Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

  • Nick:wolf001
  • Level:48++
  • Rank:1
  • Vechime:1 saptamana
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:-Fw pe nedrept
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:dap
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Neorganizare rank 4+ lla war nu organizeaza
  • Alte precizari?:Ciau !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Lara

  • Level: 10

Rank: Piccitto (1)

Vechime:1 saptamana

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de acest cont, voi revenii cu ala mare.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nota 10+

Alte precizari ? N-avem.

Edited by Tovarasa BeeTee
Link to comment
Share on other sites

Nick: CLOD

Level: 36

Rank: 1 (for ever)

Vechime: 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Probleme in viata personala.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da

Alte precizari?:Bag piciorul am 4 ed 2 la mate, si nu mai am timp de SAMP.


Link to comment
Share on other sites

Nick: birdiii

Level: 69

Rank: 6

Vechime: 3-4 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: ti-am explicat pe /c.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Da

Alte precizari?: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: aNd3x
Level: 24
Rank: 2
Vechime: 3 saptamani
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc PD sau alta factiune.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Se lucreaza in echipa cand este cazul, in rest lumea nu asculta de leader / subleader.
Alte precizari?: Nu.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DaryusAndrey2003

    Level: 26

    Rank: 1

    Vechime: 2 saptamani si o zi

    De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc altceva.

    Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

    Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune superba! Tineti-o tot asa.

    Alte precizari?: Bafta. Va doresc un LV Negru

Link to comment
Share on other sites

Nick: n0c1v
Level: 73
Rank: 2
Vechime: 2 saptamani +
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Din cauza lipsei de respect ...
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune draguta , membrii lasa de dorit ...
Alte precizari?: Atat , multumesc frumos !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:FLoRiNaChEe[sWA]

  • Level:30.

Rank:2.

Vechime:3 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:As vrea sa incerc alceva.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypentru minim 2 saptamani:Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?O factiune frumoasa membri seriosi iar tantu esti un om de nota 10 si astept sa vad ls negru.

Alte precizari?:Multumesc

Edited by FLoriNacHee
Link to comment
Share on other sites

Nick: sp1kee.

Level: 23
Rank: 1
Vechime: 3 saptamani
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc alte gangrui
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune draguta
Alte precizari?: Atat , multumesc frumos !

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:yMoc

  • Level:35

Rank:1

Vechime:14 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Din cauza unor membrei care nu au respect si sunt foarte noobi

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:O parare foarte buna dar are trebuie sa nu mai bage orice copii in factiunee..

Alte precizari?:Salut

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: qpDaNNy

  • Level: 38

Rank: 3

Vechime: 3 luni +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ban

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super, tine-o tot asa

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Loliko

Level:60

Rank:1

Vechime:2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu mai am timp sa vin la war`uri ...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru daminim 2 Dasaptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Una foarte buna.

Alte precizari?:Multa bafta in continuare !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.