Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Ba esti ....... dute :)) vreau cv adventura .. As vrea stranded deep dar nu gasesc nicaieri unu care sa imi mearga :( :( nush ceva in genu ala survival :D

 

Link to comment
Share on other sites

@GF Infernal 05/05/2015

RO: - Membrilor de departamente le este interzis sa acorde wanted pe zona de clan "Clan Zone". Nu aveti voie nici sa le confiscati armele.

EN: - Department members are not allowed to give wanted to the players fighting in a "Clan Zone". Also you are not allowed to confiscate their weapons.

Na ma ia cucu :P

Link to comment
Share on other sites

BA dute ba culca-te ca esti nab, iti da gabita ceva, salpa.

 

 

Edit:

 

 

6NwW6oo.png

Edited by Capitanul mafff
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor. Însfârșit acasă !!! Pentru cei care nu ați știut, eu am fost la spital internat de vineri până astăzi, doar @@GF Infernal a știut de mine ...

 

Bun venit celor noi, mult succes în acest departament! :)

 

O să ne auzim în game astăzi, revin în forță tatii <3

Edited by Botys Ghytza
Link to comment
Share on other sites

Salutare! Bine ai venit BotysGhytza acasa:)) Acum o sa incepi bine rau de tot, in primele 2-3 zile o sa ai 3-4 post-uri :)).

 

Cica sa nu dam wanted si sa le confiscam armele in Clan Zone..pai stai frate. Aia cand ne vede cu masina de PD incepe si trage in noi..si eu nu le pot da wanted si sa le confisc armele? Nu prea e corect, eu asa zic.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Bine ai venit BotysGhytza acasa:)) Acum o sa incepi bine rau de tot, in primele 2-3 zile o sa ai 3-4 post-uri :)).

 

Cica sa nu dam wanted si sa le confiscam armele in Clan Zone..pai stai frate. Aia cand ne vede cu masina de PD incepe si trage in noi..si eu nu le pot da wanted si sa le confisc armele? Nu prea e corect, eu asa zic.

Mersi, revenit poate :)) Da nu-mi mai pasa de post-hunteri, am luat 1 FW si 1 AV de la 2 reclamatii, am incercat eu sa le remediez din spital de pe telefon dar nu or retras aia .. iau si eu rank-up mai tarziu :)))

Link to comment
Share on other sites

Ba, ce urat cu regula noua.. Cum zicea Shadow eu ce fac daca aia trag in mine stau si ma uit la ei? P.S: Daca nu pot sa vad zonele clanurilor ce fac? Nu am clan si nici nu vreau. "laugh"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.