Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: [rTn]Anaconda.

  • Level: 21

Rank: 2

Vechime: 4 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa merg in GSB.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Interesant.

Alte precizari?: Bafta Blacky si Crossy!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: m.ionut

  • Level: 36

Rank: 3

Vechime: -

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: taxi

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: Succese la scubalai

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Shenron1337

  • Level: 20

Rank: 1

Vechime: Destul

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos.

Alte precizari?: N-am.

Link to comment
Share on other sites

Nick: SkylinE.

Level: 69

Rank: 1

Vechime: Mai putin de 2 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Timpul nu-mi permite sa intru la war-uri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere buna...daca o sa fiti putin mai activi o sa luati LS-ul. Majoritatea sunteti niste baieti de nota 10, stiti sa glumiti cand este cazul, dar uneori glumiti prea mult si o dati in certuri. Bafta Asqwe si Blacky cu gang-ul.

Alte precizari?: Bafta la rezolvat mistere!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [F4L]kiNNNder

  • Level: 64

Rank: 2

Vechime: Mare

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Tradator

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Tradator

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Tradator

Alte precizari?: Tradator

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [rTn]Anaconda.

  • Level: 21

Rank: 2 (Soldato)

Vechime: Mult

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pentru ca FlameS.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O perioada frumoasa, mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi.

Alte precizari?: Bafta Asqwe! LS negru! Blacky, bafta la lider! Crossy, te iubesc :* besk

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Hover

  • Level: 12

Rank: 2

Vechime: Aproximativ 30 days.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Imi cer scuze Asqwe ca te parasesc dar am decis-o deoarece cativa membrii pixels aka k1nnn se crede sef, ma jicneste. Nu vreau sa ma razbun pe el din motive anume dar se pare ca prezenta mea nu face bine factiunii asa incat am decis sa ies. Multumesc pentru sansa acordata si sper sa tinem in continuare legatura.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-ati fost ca o familie baieti. M-am simtit foarte bine si respect: Asqwe, blacy , just, m.ionut si restul.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata si sper sa tinem in continuare legatura!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Richie

  • Level: 63

Rank: 1

Vechime: o zi.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu ma simt bine aici.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [F4L]oTo

  • Level: 100

Rank: 1

Vechime: e ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: A intrat Dookie.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Misto.

Alte precizari?: Salpwp

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Hover

  • Level: 12

Rank: 2

Vechime: 38 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Asqwe sti bine.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a facut placere sa fac parte din acest GANG . Tineti-o tot asa si in curand LS-ul il aveti asigurat.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, sper ca am lasat un loc de buna ziua !

Succes baietzi.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Kha

  • Level: 12

Rank: 1

Vechime: 1 saptamana si 6 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: pentru ca din seria warurilor.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Asqwe e lider... scrappy e degeaba

Alte precizari?: nu

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: Hover
  • Level: 12
  • Rank: 2
  • Vechime: 38 zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Asqwe sti bine.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a facut placere sa fac parte din acest GANG . Tineti-o tot asa si in curand LS-ul il aveti asigurat.
  • Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata, sper ca am lasat un loc de buna ziua !

Succes baietzi.

 

 

Edited by Hover
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Shean

  • Level: 27

Rank: 2

Vechime: Nu stiu

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Doresc sa intru intr-o factiune pasnica.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere buna fata de restul gangurilor.

Alte precizari?: Prea multi codati.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: F4L Dookie

  • Level: 50

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ca sa fie bine ca sa nu fie rau.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: gg w.

Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sassori

  • Level: 35

Rank: 2

Vechime: 3 sapt. si putin.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai are rost sa stau aici din punctul meu de vedere.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: buna spre foarte buna cand asqwe are chef sa faca treaba.

Alte precizari?: Salut!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.