Jump to content

Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency


Alexander
 Share

Recommended Posts

ka1u85.png

 

 

Nume in joc: sNrobert

Level: 29.

Varsta(reala): 16.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : 2 ani cu pauze.

Factiuni precedente :

 

1. The Corleone family rank 1 [ 2 saptamani ]

2. The Stracci family rank 2 [ 1 luna ]

3. Taxi Cab Company rank 2 [ 1 luna ]

4. Fire & Medic Department rank 3 [ 2 luni ]

5. Taxi Cab Company rank 2 [ 2 saptamani ]

6. Fire & Medic Department rank 2 [ 2 saptamani ]

7. The Corleone family rank 1 [ 2 saptamani ]

8. News Reporter rank 1 [ 3 saptamani ]

9. The Stracci family rank 1 [ 2 saptamani ]

10.Fire & Medic Department rank 2 [ 2 saptamani ]

11. National Guard rank 2 [ 1 luna ]

12. The Corleone family rank 1 [ 1 saptamana , wipe]

13. Police Department rank 1 [ 3 saptamani ].

14. News Reporter rank 4 [ 5 luni ]

15. F.B.I rank 1 [ 2 saptamani]

Rank-ul ultimei factiuni : 1.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am vrut sa intru in aceasta factiune.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4, News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca sunt membrii de treaba, imi place cu ce se ocupa aceasta factiune in general si pentru ca mereu am vrut sa intru aici.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea jucatorilor in mod silent pentru o suma de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? :9 ore.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/ZCxssgJ

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru atentie.

Edited by s N r o b e r t
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Catalin.

Level: 45+

Varsta(reala):16

Sex (masculin / feminin) : Male

De cat timp jucati pe server? : 16.02.2010 13:33

Factiuni precedente :

 

282640_447174275300545_1974046467_n.jpg- Rank 3 – 5 saptamani

600130_447174378633868_327916904_n.jpg - Rank 2 – 3 saptamani

601262_447174581967181_550166389_n.jpg - Rank 5 – 4 luni

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 3 – 5 saptamani

554705_447174468633859_645409603_n.jpg - Rank 3 – 5 saptamani

527682_447174238633882_1572203759_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

167435_447174545300518_1557969460_n.jpg - Rank 2 – 4 saptamani

181065_447174665300506_689336946_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

575239_447174721967167_356015246_n.jpg - Rank 1 – 3 saptamani

521497_447174555300517_1745838451_n.jpg - Rank 1 – 2 saptamani

S9H5q5i.png - Rank 1 - 2 saptamani

fZFYGfz.png - Rank 2 - 3 saptamani

vPPwfgn.png - Rank 1 - 2 saptamani

 

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1- SFPD

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie pentru a aplica aici.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 Tattaglia.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa, mi-am dorit dintotdeauna sa intru si consider ca sunt capabil si indeplinesc conditiile necesare pentru a fi acceptat.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu asasinatul oamenilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) :-

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 8-10 ore.

Nickname-uri anterioare : Gat , Bonzay.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/hd7jcztgn/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, auto-clicker.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Bullz007

Level: 54

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Cat sa imi pot face raportul.

Factiuni precedente : School Instructor, Fireman/Paramedic, News Reporter, Taxi Cab Company, Federal Bureau of Investigations, Hitman Agency, Federal Bureau of Investigations, The Cuneo Family, The Paterno Family, Hitman Agency, National Guard, Tow Truck Company, SF Taxi Company.

Rank-ul ultimei factiuni : 1 - Avispa Rifa

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu mai aveam timp de joc.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 6 (Lider) Cuneo Family si rank 6 (Sublider) Hitmen Agency.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Mi-e dor de contracte.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorarea playerilor contra cost.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu cred.

Ai mai fost membru Hitman : Da.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Demisie, am vrut sa incerc altceva.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde de program.

Nickname-uri anterioare : Nici unul.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/mq7or9rdv/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) :0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Bobo - cheats (greseala) Alexander - inselaciune (cont spart)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : Mersi

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru teste sunt urmatorii :

 

-[OC]Andrew

-[OC]Machiavelli

-suzeTa

-cNr

-LuNg

-RounD

-Vinnie

-Catalin1994

-Scarface

-Minnie

-[sQ]Creative

-Show.

-[Nazist]Speack

-[OC]H1GH

-rLm29

-AnDeD

-sKiLLz

-[F4L]Nielsen

-Djteolik

-Bullz007

 

Aveti la dispozitie 48 de ore pentru a da testele.

Veniti la HQ pentru teste, stati in liniste si asteptati un rank 4 + disponibil.

Succes !

Link to comment
Share on other sites

RO : Hitmen Agency recruteaza 8 noi agenti.

Aplicatiile vor fi deschise 24 de ore.

Aplicatiile necorespunzator completate vor fi din prima respinse.

 

EN : Hitmen Agency is recruting 8 new agents.

The application topic will be unlocked for 24 hours.

The applications that are not correctly writen will be from the start revoked.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Zarzare

Level: 49 (156/194)

Varsta(reala): 16 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De 1 an și 3 luni.

Factiuni precedente : 1. Fire & Medic Department / Paramedics (rank 3) 2. The Paterno Family / Southern Pimps (rank 2) 3. The Cuneo Family / Vietnamese Boys (rank 3) 4. The Paterno Family / Southern Pimps (rank 1) 5. National Guard (rank 2) 6. Vietnamese Boys (rank 2)

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am demisionat din cauza anumitor neînțelegeri cu niște membrii, dar în special pentru a intra în Hitman Agency.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Paramedics / Fire & Medic Department rank 3 si The Cuneo Family / Vietnamese Boys rank 3!

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece îmi place cu ce se ocupă această facțiune, mai exact ideea de a fi un asasin plătit și mă consider un player vechi cu suficienta experiență pentru a putea face parte din Hitman Agency, de asemenea are niște membrii exemplari care îsi văd de treaba lor, iar liderul este unul super ok. Pot adăuga că îmi doresc să intru aici pentru că este ceva nou pentru mine, intrucât am experimentat majoritatea facțiunilor de pe server, mai puțin Hitman Agency.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorârea persoanelor într-un mod cât mai silențios posibil în schimbul unei sume de bani oferită de o persoană care probabil vrea să fie razbunată.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da!

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da!

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodată!

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : În medie cam 6 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur!

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Line 8074: AdmCmd: Zarzare was banned by Snizel for 1 days, reason: Amenintare [Check forum] - (27.08.2012, 01:20:01)

Line 11329: AdmCmd: Zarzare was banned by Piticul for 3 days, reason: joypad - (15.11.2012, 20:41:02)

Line 11833: AdmCmd: Zarzare was banned by Vinnie for 3 days, reason: drive-by ca sofer - (28.11.2012, 12:57:53)

Line 14329: AdmCmd: Zarzare was banned by Ice_LtbluE for 1 days, reason: Misto fata de admin - (16.01.2013, 11:44:43)

Line 14596: AdmCmd: Zarzare was banned by Snizel for 7 days, reason: autoclicker - (22.01.2013, 06:08:11)

Line 15700: AdmCmd: Zarzare was banned by Vinnie for 14 days, reason: joypad / aim - (13.02.2013, 12:15:09)

Line 16499: AdmCmd: Zarzare was banned by Hooliganu for 1 days, reason: dm safe zone - (02.03.2013, 15:51:37)

Line 16659: AdmCmd: Zarzare was banned by FlameS for 1 days, reason: DM aiurea in safe-zone - (05.03.2013, 20:39:32)

Line 17497: AdmCmd: Zarzare was banned by Vinnie for 1 days, reason: mistouri - (25.03.2013, 09:35:29)

Line 22789: AdmCmd: Zarzare was banned by Razvan14 for 3 days, reason: abuz de repair / tunning on wanted (check forum) - (20.07.2013, 01:21:51)

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dacă aș fi.

Alte precizari? : A lot of bans = a lot of experience :)

Edited by rTs Zarzare
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mr.Boss_iuLian

Level: 22+

Varsta(reala):16 ani si jumatate

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 1 an si jumatate

Factiuni precedente :

Red Dragon Triad - Rank 4 - 6 luni si jumatate

Avispa rifa - rank 1 - 2 saptamani si 2/3zile

Tow Truck Company - rank 1 - 2 saptamani si 4/5zile

Rank-ul ultimei factiuni : rank 1, in tow truck company

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Am avut niste probleme

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 4 am detinut in Red Dragon Triad

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Vreau sa ma alatur agentiei pentru ca este factiunea me preferata, de cand aveam level 1 si am vazut cu ce se ocupa aceasta agentie, am vrut sa intru si eu, desi inteleg ca este nevoie de o vechime mai mare pe server si sa fi gradat intr-o factiune precedenta

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Aceasta agentie se ocupa cu, omorul jucatorilor pe o suma de bani, oferata de alte persoane

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata

Ai mai fost membru Hitman : Nu, nu am fost

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6/7 ore+

Nickname-uri anterioare : Nu am mai avut

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? :Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?Bineinteles

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/v05dk63rl/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 [am dat un ad legat de rob cand aveam level mai mic]

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : -

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : -

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?:Da

Alte precizari? : Multumesc!

Edited by mR KePa
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: MoNNsTeR

Level: 26.

Varsta(reala): 14.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De 1 an cu cateva pauze mari.

Factiuni precedente : LV Taxi Cab Company rank 1, Fire % Medic Departament rank 2, Red Dragon Triad rank 2, The Tsar Bratva rank 1, LV Taxi Cab Company rank 1, Verdant Family rank 2, News Reporter rank 5, F.B.I rank 2.

Rank-ul ultimei factiuni : 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru ca m-am retras din "lumea virtuala".

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 5 - News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8.

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/9JQay44.jpg

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Jackie_Dee

Level: 56

Varsta(reala): 21

Sex: Masculin.

De cat timp jucati pe server?: 1 an+.

Factiuni precedente: News Reporter, Federal Bureau of Investigations.

Rank-ul ultimei factiuni : 4.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune: Cerere de demisie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea): 5 - News Reporter

De ce doriti sa va alaturati agentiei?: Doresc sa ma alatur agentiei pentru ca imi place cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie?: Cu asasinarea anumitor persoane in mod silentios contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins?: Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul?: Inteleg.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk?: 5 ore+.

Nickname-uri anterioare :

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/6R8vmGt.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, wrong ID.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da, dar nu este cazul.

Alte precizari? : Multumesc pentru atentie.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: sNaKs2000

Level: 38

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Aprilie 2011.

Factiuni precedente :

  • Taxi Cab Company (x2)
  • SF Taxi Company
  • Fireman / Paramedic
  • News Reporter
  • Corleone family
  • Paterno family
  • Tattaglia family
  • Cuneo family
  • Southern Pimps
  • F.B.I.
  • National Guard (x2)

Rank-ul ultimei factiuni : 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a încerca din nou, să intru în această agenţie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 3 - News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc să mă alături agenţiei deoarece este una din cele mai respectate facţiune şi doresc să rezolv şi eu contracte.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Omorârea persoanelor pentru o sumă de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-6 ore, depinde de zi.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, in 2011 pe motiv " licitatie aiurea " - 5 zile.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu, nu sunt pe niciun BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Mulţumesc.

Edited by SNaKs2000
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: TrNA

Level: 43

Varsta(reala): Tomorrow is my birthday I'll be 19

Sex (masculin / feminin) : Male

De cat timp jucati pe server? : Almost 14 months

Factiuni precedente : Cuneo family , Tattaglia family , Taxi cab company , National guard , Hitmen agency , LSPD , LSPD , Red dragon triad

Rank-ul ultimei factiuni : 2 ( 49er )

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : I resigned to join H.A. My resign post

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 Tattaglia , National guard , LSPD , LSPD , Red dragon triad

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Because being patience to pull trigger and make silent contracts is my favorite job.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agency deals human life for money it's just a business nothing personal.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Yes

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Yes

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Yes

Ai mai fost membru Hitman : Yes

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : I got kick on test period because of abuse contracts (my contract crash I asked to gethit but no one answered I waited 6 minutes and got hit but I had to wait 10 minutes that time when anthony. was leader )

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 Hours per a day

Nickname-uri anterioare : ---

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Yes

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Yes

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Once for warn threat Click to Complaint

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : No

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Yes

Alte precizari? : Tomorrow is my birthday I hope I join Hitman agency as a gift :D

Edited by TrNA
Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: MefX
  • Level: 59
  • Varsta(reala): 18 ani
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin
  • De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani
  • Factiuni precedente : Verdant Family (6), Red Dragon Triad (6), Police Department (1), Tow Truck Co. (2) (Am precizat ultimele facțiuni).
  • Rank-ul ultimei factiuni : Tow Truck Co. (2)
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Pentru a intra în agenție.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Red Dragon Triad (Leader), Verdant Family (Subleader).
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Acastă facțiune este elita server-ului, se ocupă cu ceva total diferit față de celelalte facțiuni.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea playerilor în schimbul unei sume de bani într-un mod cât mai silențios.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman : Nu.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Depinde.
  • Nickname-uri anterioare : xZibiT. (2 zile), Reece (5 zile), [OC]MefX].
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Licitație, Jail evade (BUG), Heal abuse.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari? : Mulțumesc pentru atenția acordată.

Edited by MefX
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Criminal.xD

Level: 35 +

Varsta(reala): 17

Sex (masculin / feminin) : Male.

De cat timp jucati pe server? : From 2009, But I stopped playing from the end of 2011 and now I'm back.

Factiuni precedente :

Los Santos Police Department

National guard

San Fierro Police Department

Cuneo Family

Stracci Family

Green Street Bloods

Southren pimps

Taxi Los Santos

School Instructors

Paramedics

Avispa Rifa

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 , Avsipa Rifa

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : No enough time to come to wars at 13:00.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 Avispa, Taxi

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : I like this faction, its the best for me, I joined it when radu was leader but I failed in test guns so I want to retry.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : It deals with the murder of people for a sum of money.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Yes. just for some days.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Weapons test failed.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 Hours.

Nickname-uri anterioare : Nadal_Bean.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Yes.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Sure.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : C-bug | /q On tie.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : No.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Thanks for reading my application.

Edited by Criminalx
Link to comment
Share on other sites

ka1u85.png

> Nume in joc: JomeS

> Level: 35+

> Varsta(reala): 16 ani

> Sex (masculin / feminin) : Masculin

> De cat timp jucati pe server? : 2 ani si ceva

> Factiuni precedente : The Cuneo Family - rank 1, The Barzini Family- rank 1, The Barzini Family- rank 1, The Stracci Family - rank 1, The Barzini Family - rank 1, The Barzini Family - rank 4, Red Dragon Triad - rank 1, LVPD - rank 1, National Guard - rank 2

> Rank-ul ultimei factiuni : National Guard - rank 2

> Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am acumulat 2/3 FW + 1 av...

> Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Barzini Family - rank 4

> De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru a incerca ceva diferit si placut.

> Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu omorarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

> Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

> Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

> Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: NU

> Ai mai fost membru Hitman : NU

> Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

> Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7-8 ore

> Nickname-uri anterioare : -

> Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

> Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

> Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv:

> Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

> Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : NU

> Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : NU

> Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: -

> Alte precizari? : Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ozzy

Level: 42+

Varsta(reala): 22 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : 15.08.2009

Factiuni precedente :

9ar2ub.jpg

RANK 1=>14 zile=>Lider Cr1spy

lNWxNfS.png

SUBLIDER=>4 saptamani=>Lider JustMed

cvmbZMq.png

RANK 2=>16 zile=>Lider Snizel

01t9wge.png

SUBLIDER=>3 luni=>Lider vaN

01t9wge.png

RANK 1=>23 zile=>Lider Snizel

01t9wge.png

RANK 3=>5 saptamani=>Lider Snizel

01t9wge.png

RANK 2=> 4Saptamani=>Lider vaN

206200_447174481967191_277144248_n.jpg

RANK 1=> 14 zile=>Lider dubliss

206200_447174481967191_277144248_n.jpg

RANK 1=>14 zile=>Lider ZaNuu

q8FMt7o.png

RANK 1=> 14 zile=>Lider F4LBestial

cDu21Vj.png

RANK 1=>25 zile=>Lider GhosTx

qxRHk4z.png

RANK 1=>4 saaptamani si 3 zile=>Lider Razvan14

dbZHfBm.png

RANK 1=>16 zile=>Lider IonuC

dbZHfBm.png

RANK 3=> 9 saptamani=>Lider Kelton

dbZHfBm.png

RANK 2=>4saptamani si 4 zile=>Lider IonuC

hitmanaboutme.gif

RANK 1=>16 zile=> Lider T U R K A Z

xLAeKAD.png

RANK 1[FP 60/60]=>10 zile=>Lider SlomY

80Heof9.png

RANK 1[FP 60/60]=>10 zile=>Lider Freddy[south FreddyxD]

fbi.png

RANK 1=>2 saptaani=>Lider ByFydo

southernpim.png

RANK 2=>2 saptamani si 5 zile=>Lider Shooter

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2 -Southern Pimps

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa aplic in aceasta agentie.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Am fost subliderr in Tattaglia Family si News Reporter.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Imi place cu ce se ocupa ,chiar daca am mai incercat de doua ori incerc si a treia oara.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Se ocupa cu efectuare contractelor contra unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Da ,pe vremea lui Turkuaz

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu prea ma intelegeam cu membrii din acea vreme.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 7+

Nickname-uri anterioare : Sapty,Vis1on

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/Oz6nSiK

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? ( precizeaza si de ce) : Da,furt bunuri[a fost din cauza unui prieten]si money cheat [greseala-lag].

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? :Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • Nume in joc: avatar90
  • Level: 31
  • Varsta(reala): 16 ani
  • Sex (masculin / feminin) : Masculin
  • De cat timp jucati pe server? : Aprox 3 ani.
  • Factiuni precedente : Southern Pimps ; Paterno family ; Corleone Family ; Stracci Family ; Barzini Family ; Tattaglia Family ; Cuneo Family ; TTC ; F/P ; National Guard
  • Rank-ul ultimei factiuni : Southern Pimps - rank 2
  • Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Vroiam sa ma alatur agentiei.
  • Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : F/P - rank 4
  • De ce doriti sa va alaturati agentiei? : De cand eram level 1 mi-am dorit sa intru in agentie, si de abia acum imi fac curaj sa aplic.
  • Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu indeplinirea unor contracte, care au ca scop eliminarea anumitor persoane.
  • Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.
  • Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.
  • Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.
  • Ai mai fost membru Hitman : Nu.
  • Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -
  • Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Fiecare zi este diferita pentru mine, deci depinde.
  • Nickname-uri anterioare : -
  • Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.
  • Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.
  • Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i44.tinypic.com/16kci1l.png
  • Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ( dm la level 1)
  • Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Abuz de /heal.
  • Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.
  • Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.
  • Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: MiraJ

Level: 22

Varsta(reala): 15

Sex (masculin / feminin) : masculin

De cat timp jucati pe server? : Un an!

Factiuni precedente : School Instructor , Taxi LS , Taxi LS si GSB

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Nu ma acomodasem(GSB)

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 2 Taxi LS

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place foarte mult , sunt serios , activ si foarte respectuos.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu indeplinirea unor contracte, care au ca scop eliminarea anumitor persoane care au facut rau altor persoane.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Desigur.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Normal.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu .

Ai mai fost membru Hitman : Nu dar as dori sa incerc

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 12+

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur .

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/i...s5041/08782703/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Succes tuturor.!

Edited by mR MiraJ
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AnDr3uTzZu

Level: 39

Varsta(reala): 18 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Un an jumate aproape doi

Factiuni precedente : Fire & Medic Dep. (rank 3) , The Cuneo family (rank 1), The Paterno family (rank 1), Los Santos Police Departament (rank 2), National Guard 2x (rank 1) si (rank 2), Las Venturas Police Departament (rank 3), Taxi Los Santos (rank 1) , Taxi Las Venturas (rank 1), Avispa Rifa (rank 1).

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie pentru a intra in Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 3 Fire & Medic Dep. si LVPD rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece in tot acest timp petrecut pe server niciodata nu am facut parte din aceasta si intotdeauna am iubit meseria de asasin dar nu am indraznit sa aplic pana acum.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea player'ilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Desigur

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : ---

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5 ore

Nickname-uri anterioare : Nu, doar asta

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur ca da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/lLRfFaY.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, bug abuse police infernus.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Alexan

Level: 18

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Din 2008-2010 dupa pauza si m-am reapucat in 2012.

Factiuni precedente : Taxi Cab Company si Las Venturas Police Departament

Rank-ul ultimei factiuni : 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie

 

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : 4 in National Guard dar asta a fost in 2009 asa acum Rank 2 in LVPD.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Deoarece este o factiune unica si in acelasi timp serioasa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu efectuarea contractelor.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Nu am mai fost.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : Nu il las pe afk dar joc 4-5 ore pe zi.

Nickname-uri anterioare : Aken

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://imgur.com/dEjx7jE

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3 ad cu rob.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, transfer ilegal de bani, am luat impreuna cu [OC]Shooter nu sti-am ca nu am voie dar acum am invatat regulamentu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? :Acestea sunt factiunile din perioada 2008-2010 Fireman/Paramedic rank 4 leader: D3l3t3r, Alinuta, Rroms rank 3 leader: Lethal, National Guard rank 4 leader: Alin_Maest, La Cosa Nostra rank 3 leader: Shady_Mig, sub leader: Spawn, Yakuza rank 1 (Nu imi aduc aminte leaderu), nu le-am pus sus deoarece am fost acuzat de minciuni. Dovada pentru NG

 

Edited by nWo Roronoa Zoro
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: RazvyBest

Level: 32

Varsta(reala): 16

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : De un an si jumatate.

Factiuni precedente : School Instructors | News Reporter | The Cuneo Family x2 | Taxi Cab Company | The Tattaglia Family | SF Taxi Cab Company | Tow Truck Company | San Fierro Police Department | Red Dragon Triad.

Rank-ul ultimei factiuni : Red Dragon Triad - Rank 2

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am parasit gangul Red Dragon Triad pentru a incerca ceva nou, ceva mai special.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : The Cuneo Family - Rank 3 , San Fierro Police Department - Rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Membrii de treaba, Lider / Sublider exemplari si imi place foarte mult cu ce se ocupa.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Agentia se ocupa cu asasinarea unor persoane in favoarea unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Bineinteles.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 6-7 ore.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Desigur.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://i.imgur.com/DISyQcf.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : Detin 1 warn pentru DM.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am fost banat pentru transfer ilegal de bani si pentru deranj /exam.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe BlackList.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Daca as fi pe BlackList, da, as fi dispus.

Alte precizari? : Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Dipper

Level: 21

Varsta(reala): 15 ani.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : De aprox. 8 luni.

Factiuni precedente :

  • School Instructor
  • Red Dragon Triad
  • Avispa Rifa
  • National Guard
  • Tow Truck Company

Rank-ul ultimei factiuni : 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Am insultat in gluma un coleg iar liderul a considerat ca este o incalcare.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : -

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Doresc sa intru in aceasta agentie pentru a incerca un nou obiectiv din viitorul meu dar si prin a cunoaste lume noua. Imi place cu ce se ocupa si doresc sa fac parte din agentie !

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Colecteaza bani dupa ce omoara contractele in mod silent.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Nu.

Ai mai fost membru Hitman: Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 10 ore in vacata zi de zi cu mici pauze.

Nickname-uri anterioare : Nu am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Absolut.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu am fost banat.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu sunt pe nici un BlackList

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: dany313

Level: 45

Varsta(reala): 19

Sex (masculin / feminin) : M

De cat timp jucati pe server? : Aproape 2 ani.

Factiuni precedente :

Vietnamese boys -x5

Green Street Bloods

Souther Pimps

69 Pier Mobs

San Fiero Police Departament

Grenn Street Bloods

Rank-ul ultimei factiuni : Green Street Bloods -rank 3

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Cerere de demisie,deoarece intervenise plictiseala si nu prea mai aveam timp de war-uri.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) :

Green Street Bloods-rank 4

69 Pier Mobs - rank 3

Green Street Bloods - rank 3

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa,si imi doresc de mult timp sa intru in agentie.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Cu asasinarea persoanelor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Da, cu ander sau ceva de genu

Ai mai fost membru Hitman : Nu

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 4-5 ore /zi

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/azd14cl5f/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Am avut ban pentru /q la somatia unui politist,pentru limbaj.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da

Alte precizari? : -

Edited by danny313
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Cruzzz

Level: 18.

Varsta(reala): 16.

Sex (masculin / feminin) : Masculin.

De cat timp jucati pe server? : Din 04.01.2013 cu pauze.

Factiuni precedente : LV Taxi, School Instructors, The Tsar Bratva, Verdant Family.

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 2.

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Sa intru in alta factiune mult dorita.

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 - verdant family.

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Am prieteni multi din orasul meu care mi-au spus sa aplic ca niciodata nu stii cand iti bate norocul la usa, am mai aplicat dar n-am fost acceptat, cu timpul, am invatat aproximativ tot ce tine de Hitman Agency.

Hitman Agency este o factiune mult dorita de catre playeri si foarte respectata, asta m-a ajutat mult sa-mi aleg factiunea.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Asasinarea unor playeri in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Le-am invatat pe toate.

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Absolut.

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Niciodata.

Ai mai fost membru Hitman : Nu.

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : -.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5-8 ore/zi.

Nickname-uri anterioare : N-am avut.

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Absolut.

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Desigur.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: Click.

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 0/3.

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Nu.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : Multumesc, sper sa-mi dai Adrian o sansa.

Edited by South Cruz
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Adrian17

Level: 30

Varsta(reala): 19 ani

Sex (masculin / feminin) : Masculin

De cat timp jucati pe server? : Doi ani si.

Factiuni precedente : News Reporter, Tattaglia Family, Stracci Family, National Guard, Stracci Family, Barzini Family, Hitman Agency, F.B.I. El Loco Cartel

Rank-ul ultimei factiuni : Rank 1

Motivul pentru care ati parasit/ati fost demisi din fosta factiune : Demisie pentru a intra in Hitman Agency

Cel mai mare rank avut in vreo factiune (Specifica factiunea) : Rank 2 National Guard si Stracci Family

De ce doriti sa va alaturati agentiei? : Este cea mai interesanta factiune.

Cu ce considerati ca se ocupa aceasta agentie? : Hitmen Agency se ocupa cu asasinarea playerilor in schimbul unei sume de bani.

Sti regulile Hitman Agency si ai citit macar odata Info, orders and Agency skins? : Da

Intelegeti ca suntem o agentie seriosa de asasini si glumele si prostiile nu-si au rostul? : Da

Ai avut antecedente cu unul sau mai multi membrii Hitman Agency?: Oarecum

Ai mai fost membru Hitman : Da

Motivul iesirii / demiterii din Hitman (in caz ca ai mai fost) : Abuz de gethit, n-am asteptat timpul necesar.

Cate ore pe zi acordati acestui joc, fara afk? : 5 ore

Nickname-uri anterioare : -

Considerati ca aveti capacitatea de a indeplini un contract fara probleme? : Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical? Da

Poza cu /stats (civil obligatoriu + sa apara si /time cand e facuta) si skill la detectiv: http://postimg.org/image/ddgslgvrl/

Cate warn'uri ai in joc? (precizeaza de ce) : 1/3

Ati fost vreodata banat pe vreun motiv anume? (precizeaza si de ce) : Da, cheats, a intrat un prieten si si-a bagat jetpack.

Esti pe BlackList'ul unei factiuni? (precizeaza care) : Nu.

Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul BlackList?: Da.

Alte precizari? : -

Edited by Adrian17
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Picone

Level: Șaizeci şi cinci.

Vârsta: Șaptișpe.

Sex: Masculin.

De cât timp jucați pe server?: În jur de trei ani.

Facțiuni precedente: Bikers, The Cuneo family, The Corleone family, The Barzini family, The Stracci family, The Paterno family, Vietnamese Boys și Verdant family.

Rank-ul ultimei facțiuni: Verdant family, având rankul de Soldato (rank doi).

Motivul pentru care ați părăsit/ați fost demiși din fosta facțiune: N-am fost demis pe un motiv anume ci pentru demisinoarea mea din dorința de a mă alătura acestei agenții.

Cel mai mare rank avut în vreo facțiune (Specifică facțiunea): Right Hand Vietnamese Boys (rank șase).

De ce doriți să vă alăturați agenției?: Am mai avut două tentative de intrare dar au luat eșec. Acum consider că sunt capabil pentru a îndeplini cerințele necesare.

Cu ce considerați că se ocupă această agenție? : Cu asasinarea persoanelor contra unor sume de bani stabilite de client.

Ști regulile Hitman Agency și ai citit măcar odată Info, orders and Agency skins?: Știu regulamentul întreg iar Info, Orders sau Agency skins au fost citite, fiind atent până la cel mai mic detaliu.

Înțelegeți că suntem o agenție seriosă de asasini și glumele și prostiile nu-și au rostul?: Sunt conștient de asta.

Ai avut antecedente cu unul sau mai mulți membrii Hitman Agency?: Nu, n-am treabă cu nimeni.

Ai mai fost membru Hitman: După cum spuneam mai sus, nu, n-am mai făcut parte din această agenție.

Motivul ieșirii / demiterii din Hitman (în caz ca ai mai fost): -

Câte ore pe zi acordați acestui joc, fără afk?: N-am idee, depinde de timpul meu liber.

Nickname-uri anterioare: Mekanes, Paul_Kaye, [Cb]kyto, jOSEPH și ultimul Jimmy O'Phelan.

Considerați că aveți capacitatea de a indeplini un contract fară probleme?: Bănuiesc ca da, n-am mai făcut-o până acum.

Aveți capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da.

Poza cu /stats (civil obligatoriu + să apară și /time când e facută) și skill la detectiv: http://i.imgur.com/A9GDCOy.png

Cate warn'uri ai in joc? (precizează de ce): Unul din cauza Advertismentului pe care l-am dat, fiind după o mică pauză de joc iar noul regulament nu îl citisem (jocuri interzise - duele pe bani).

Ați fost vreodată banat pe vreun motiv anume? (precizează și de ce): Da, pentru Joypad, este o poveste mai lungă în care eu nu cred.

Ești pe BlackList'ul unei facțiuni? (precizează care): Nu.

Ești dispus să plătești să fi scos de pe eventualul BlackList?: Nu este cazul.

Alte precizări?: Sper să fie cu noroc de această dată.

Edited by Picone eFiscella
Link to comment
Share on other sites

  • Bagwell changed the title to Hitmen Agency - Alătură-te Agenției | Join the Agency
  • Hawk ToV unlocked and locked this topic
  • South Maximus unpinned this topic
  • Jackus pinned this topic
  • Hawk ToV unlocked this topic
  • Hawk ToV locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.