Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: NoNameNoFace
  • Level: 40
  • Rank: 3
  • Vechime: peste 2 saptamani
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp sa ma joc samp si vreau sa vad cum este in SI .
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O actiune bine organizata cu lideri capabili .
  • Alte precizari?: Baft in continoare .

 

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Zotag
  • Level: 53.
  • Rank: 2.
  • Vechime: peste 2 saptamani.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Dupa cum am spus si atunci cand am retras cererea de demisie,voi astepta un lider nou si ma voi gandi la viitor.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este si va fi o factiune foarte bine organizata,dar cu mici probleme intre membri.
  • Alte precizari?: Sprites,sper sa tii tot LS-ul,sa iei si mai multe teritorii iar restu membrilor,va multumesc pentru tot ce ati facut.Scarface,stiu ca o sa te superi cand o sa vezi aceasta demisie,dar,cred ca am facut destule pentru aceasta mafie,si sper sa intelegi ca vreau ceva nou ! Bafta tuturor !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Zotag
  • Level: 53.
  • Rank: 2.
  • Vechime: peste 2 saptamani.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Dupa cum am spus si atunci cand am retras cererea de demisie,voi astepta un lider nou si ma voi gandi la viitor.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este si va fi o factiune foarte bine organizata,dar cu mici probleme intre membri.
  • Alte precizari?: Sprites,sper sa tii tot LS-ul,sa iei si mai multe teritorii iar restu membrilor,va multumesc pentru tot ce ati facut.Scarface,stiu ca o sa te superi cand o sa vezi aceasta demisie,dar,cred ca am facut destule pentru aceasta mafie,si sper sa intelegi ca vreau ceva nou ! Bafta tuturor !

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[GF]Vlad
  • Level: 58
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat conducerea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: In unele momente mi-am adus aminte de vremurile bune din Corleone, multi oameni de nota 10, mi-am facut foarte multi prieteni, dar pentru niste functii uni oameni se schimba. Mult succes in continuare!
  • Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Trevo
  • Level: 58
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 luna si
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Incerc alta Factiune
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna ! Felicitari SPRITES pentru Leader sper sa il tii mai mult decat toti Leaderii care au fost la Verdant Family
  • Alte precizari?: Sper sa ramaneti cu tot ls'u

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[GF]Vlad
  • Level: 58
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat conducerea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: In unele momente mi-am adus aminte de vremurile bune din Corleone, multi oameni de nota 10, mi-am facut foarte multi prieteni, dar pentru niste functii uni oameni se schimba. Mult succes in continuare!
  • Alte precizari?: -

 

Demisie respinsa.

 

  • Nick: Trevo
  • Level: 58
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 luna si
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Incerc alta Factiune
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna ! Felicitari SPRITES pentru Leader sper sa il tii mai mult decat toti Leaderii care au fost la Verdant Family
  • Alte precizari?: Sper sa ramaneti cu tot ls'u

 

Demisie acceptata.

Edited by SPRITES
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[GF]Vlad
  • Level: 58
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat conducerea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: In unele momente mi-am adus aminte de vremurile bune din Corleone, multi oameni de nota 10, mi-am facut foarte multi prieteni, dar pentru niste functii uni oameni se schimba. Mult succes in continuare!
  • Alte precizari?: Cine rade la urma, rade mai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:Rusk
  • Level:25
  • Rank:3
  • Vechime:Mult.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Mi-am terminat treaba aici.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani:Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Superb, o experienta minunata.Am cunoscut multi oameni de nota 10+.
  • Alte precizari?:Succes.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[GF]Vlad
  • Level: 58
  • Rank: 3
  • Vechime: 2 luni jumate
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: S-a schimbat conducerea.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: In unele momente mi-am adus aminte de vremurile bune din Corleone, multi oameni de nota 10, mi-am facut foarte multi prieteni, dar pentru niste functii uni oameni se schimba. Mult succes in continuare!
  • Alte precizari?: Cine rade la urma, rade mai bine.

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

 

  • Nick:Rusk
  • Level:25
  • Rank:3
  • Vechime:Mult.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Mi-am terminat treaba aici.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani:Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Superb, o experienta minunata.Am cunoscut multi oameni de nota 10+.
  • Alte precizari?:Succes.

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: KarateKat
  • Level: 17
  • Rank: 2
  • Vechime: Aproape 1 luna.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am 2 fw si nu vreau sa m-ai acumulez unul. 3 fw=demitere cu 10 fp.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine, dar nu mai suport sa fiu batjocorit. Sprites bafta cu gang-ul sper sa luati toate orasele. Sper ca ma intelegi si as vrea sa incerc intr-o factiune pasnica! Low money.
  • Alte precizari?: Lasa-ti-o mai usor cu DM la HQ. Sper sa luati toate orasele.

Edited by DC KarateKat
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: KarateKat
  • Level: 17
  • Rank: 2
  • Vechime: Aproape 1 luna.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am 2 fw si nu vreau sa m-ai acumulez unul. 3 fw=demitere cu 10 fp.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine, dar nu mai suport sa fiu batjocorit. Sprites bafta cu gang-ul sper sa luati toate orasele. Sper ca ma intelegi si as vrea sa incerc intr-o factiune pasnica! Low money.
  • Alte precizari?: Lasa-ti-o mai usor cu DM la HQ. Sper sa luati toate orasele.

 

 

Ai fost demis cu 3/3 FW .

Edited by SPRITES
Link to comment
Share on other sites

Nick: [69]PopandauL

Level: 33

Rank: 3

Vechime: Vreo doua luni cred.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am chef sa intru in SA:MP, nu mai am chef sa postez rapoarte si imi voi concentra timpul asupra unei fete, care probabil o sa ma respinga.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Am fost destul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost si bine, a fost si rau.

Alte precizari?: Bafta :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: [69]PopandauL

Level: 33

Rank: 3

Vechime: Vreo doua luni cred.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am chef sa intru in SA:MP, nu mai am chef sa postez rapoarte si imi voi concentra timpul asupra unei fete, care probabil o sa ma respinga.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Am fost destul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost si bine, a fost si rau.

Alte precizari?: Bafta :)

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [69]DENiS

Level: 47

Rank: 1

Vechime: 14 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de SAMP.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super.

Alte precizari?: Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: [69]DENiS

Level: 47

Rank: 1

Vechime: 14 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ma las de SAMP.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super.

Alte precizari?: Bafta.

Demisie acceptata, succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bradley Cooper


Level: 30


Rank: Picciotto (1)


Vechime: Sub 2 saptamani.


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de war-uri, nu pot fi prezent, am mult de invatat pentru liceu, iar de luni incep si sala.


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da, sunt de acord.


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut, chiar daca sunt unii care se cred superiori.


Alte precizari?: Mult succes, as fi vrut sa raman aici mult timp, dar nu am cum, poate ne vom mai auzi..



Te rog sa-mi dai [/uninvite] de pe Leader Panel, nu voi mai intra in joc.


Edited by MC Bradleyy
Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Bradley Cooper

Level: 30

Rank: Picciotto (1)

Vechime: Sub 2 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de war-uri, nu pot fi prezent, am mult de invatat pentru liceu, iar de luni incep si sala.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da, sunt de acord.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut, chiar daca sunt unii care se cred superiori.

Alte precizari?: Mult succes, as fi vrut sa raman aici mult timp, dar nu am cum, poate ne vom mai auzi..

 

Te rog sa-mi dai [/uninvite] de pe Leader Panel, nu voi mai intra in joc.

 

Demisie acceptata, succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quasar

Level: 37

Rank: 2

Vechime: O luna.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Altii fac event-ul de Halloween in loc sa vina la war-uri, iar noi pierdem.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da, sunt de acord.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quasar

Level: 37

Rank: 2

Vechime: O luna.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Altii fac event-ul de Halloween in loc sa vina la war-uri, iar noi pierdem.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da, sunt de acord.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: -

Demisie respinsa.

Link to comment
Share on other sites

Nick: darius.


Level: 68


Rank: 2


Vechime:


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Eu ma chinui sa vin la war si altii merg la event.


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -


Alte precizari?: Bafta


Link to comment
Share on other sites

Nick: NewLife
Level: 77
Rank: 3
Vechime: Multa
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ca unii mergem si ne batem capu si pe altii ii doare-n spit,n-oi fi eu mai prost,sal.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super.
Alte precizari?: Sal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.