Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: NoNameNoFace
  • Level: 30
  • Rank: 1
  • Vechime: 2 sapt cred
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi place noua schimbare .
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune skin-uri ,,smechere"
  • Alte precizari?: Nu am .

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TreFlaaA
  • Level: 24
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 Saptmani si ceva..
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Plec in departament.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O familie frumoasa.
  • Alte precizari?: Succes Raduku.

Edited by TreFlaaA02
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sebi009
  • Level: 35
  • Rank: Caporegime (4)
  • Vechime: peste 3 luni
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: !
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani:Da, sunt de acord.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: !
  • Alte precizari?:Succes Jonny, Pharell si Skillz!

Edited by sebi009
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: PauL.
  • Level: 50
  • Rank: 2
  • Vechime: O luna fara cateva zile.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc si o mafie din San Fierro.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna.
  • Alte precizari?: Succes Raduku. si Andreiy. sper sa cuceriti tot orasul.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: SH@DOW
  • Level: 42
  • Rank: 3
  • Vechime: 1 luna si 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: A luat RiekeR ban toti prietenii mei au plecat in alte factiuni.... si ai bagat un Subleader de toata valoarea (paleta) mai bine il lasai pe PhaReLL ca e mult mai bun ca Subleaderu de acum stie sa organizeze si multe alte chestii care voi nu cred ca stiti sa faceti :D...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna pana ce nu a luat Rieker BAN pe nedrept
  • Alte precizari?: Multumesc... PhareLL, best member Verdant Family

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: TaTaie
  • Level: 48
  • Rank: 1
  • Vechime: O zi.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu-i de mine, nu mai vreau sa-mi fac nervi dintr-o chestie nesemnificativa ca asta, macar vacanta asta sa stau relax.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna.
  • Alte precizari?: Scuze si bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Pow3R
  • Level: 25
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 luna
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: M-am plictisit de war-uri
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Totul bine si frumos.
  • Alte precizari?: Va salut, bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Awake
  • Level: 67
  • Rank: 2
  • Vechime: 2 sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva nou...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Totul bine si frumos pana sa ia ban RiekeR
  • Alte precizari?: Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [Mr].silviu
  • Level: 40
  • Rank: 2
  • Vechime: 3sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva din sf.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte Buna.
  • Alte precizari?: Mult succes Raduku, Bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [Mr].silviu
  • Level: 40
  • Rank: 2
  • Vechime: 3sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva din sf.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte Buna.
  • Alte precizari?: Mult succes Raduku, Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [Mr].silviu
  • Level: 40
  • Rank: 2
  • Vechime: 3sapt
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva din sf.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte Buna.
  • Alte precizari?: Mult succes Raduku, Bafta

 

 

Demisie acceptata, bafta mai departe.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: kers
  • Level: 30
  • Rank: 1 si 3
  • Vechime: 3 luni
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Eu sunt degeaba aici, nu?PhareLL, promite ceva si nu se tine, lista continua
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: Vai, fp a?=)))

Edited by Daniel Fksd
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: T.Montana
  • Level:32
  • Rank:2
  • Vechime:1 luna+
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ca nu am luat rank up!!!
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani:Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O mafie extraordinara
  • Alte precizari?:Glumeam la partea cu rank up,sunt plecat din oras si nu prea am cum sa fiu on la war-uri/antrenamente.Ai grija cu mafia Radukule

Link to comment
Share on other sites

Nick:vladutz

Level: 31+

Rank: 1

Vechime: Aproape 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Doresc sa incerc ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Familypt minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Totul a fost minunat pana a luat ban Rieker.

Alte precizari? Bafta in continuare Radukule!!!

Link to comment
Share on other sites

T.Montana- demisie acceptata, bafta mai departe si fie ca tot ce iti doresti sa se implineasca.

Vladutz- demisie acceptata, vei primi fp 60 pentru ca ai intrat pe 19.06.2013 , adica 2 saptamani fara o zi, alta data te rog sa nu mai minti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.