Jump to content

The Tsar Bratva - Imagini&Suveniruri / Pictures&Suvenirs


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am mai facut Rost de niste poze interesante :))

 

1. lw788m4gvzt9mv5xf45_thumb.png R3g3n3sis tot intra la noi in HQ asa ca am zis " ca sa il rezolv " :)) si sa il scap de necazuri :))

 

2. 19nm7uxzhappts0qc53_thumb.png Dovada este destul de clara :))

 

3. 7efx3fmmx30jgf3irsjn_thumb.png " daca o sa ne atace cand e inima de tzigan ... :)):X "

 

4. c4sxx7bk2j07nla0kt_thumb.png La o tzigare ca intre prieteni

 

5. 6uojgrbxd4a9qbuqxbtm_thumb.png Discutie intre 2 fete: eu si traista : " Fata tu vezi ce tigari mi-a dat mie aia de la magazin ?:O " ... " Da fata si mie mi-a dat la fel :)):)) Omg!"

 

6. eitn4itopisig2t3xcjt_thumb.png A nimenit unde nu trebuia :)) avea contract pe spawn iar eu fiind bodyguardul lui spawn l-am omorat pe ady :)):X GG Mie :X:)) Bai spawne nu te descurci ma si singur ? 8-|:))

 

7. k40gag6mpxi1wfp60qk_thumb.png Luasem un ostatic " pe capota " ...

 

8. 24zg7604fbrjk0z02ls_thumb.png HeHe suntem Organizati

 

9. fcvapbph6qpub2bfv7j_thumb.png Toata zona era blocata de Tattaglia ,Stracci si Corleone ...(va rugam ocoliti ):))

 

10. yhf618iaq5osvr0bficm_thumb.png Eram peste tot ii asteptam pe barzini si pe paterno sa vina :X

 

 

Intr-un final am terminat cu pozele...sper sa va placa ... Multumesc echipei corleone si celorlalte mafii (tattaglia si stracci) pentru atentia acordata la creearea acestor poze (undele poze ) ...Va multumesc si bafta in continuare la joc ... :)):X

 

Link to comment
Share on other sites

Niste poze facute la WAR-ul declarat Paternilor , Cuneilor dar in special Barzinilor

Tin sa anunt ca ne-am descurcat foarte bine ... tinand cont ca am fost si in inferioritate numerica fata de ei ... buna treaba :X :X :X

 

1. 1zec7m51o9lbbitvaxyv_thumb.png Eram pe drum cu KnG ... ne duceam la WAR :X

 

2. biwwyrb818ot2e7s4p_thumb.png Eram cu 2 barzini dupa mine ... Mission Completed :))

 

3. auj8z5gjo46g1onitlg_thumb.png Cand era sa plec si eu ... hopa pana la roata din fata dreapta :)) omg ce noroc :))la masina ... omg :))

 

4. odgj53qje93q1pbnuq9w_thumb.png am pus un petic de la pantaloni la roata si mi-am continuat drumul spre Barzini :))

 

5. e9vv76cdafn7zjcg2og_thumb.png Eram pe sus prin aer cautam vietati mici si verzi :))

 

6. qn8omhp2w5q0ot4fdla_thumb.png ma nebun mic unde fugi ?:))

 

7. z12jae0e5qdgy6tzelfh_thumb.png Astia sunt barzinii , n-ai ce sa le ceri :))

 

8. yeqfpqs46wj7pl6bss5_thumb.png mort ... dumnezeu sa-l ierte :))

 

9. eitt05oyqtt3npr533x_thumb.png Si pe asta la fel ...

 

10. wuq768hihi130sn2f36r_thumb.png bha baiatule ... tu vrei sa ma sperii ? pai tu stii ce e fimiu ma ? e bodyguard :))

 

Cam astea au fost operele mele de arta de la acest war :X Inca o data ... tin sa precizez " gg team" :X ne-am descurcat super bine la acest WAR :)):X

Link to comment
Share on other sites

Am facut si eu 3 poze... asa in fuga... :))

 

kp7kv0vh1x92zaax7z5y_thumb.png Hitman style... imi aduc aminte de vremurile in care eram hitman...

 

hoctdxatq6e8wr3qync_thumb.png lke2gmq8ooma05wziuog_thumb.png Sa te pui cu, Corleone family inseamna sinucidere curata.

Link to comment
Share on other sites

aa da, am uitat sa-mi zic parerea despre pozele tale.. :))

sunt foarte faine pozele, la mai multe ... faza cu "mort ... dumnezeu sa-l ierte" e penala :)) la fel si restul descrierilor... gg esti un bun fotograf :))

Link to comment
Share on other sites

:)):)) New Pictures :X

 

1. 6x19xhw6p56ibk6dhz4c_thumb.png Hopa stai in doua ma :))

 

2. gk3bzg4s40p4bsgv1xrr_thumb.png uite spawn ca iti fac pe plac,nebun mic :)):))

 

3. vwft1e9i1vx25vj0r63j_thumb.png Aveam vanzare :))

 

4. 38c3tk5wi3lby00lqx2_thumb.png Ce e moshule,ce te uiti ?:))

 

5. whup1xomcd6jehdoimz_thumb.png Ready to go ...

 

6. lfzwht3ps21u42wxmmqh_thumb.png DND am treaba ... ;)

 

7. m3a9v5l6t6qkuq95zu1_thumb.png Atat de departe , si totusi atat de aproape :X

 

8. x2kvdkczaciprfhlwjzt_thumb.png Ia uite ma porcu cum a adormit :)) mai are un pic si cade de pe canapea :))

 

9. 6uau8dgh1gmj2pe4kup8_thumb.png Aloo nenea, trezirea ... bine ca nu te-ai culcat pe bec :))

 

10. 2a7nu8g14uncvabpkhnr_thumb.png Gogule,ce zici ma ?...

 

11. ftfpibfmgnb61dgqdoks_thumb.png Ce faci ma aicea,ma tu vrei sa ma sperii ? ia sa-l sun eu pe fimiu ca am minute in orice retea ... apropo,stii ce-i fimiu ?... BodyGuard :))

 

Sper ca v-au placut pozele mele :X ...

Link to comment
Share on other sites

Pfuoai ce poze :)):X:))

 

1. 3g8x3mvq5pnafdhrstds_thumb.png ia da-te ma ca ii iei vopseaua :))

 

2. woom70bgcejguwn6s0_thumb.png I-am dresat prea bine :))

3. sizgqausoy71uqyyzdvw_thumb.png ba baiatule ai indraznit sa dai in mine ? :-W

 

4. nqf4sitt7gzwyuuohxdt_thumb.png Torturaaaa

5. 47s0jc32lmvgwcj5u0_thumb.png ce faci ma incerci sa ma faci la buzunare ? :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.