Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Aici se incheie cariera mea de politist. Sper ca nu am suparat pe nimeni si ce pot zice.. Succes AlexM cu liderul si multumesc Teylo si tuturor pentru sansa.

Nu ies ca a luat AlexM lider sau alt motiv de acest gen. Nu vreau sa aud discutii inutile dupa cum bine stiti eu cu AlexM suntem buni prieteni si in realitate deci nu asta este motivul. Consider ca mi-am facut treaba. Va pupa Xes :*.

Link to comment
Share on other sites

Aici se incheie cariera mea de politist. Sper ca nu am suparat pe nimeni si ce pot zice.. Succes AlexM cu liderul si multumesc Teylo si tuturor pentru sansa.

Nu ies ca a luat AlexM lider sau alt motiv de acest gen. Nu vreau sa aud discutii inutile dupa cum bine stiti eu cu AlexM suntem buni prieteni si in realitate deci nu asta este motivul. Consider ca mi-am facut treaba. Va pupa Xes :*.

 

Bafta xes in continuare.

 

PS: Nu ne stresa cu multe rob-uri :))

Link to comment
Share on other sites

Aici se incheie cariera mea de politist. Sper ca nu am suparat pe nimeni si ce pot zice.. Succes AlexM cu liderul si multumesc Teylo si tuturor pentru sansa.

Nu ies ca a luat AlexM lider sau alt motiv de acest gen. Nu vreau sa aud discutii inutile dupa cum bine stiti eu cu AlexM suntem buni prieteni si in realitate deci nu asta este motivul. Consider ca mi-am facut treaba. Va pupa Xes :*.

Bafta Xes. Ai fost un membru bun, ai muncit mult pentru acest departament, mi-ar fi placut sa fii continuat de prima data si acum cred ca erai mana dreapta a lui miti, ati fi facut o echipa de invidiat. Succes !!! Edited by Damian07
Link to comment
Share on other sites

@SQ JeaN - Denii primeste un avertisment verbal pentru ca a confiscat armele din masina. Deoarece mai avea un avertisment verbal, acestea se vor transforma intr-un faction warn.

@ MwP Amine Saidi - Denii gets nothing, your weapons were seen and after she said to you to get down, you said "why, pentru".

@ eroare89 - Alpha287 nu primeste nimic, ai vazut somatia acordata de catre politist si ai fugit.

@xXFr3sHXx- DeathlyHallows nu face parte din LSPD. Reclama-l la factiunea sa. (face parte din National Guard)

@ TEC bYbu - OnlyMe nu primeste nimic, ai condus neregulamentar.

@AtomicM - Denii nu primeste nimic, ai incurcat ceilalti participanti la trafic.

@Dapain - dbkalyy te-a somat de doua ori iar tu ai vazut somatiile.

--- în cazul în care suspectul se afla foarte aproape de dumneavoastră e suficient să fie somat de 2 ori.

@wdaR - reclamtie respinsa, nu ai voie cu dovezi editate (nici macar o liniuta).

prima data cand raspunzi la reclamatii...cum a fost? :))
Link to comment
Share on other sites

* Nick: Denii

* Level: 23

* Rank: 2

* Vechime: (cat timp ai stat in factiune) : o luna de zile

* De ce doresti sa pleci din Police Department?: FW din cauza unui Bug(mesaj radio)

Am sa ma si las de SAMP o perioada nedeterminata

* Cum te-ai simtit in Police Department ?: Foarte bine

* Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Police Department pt minim 2 saptamani: Nu este necesar.

* Alte precizari: Doresc sa le multumesc tuturor prietenilor, in special lui Teylo pentru ca m-a invatat multe despre server, Maxtreme pentru ca este un prieten adevarat ce te face sa zambesti oricand, InfernalGuess pentru ca mi-a fost alaturi in momentele de plictiseala, mereu atent, Magnum, care s-a oferit sa ma ajute prin a intelege factiunea, asta imediat dupa ce am depus aplicatia si nu in ultimul rand, William - sis , care statea cu mine sa fac puncte.

Teylo, de obicei nu renunt asa usor, dar si asa am asteptat mult pentru promovare, sa astept inca doua sapt. pentru o nedreptate.. nu pot.

Intr-adevar, este o nedreptate pe care nu o pot dovedi.

 

La multi ani tuturor ce poarta numele de Alexandra / Alexandru ( inclusiv mie ) !

 

Va pup ! :*

(cerere facuta de pe telefon. Scuzati eventualele greseli )

Eu zic sa nu pleci... Pentru un amarat de FW, nu are rost... Oricum, e prosteasca regula cu inca 2 saptamani daca iei FW, mi se pare una exagerata... Mai ales la departamente unde muncesti pentru rank, nu ca in mafii... In fine, daca tot pleci, esti binevenita oricand, cred eu.

 

Noapte buna, imi va fii dor de acel APD :(

Link to comment
Share on other sites

N-are rost Denii.. de ce sa renunti asa usor? Gandeste-te de 2 ori inainte sa iei o decizie, sper sa-ti schimbi raspunsul final si sa ramai alaturi de noi in factiune...

 

@Magnum: Noapte buna.

@F4L Xes: Bafta xes, imi pare rau ca parasesti factiunea... succes pe mai departe.

Link to comment
Share on other sites

@,

 

Iubiii, nu pleca te rog, mă lasi singur printre nabii astia :((. Esti singura fată care a venit in LSPD si am tinut la ea :X (fără infernalguess la faza asta), te rog nu pleca =((. Mai stai putin.. n-are rost să pleci asa, dacă te lasi de samp, sa mai vorbim cate ceva in joc..

 

Pa XeS, numai bine nab :*.

Edited by maxtr3me2008
Link to comment
Share on other sites

Da. Ce pot spune? Ma dau bine pe langa lider :)) Glumesc. Ii fac pentru ca m-a rugat si pentru ca am chef sa i-l fac. Multa lume ma roaga dar nu am chef :)).

Esti nub ba :)) Zi-i sa iti faca si tie daca vrei, ca oricum nu iti face :)).

Ideea este ca as fi facut cerere dar am facut deja un topic acolo si mai pot sa fac peste vreo 2 zile cam asa.

dar ce trebuie facut? ca vreau si eu :))
Link to comment
Share on other sites

Esti nub ba :)) Zi-i sa iti faca si tie daca vrei, ca oricum nu iti face :)).

Ideea este ca as fi facut cerere dar am facut deja un topic acolo si mai pot sa fac peste vreo 2 zile cam asa.

Ideea este ca daca ai fi facut topic acolo nu ai fi primit nici o creatie frumoasa si exista sansa sa nu trec pe la Cereri.

Link to comment
Share on other sites

Designerii B-ZONE numai "Topic Closed " stiu sa dea :-J

 

Il respect pe [F4L]Otto este cam singurul care isi face treaba.

Du-te din nou la Dani si plange-te de noi asa cum ai facut-o si data trecuta. Cand va aud ma bufneste rasul. Daca nu postez in topicul tau niciodata inseamna ca am ceva cu tine. Poate m-ai deranjat cu ceva si nu cred ca meriti o lucrare din partea mea. Sa posteze cei care au chef. Pe langa asta, nu inteleg de ce ne tii tu contul la activitate. Sunt niste moderatori care au grija de activitatea fiecaruia.

Edited by Alpha287
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.