Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick: Starp[nWo]


Level: 31


Rank: 2


Seniority: 15 days


Why do you want to leave Verdant Family?: Bine, ascultă, am fost în perioada examenelor și nu am avut timp să se joace, așa că am decide să se alăture gasca inactiv ca familie Verdant! acum, eu sunt în vacanță de vară! Sunt activ acum, așa că am dori joace războaie i doresc să facă noi scoruri! i se poate face acest lucru, dar .. nu aici! Ar trebui să merg la un alt gang


I agree to stay civil 60hours in case it proofs that i wasn't a member of Verdant Family for 2 weeks: Yes

What is your opinion about Verdant Family after spended time here: M-am distrat la ultimele zile aici cu liderul. că

Other specifications?: I'm sorry for that ! bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Victim_vodka

  • Level: 38

Rank:3

Vechime: 1 luna +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece vreau ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Yes

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Liderul e de nota 10, e de treaba, mai trebui lucrat la organizarea interioara.

Alte precizari?: N-avem.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Varu

  • Level: 34.

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Doresc sa incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Un gang foarte bine organizat cu membrii de treaba.

Alte precizari?: Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RayZenix

  • Level: 30

Rank: 2

Vechime: o luna

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: certuri intre membrii factiunii.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Unii membri sunt prea de treaba , altii ..

Alte precizari?: Bafta cu noul sublider. in 4 minute rank 6 e perfect.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:VeNeNo

  • Level:45

Rank:1

Vechime:2 saptamani si 2 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Nu mai am timp de sa-mp, acum am aflat...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte buna, membrii si lider de nota 999

Alte precizari?:Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [69]Rusu

  • Level: 25

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Daca voi primi viitoarea functie nu voi putea activa pe 2 conturi.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu am.

Alte precizari?: ,

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Edmund_dll
  • Level: 31+
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 saptamani +
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ajut o prietena cu mafia.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Membri de treaba, te pup Vial.
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[A]bita93

  • Level:27+

Rank:1

Vechime:3 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Topicul cu evidenta War

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Nu am o parere foarte buna.Din aceasta cauza nu sunt nici membri

Alte precizari?:Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Richard

  • Level: 33

Rank:1

Vechime: 1 saptamana si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Schimbare de planuri. Nu mai am timp liber.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da, oricum nu mai joc.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Se poate si mai bine

Alte precizari?: Sper ca ti-ai actualizat regulamentu' :))

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TiniTou

  • Level: 54

Rank: 2

Vechime: 1 onthe and 4 ddays

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: i want leave

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Yes

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Good

Alte precizari?: you should speak and avertisment befor giving FW's for that reson

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:xBlitzz

  • Level: 37+

Rank:2

Vechime: 2 sapt

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am timp acum orice minuta e scumpa pentru mine , fac o pauza ,nu vreau sa tin locul degeaba!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da, oricum nu mai joc.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: super !

Alte precizari?: pwp

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: .Bodo.21

  • Level: 23

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani si umpic.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Motive personale.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da .

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super fain.

Alte precizari?: Bafta la war-uri .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.