Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick:SergiuStrike

  • Level:46

Rank:2

Vechime: 2 luni+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Stie toata lumea (nu e nevoie de explicatii)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Iubesc verdantul voi reveni cand se schima liderul!

Alte precizari?:Sper sa pierzi lider, datch. :) bafta.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:xSavi

  • Level:65

Rank:6

Vechime: aproape 2 luni...

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Stie toata lumea (nu e nevoie de explicatii)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Iubesc verdantul voi reveni cand se schima liderul!

Alte precizari?:Vialpondo,bafta cu el vei avea nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xZ3uSx

  • Level:34

Rank:2

Vechime: aproape 2 sapt si umpic

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Stie toata lumea (nu e nevoie de explicatii)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Iubesc verdantul voi reveni cand se schima liderul!

Alte precizari?:Vialpondo,bafta cu el vei avea nevoie.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Andreutz@

  • Level: 46

Rank: 1

Vechime: 2 Saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi place organizarea finala.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Totul a fost ok.

Alte precizari?: Bafta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: bwiNNN

  • Level: 23

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani si ceva parca.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Stiu cei din factiune, nu vreau sa spun aici. Dati-mi PM daca vreti sa stiti.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost perfect pana in aceste momente.

Alte precizari?: Ne mai auzim.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:eLemenT_

  • Level:15

Rank:2

Vechime: apraope 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Vreau sa incerc ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:M-am simtit foarte bine a fost totul ok!

Alte precizari?:Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:xSorin.

  • Level:48

Rank:2

Vechime: apraope 3 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Vreau sa incerc ceva nou.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:M-am simtit foarte bine a fost totul ok!

Alte precizari?:Multumesc!SAL

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Chups

  • Level:32

Rank:3

Vechime: o luna si 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece vreaus a incerc ceva nou

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul!

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Membrii de nota 10

Alte precizari?:Bafta in continuare! Os a ma intorc candva!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tepan13


Level: 73


Rank: 3


Vechime: Nu stiu


De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru intr-o alta factiune cu mai multa activitate.


Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da


Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una buna. Sper sa ne mai intalnim, mi-a facut placere sa va cunosc.


Alte precizari?: Succes cu turfurile!


Link to comment
Share on other sites

  • Nick: kraft.

  • Level: 60

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc o aplicatie in Hitman.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Buna

Alte precizari?: Succes.

Edited by MechKrow
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sylvyu_Google
  • Level: 69
  • Rank: 1
  • Vechime: O zi
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Sarbatoare, sarbatoare .. dar nici macar cei prezenti nu-si dau interesul. Fiecare ce-l taie capul ...
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: -
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu stiu ca am stat prea putin ca sa-mi dau cu parerea.
  • Alte precizari?: Multumesc pentru sansa. N-are rost sa-mi pierd valoarea pe aici, scuze!

Demite-ma din panel daca nu sunt ON.

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

* Nick: Force55

* Level: 32

* Rank: 2

* Vechime: Mult

* De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc altceva

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

* Care este parerea ta despre Verdant Familydupa timpul petrecut aici?: Imi place HQ-ul :)))

* Alte precizari?: pwp la voi. uninvite din panel, nu ajung la war.

Edited by Tovarasu N Catalin
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: DarreN

  • Level: 53

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu ma simt capabil de a respecta conditiile si cerintele acestei mafii.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Sunt de acord cu aplicarea acestei reguli, desi nu se va aplica in acest caz.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Un lider excelent, dar sa iti schimbi unii membri, deoarece jignirile pe chatul factiunii sunt la ordinea zilei.

Alte precizari?: Multumesc pentru sansa si increderea acordarii rankului. O sa ma duc intr-o factiune pasnica, deoarece imi este dor, si 1/2an de mafii mi-a ajuns. Vialpando nu asculta gurile rele, prin asta am trecut si eu aceasta vara, si am tinut capul sus, nu m-am lasat doborat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.