Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nick:[ZEW]D3NVER
Level:38
Rank:1
Vechime:1 luna.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Imi pare rau pentru astazi,te-am dezamagit prea mult. nu prea m-am simtit bine si am stat ca un prost ..Imi para rau dar astazi te-am dezamagit prea mult si numi place asta aveai alta parere despre mine si am gresit eu prea mult nu mi-e ca-mi dai un FW ca am avut -5 dar ca ti-ai schimbat sigur parerea.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Parerea mea este una buna,Asqwe te descuci bine si LevyY
Alte precizari?: Imi pare rau ca v-am dezamagit

Edited by ZEW D3NVER
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [ZEW]Dreamcool

  • Level:44+

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu ma simt prea bine..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foate bine,Asqwe si LevyY va faceti treaba foarte bine tot asa baieti.Imi pare rau ca vam dezamagit.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa acordata.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [sq]Watson.

  • Level: 61

Rank: 2

Vechime: 3 saptamani, aproximativ

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc intr-un departament.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna ! Asqwe tine-o tot asa, tine-ti membri uniti si totul va fi cum vrei tu. Luv u ! <3

Alte precizari?: Imi pare rau ca v-am incurcat, uninvite din leader panel daca nu sunt on.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ValiS3

Level: 13

Rank: 2

Vechime: in jur de o luna

De ce doresti sa pleci din Verdant?: Prea multa ,,smecherie" pe capul unora

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: buna in privinta liderului si implicit a sub-liderului

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[GF]Luchi96

  • Level: 33+

Rank: 2

Vechime: 3 sapt si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am timp sa ajung la war sedinte .. mai bine plec

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Desigur

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna ASqwe este un leader extraordinar si stie ce sa faca cu mafia lui iar levy la fel stie sa conduca oameni cum trebuie !!

Alte precizari?: Scuze de deranj bafta in continuare

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: dOftor

  • Level: 19

Rank: 2

Vechime: 3 Saptamani .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mi se pare corect sa iau FW pe motiv ca merg dupa heal .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family Dupa timpul petrecut aici?: A fost frumos .. mi-a placut pana la acest incident . Mi sa rupt de tot . M-am evervat prea tare din aceasta cauza si as vrea sa ma calmenz .

Alte precizari?: Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: F0c4

  • Level: 12

Rank: 2

Vechime: 1 luna.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Cand am intrat aici erau alti membrii acum mai sunt 2-3 + deja devin prostul factiuni din cate observ eu.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Verdant greu va ajunge unde a fost cu asa membrii care fac asa mari "necazuri" daca o sa reusiti sa aduceti Verdant unde a fost odata sau macar cum era la inceput cred ca o sa fie bine.

Alte precizari?: Levy/Asqwe...scuze eu nu mai suport cu membrii ca astia,sunt tratat ca un prost pentru ca am level 12 si vad ca deja nimeni nu ma mai crede chiar daca zic adevarul.Singurul lucru care chiar mi-a placut a fost ca aici este [us]Blacky07 si Bradley_Cooper in rest numai... "A fost frumos cat a durat!"

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: True.Capone

  • Level:11

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu prea mai am timp de sa-mp, ocup loc degeaba.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Niște oameni uniți, țineți-o tot așa.

Alte precizari?: Baftă.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bradley Cooper


Level: 30+


Rank: Sgarrista (3)


Vechime: De cand esti lider pana-n prezent.


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: "Knowledge means power" Am avut norocul de a intalni persoana potrivita, cam tarziu, dar e bine si acum. Mi-am dat seama ca este o pierdere de timp acest joc, chiar daca mie mi se pare ca am avansat mult, nu ma va ajuta cu nimic "experienta in samp" in viata reala, mi-am dat seama ce vreau sa fac, ce vreau sa devin si pentru ce vreau sa lupt, renunt la toate jocurile si toate prostiile nefolositoare. Pana la urma, nu te ajuta cu nimic un joc, mai ales cate ore trebuie sa pierzi zilnic pentru un "raport de activitate" sau pentru niste lupte care nici macar nu sunt corecte, multi sunt codati. Cel mai bine e sa citesti cat mai mult, la un moment dat se va ajunge rau de tot si doar cei destepti vor putea trai bine.


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Pacat de unii care trag gang-ul in jos.


Alte precizari?: Decizia a fost luata, imi pare rau ca fac asta Asqwe, te rog sa-mi dai uninvite din Leader Panel. Succes in viata, sper sa renuntati si voi la prostiile astea, dar oricum va veti da si voi seama de pierderea asta de timp la un moment dat.


Baftă!



A, si aici evidenta de la war, sa fie.. Luni, marti, miercuri, joi.


Link to comment
Share on other sites

Nick: Mikeyoto[VIP]


Level: 31+


Rank: 1


Vechime: 2 saptamani


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa ma reintorc in El Loco...


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna, dar unii jucatori trag mafia in jos


Alte precizari?: Multumesc Asqwe pentru sansa acordata, ramaneti una dintre mafiile mele favorite!


Link to comment
Share on other sites

@,Demisie acceptata.Bafta in El Loco.

@, Demisie acceptata.Bafta mai departe Bradley, multumesc pentru tot ajutorul acordat in acest timp o sa fi mereu bine primit in Verdant Family,Succes in viata reala, odata si odata toti ajungem la decizia ta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DarkVamqire
  • Level: 18
  • Rank: 2
  • Vechime: 3 saptamani+
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Dau totul pe fata scrut si la obiect: prea multi nesimtiti...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: E misto da' nu prea...
  • Alte precizari?: Asta a fost prima mea factiune si am invatat ceva din asta ci anume sa am grija si sa ma gandesc mai bine si sa aflu despre membrii unei factiuni inainte sa aplic...

​Si asta nici nu e motivul principal al demisiei.. Deloc... Nici sa nu se gandeasca careva ca asta e.. (-_-)

Erduan, on 11 Mar 2014 - 6:40 PM, said:

Arati doar ca esti un lingusitor.. Unii mai au si vieti personale, poate ca au treaba.. Dar tu n-ai de unde sa stii asta :)))

 

, , nu e vina voastra, voi ati fost cei mai buni, spre deosebire de majoritatea....

V-am pupat! :*
Edited by DarkVamqire
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:StrikeR.

Level:55.

Rank:3.

Vechime:1 luna +.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Deoarece timpul nu imi mai permite sa pot sta la waruri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Nu mi-am facut inca o parere.

Alte precizari?: Iti multumesc Asqwe pentru sansa acordata si imi cer scuze ca nu am putut sta la waruri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.