost puse contracte, pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Doream sa incerc ceva nou, devenisem inactiv si nu vroiam sa tin locul ocupat sau doream sa ma las o perioada.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5

Nickname-uri anterioare : Jeff, Ace.Capone

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/gqul00ygd/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 2

[F4L]balon04.03.2011 19:50 1 warn pentru /q la somatia unui cop./check forum

xtypE20.06.2011 17:13 /ad / Linisteste-te !

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : MoneyChat. AdmBot defect.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? :

Edited by Cedryk
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Malek_Capone5.

Level: 16.

Varsta(reala): 16.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 6 luni.

Factiuni precedente : Fire & Medic Departament.

Rank-ul ultimei factiuni : 3.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Mi s-a stricat PC si nu am mai avut cum sa intru.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - Fire & Medic Departament.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa aceasta factiune. In totdeauna am vrut sa am parte de putina actiune si consider ca a intra in Hitman Agency este o provocare pe care vreau sa o accept.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea playerilor in schimbul unor sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore.

Nickname-uri anterioare : -.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click Here!

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Nu am.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: qazdawn

Level: 33

Varsta(reala): 18.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 3 ani si 11 luni.

Factiuni precedente : News Reporter, Paterno Family, Corleone Family, Barzini Family, Yakuza, Hitmen Agency, Cuneo Family, National Guard, Tattaglia Family

Rank-ul ultimei factiuni : 1 - Paterno Family

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat deoarece liderul nu isi dadea silinta.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Lider Yakuza.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa ma intorc intr-un loc unde m-am simtit excelent.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea anumitor jucatori contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Da, totul a fost o neintelegere..

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : In anii precedenti numarul jucatorilor era destul de mic, membrii Hitmen nu prea aveau ce face pe atunci.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 3-5 h.

Nickname-uri anterioare : qazdawn.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Bineinteles

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/SY51uvp.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3, Deathmatch

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, bug abuse, 3 warnuri, DM.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este nevoie.

Alte precizari? : -

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:[HC]RowE.

Level:48

Varsta(reala):17 ani si o zi .

Sex (masculin / feminin) :Masculin

De cat timp jucati pe server? :Un an si doua luni.

Factiuni precedente :Taxi -1 Barzini -4 , CUneo, Verdant TTC -1 Avispa Rifa -3 Green Street Bloods -1

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : S-a ales un nou lider si a dat wipe.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :Barzini Family RANK -4 Caporregime .

De ce doriti sa va alaturati agentiei? :Best of this server . Sunt in stare sa satasifac dorintele leaderului si sa ajut colegii in orice situatie .

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cand cineva pune [/contract nume suma] incepe adrenalina si suspansul. Hitman Agency este o echipa de mercenari ce omoara diverse persoane pentru bani indiferent de consecinte .. !

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da !

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Intotdeauna sunt de acord cu asta .

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?:No, Karan i love you .

Ai mai fost membru Hitman : Nu..

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Peste 4-6 ore, depinde de zi .

Nickname-uri anterioare :Rowe. , Elizze , Hope47. , [bTD]RowE

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da .

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? : Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

http://s12.postimg.org/r1ul36rwd/sa_mp_009.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :1/3 Caterinca pe live ...

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Suicide on wanted, afaceri ilegale..Se pare ca tot un mercenar sunt pana la urma..

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? :Multumesc celor care au citit.

Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.