Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: Tony.Bombardieru

  • Level: 25

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece vreau sa incerc si alte factiuni

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Un gang destul de frumos

Alte precizari?:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: IngerBun

  • Level: 43+

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece vreau sa incerc si alte factiuni .

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O Factiune destul de frumoasa.

Alte precizari?:Bafta.

@zYnc

 

Edited by IngerBun
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Osvaldo.

  • Level: 14

Rank: 1

Vechime: 1 luna pe putin

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: -

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Lucenzo

  • Level: 73

Rank: 1

Vechime: Cateva zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai are rost sa spun.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: ~

Alte precizari?: ~

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Osvaldo.
  • Level: 16
  • Rank: 2
  • Vechime: 1 luna pe putin
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: -
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
  • Alte precizari?: 91UyxJr.jpg
  • remember

 

Edited by Piper
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xSoRin

  • Level: 40

Rank: 1

Vechime: 1 zii

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai sunt bun... ma retrag intr-o pasnica

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: ~

Alte precizari?: ~

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: D3NVER

  • Level: 40

Rank: 1

Vechime: Nu stiu .

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu este loc de mine in factiunea asta.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Mi-a placut de Bombardier si de zYnc ca totdeauna si-a dat tot ce a putut sa castigam dar aici nu se poate.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa oferita.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [uS]LioN

  • Level: 51

Rank: 2

Vechime: 1 luna ,1 saptamana si 5 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ti l-am spus in game.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost o perioada destul de placuta cu bune cu rele , e un joc deci doar cu bune.

Alte precizari?: Sper ca stii ca as fi ramas mult mai mult timp daca nu s-ar fi ivit asta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xSoRin

  • Level: 40

Rank: 1

Vechime: 2 zii

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai sunt bun... ma retrag intr-o pasnica , prieteni CODATI

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: ~

Alte precizari?: ~

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Andrei1s

  • Level: 48

Rank: 2

Vechime: nu-i pasa nimanui

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: trag in jos mult mafia, iau mai mereu wrost iar alt motiv ar fii ca plec intr-o mafie in care am mai multi prieteni de cat aici.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: e o mafie frumoasa daca iti place sa fii italian, in rest ...

Alte precizari?: poate o sa va suparati pe mn pt ce o sa zic eu acum, dar ls-ul va fii iar negru in minim 5-6 luni maxim 1 an.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Toreno

  • Level: 80

Rank: 1

Vechime: 3 zile (12.11.2014 20:04)

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai am timp

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna

Alte precizari?: Nu mai am timp de joc si nu vreau sa te incurc. Bafta

Link to comment
Share on other sites


  • Nick: Ghiozdanel
  • Level: 50+
  • Rank: 1
  • Vechime: 1 zi cat sa nu iau FP
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: http://imgur.com/SEIOo1i
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:..
  • Alte precizari?: Poftim osvaldo si sa zici ca tot eu is tzepar http://imgur.com/9iI93yJ

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:TapRap

  • Level:27

Rank: 1

Vechime: 3

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Are sub-liderul boala pe mine

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:..

Alte precizari?: Nu avem

Link to comment
Share on other sites

@@Erduan, Demisie acceptata, nu o primesti fp 2 zile jumate.

@, Demisie respinsa

@,Demise acceptata O sa primeste 60/60 fp ai 3 zile si 3 ore.

Edited by zYnc
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Lucenzo

  • Level: 73

Rank: 1

Vechime: 2 sapt.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Merg in LV.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna

Alte precizari?: Mersi pentru sansa. Nu respinge cererea te rog.

Edited by ToV L u c e n Z o
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.