Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: MR69

  • Level:26

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: E plictisitor si nu avem waruri

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:In afara faptului ca nu am avut waruri si ca am fost putini in factiune, a fost foarte bine.

Alte precizari?: Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick:SHOKARU

Level:25

Rank:2

Vechime:Putin peste 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Doresc sa plec deoarece nu avem waruri, si nu am ce face!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca Nu am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul, am peste 2 saptamani.

Care este parerea ta despere Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Inainte era foarte bine, aveam waruri, ne distram dar acum nu mai este asa, a intervenit monotonia.

Alte precizari?:Succes mai departe zYnc., sper sa scoti factiunea din criza in care a intrat!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: .PACK.

  • Level: 22

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu avem waruri, suntem foarte putini in gang.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Am peste 2 saptamani.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost frumos, desi in ultima perioada nu aveam atacuri si a intervenit monotonia!

Alte precizari?: Mersi! Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Miles

  • Level: 33

Rank: 2

Vechime: 23/11/2014-15/12/2014(calculati voi)

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu avem war.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cum sugereaza si numele(Family), o familie unita, o forta de neoprit pacat ca totusi s-a oprit...

Alte precizari?:Bafta in continuare , sper sa cuceriti LS-ul, daca ne vedem la war o sa va arat mag13 B|(Yo Miles datatoru' cu toporu' de mag13 pe felie!!!)

Edited by Miles
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[rTn]SeBa20

  • Level:32

Rank:1

Vechime:1 sapt si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Fara war, plictis, am rank 1, nu am ce face, ramanem fara membri, stiu ca orice factiune are o decadere, dar nici chiar asa.

Sunt de acord ca voi sta Civil penfactru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Ye

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Plictiseala, daca nu mai merge, stim toti unde se ajunge.

Alte precizari?:Saloot

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: InSaNe

  • Level: 63

Rank: 3

Vechime: 1 luna juma'

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Doresc sa incerc un departament.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost cat de cat ok, n-am nimic de obiectat.

Alte precizari?: La multi ani!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: George_

  • Level: 27

Rank: 2

Vechime:2 luni si ceva.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece consider ca sunt defavorizat.Am vrut sa raman dar dupa acel FW luat degeaba vad ca rank nu mai vine,nu am chef sa stau degeaba.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Nu comentez

Alte precizari?: ...

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:2P@C

  • Level:44

Rank:1

Vechime: 2 sapt si cv

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu am timp de war.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Un gang bun,unit si cu playeri de treaba si ajutatori. Toti sunteti de treaba tot respectu!

Alte precizari?:Bafta la war.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Andrew.

  • Level: 113.

Rank: 1.

Vechime: 14 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc altceva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O factiune frumoasa.

Alte precizari?: Succes.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: CLOD

  • Level: 36

Rank: 1 (for ever)

Vechime: 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Probleme in viata personala.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da

Alte precizari?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Just_Cause

  • Level: 72

Rank: 1

Vechime: 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am un job care nu imi permite sa vin la waruri seara.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este una dintre cele mai frumoase factiuni , am petrecut aici cele mai frumoase momente alaturi de membrii factiuni

Alte precizari?:Nu

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RexXaR

  • Level: 50

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani cred

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Stii motivul. ;)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu este un colectiv unit, deloc.

Alte precizari: M-am chinuit sa fac asta, nu ii inteleg pe cei care vor sa faca + si ajung asa. Cu placere :*

aCOKMs4.jpg

Edited by RexXaR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.