Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: AnoTek

  • Level:18

Rank:2

Vechime:1 luna si ceva , aproape de rank 3

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: cred ca nu sunt facut pt a fi intr-un gang adica nu vreau sa trag factiune in jos + ca sunt unii membrii care te scot din sarite

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:DA

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Despre LIDEr su SUBLIDER respectiv Asqwe su LEvyy jos palari n-am de comentat

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nick: ValiS3
Level: 14
Rank: 2 (de o luna si cateva zile o tot duc cu rank 2)
Vechime: 25.01.2014 , aproape 3 luni
De ce doresti sa pleci din Verdant?: -
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:-
Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[uS]Mathiew.

  • Level:92.

Rank: 2.

Vechime: Destula.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu sunt destul de activ pentru aceasta mafie.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Cei mai $m3ch3ri, p|_|p <3.

Alte precizari?: Bafta boys, sa luati toata harta :* !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Mr0ne[No.1]

  • Level: 30

Rank: 1

Vechime: Aproape o luna.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Multi pinguinii.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Unii nu au ce cauta aici.

Alte precizari?: Salut si bafta la war-uri.

Edited by Mr0ne Number One
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Vennom

  • Level: 35

Rank: 3

Vechime: O luna si ceva

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de samp

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: M-am simtit foarte bine Asqwe pwp Leva pwp

Alte precizari?: Succes la war'uri :*

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [LSC]ShobbySS

  • Level: 31+

Rank: 1

Vechime: o saptamana.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp de SAMP

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte buna , regret sunt ocupat cu munca si scuze Asqwe de deranj si ms de sansa .

Alte precizari?: Salut si bafta la war-uri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: pshycho


Level: 19


Rank: 2 (Soldato)


Vechime: aproape 2 luni.


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Pentru că unii se cred prea ZEW, sunt prea mulți smecheri.


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu se pune problema.


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O facțiune cu un MARE POTENȚIAL, dar, acest potențial uneori li se urcă la cap unor persoane.


Alte precizari?: Baftă cu facțiunea, love you all!


Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Rickmad

  • Level: 13

Rank: 2 ( soldato )

Vechime: 3 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am niste probleme in familie .. si timpul nu imi mai permite sa fiu prezent la toate war-urile , antrenamentele sau sedintele ..

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O factiune de elita .. cu toate ca mai sunt si jucatori care se cred ZEW , oricum asqwe si levvy. va faceti treaba foarte bine.

Alte precizari?: Imi pare rau ca parasesc aceasta familie , dar .. asta este viata .. Sper ca intr-o buna zii sa ma intorc inapoi aici , Asqwe , levvy. tineti-o tot asa ca o sa ajungeti bine , va doresc sa vad tot LS , LV si SF negru :)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: RickRoss.

  • Level: 12

Rank: 1

Vechime: 2 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Am lag la warurile din losSantos

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: nu am 3 zile in factiune deci nu cred ca este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut foarte mult in verdant in aceste 2 zile am vazut organizare cum nu am mai vazut niciodata.

Alte precizari?: -

Edited by Kirito
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [rTn]Domino14

  • Level: 36

Rank: 1

Vechime: 20 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp pentru waruri, incep pretestarile la scoala si trebuie sa ma apuc si eu de invatat si sa corectez niste note.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Ce parere sa am, Asqwe si Levyy isi fac treaba de minune cred eu.Bravo!

Alte precizari?: Bafta in continuare tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Retrag, sa zicem ca Levyy e majisian.

Si mi-a spus ceva ce a ajuns la inima.. si pentru ca uni membri chiar ma vor aici si sunt de partea mea.

Edited by pH zEk0
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: ExcisioN.Vicious

  • Level: 33

Rank: 1

Vechime: O saptamana si o zi cred .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: In primul rand nu imi place de unii dintre membrii deoarece stau afk si cand ma intorc direct kill... :|

Bun frate inteleg o data, de doua ori dar nu spawn kill frate.

In al doilea rand nu ai cu cine, la war dau arme dar inapoi primesc aer frate .

In al treilea rand cand mergi la war nu mergi singur frate, mergi pe landa doi, trei. In concluzie: NU EXISTA O ORGANIZARE.

Pe langa chestile astea m-am simtit bine alaturi de cativa: [rTn]Kors (sau cum se scrie :P) si [F4L]Cartero13

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Desigur.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Credeam ca daca o sa intru iar o sa luam LS-ul inapoi da m-am inselat erau alte vremuri cand era Rieker, dar acelea au apus ! In concluzie ini pare RAU CA AM APLICAT.

Alte precizari?: La revedere tuturor: [rTn]Kors, [F4L]Drcartero13, Asqwe, Levy. M-am simtit bine alaturi de voi dar cred ca locul meu nu mai este aici. :|

Imi pare rau Asqwe daca te-am facut sa-ti faci o parere rea despre mine !

Poate ma voi intoarece in viitor (mama cum a sunat asta :))) ) aici , dar pana atunci va urez BAFTA si sper din tot sufletul sa luati iarasi LS-ul !

Multumesc pentru timpul acordat ! La revedere !!! =;

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: UNBORN.CAPONE

  • Level: 15

Rank: 2

Vechime: 1 luna si vreo 2 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:S-a stricat cu totul, toti membrii au ura pe mine ca sunt mai bun ca ei, ca demonstrez ca am potential si ca pot urca sus si ei incep sa ma injure si sa fie tari in clanta.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte bine, pacat ca unii o strica.

Alte precizari?: Multumesc Asqwe si Levyy ca mi-ati acordat sansa de a intra in aceasta minunata mafie, ca am avut si eu o prima factiune, dar nu se mai poate continua.

PENTRU TOTI CEI CARE M-AU JIGNIT SA STITI CA PESTELE MIC NU IL INGHITE NICIODATA PE CEL MARE !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.