Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti, ce mai faceti? Damian am auzit ca ti-ai luat figuri, poate vin dupa tine, ai grija, ii zic Loredanei :P #DominicFTW

mafff suge nimeni nu-l ajunge

gabita2000 B@|\|

Dax ce mai faci tovarase? N-am mai auzit de mult de tine

Tibi te pup #Mada

Infernal si pe tine te pwp #Maicata

Cristina $@L cmf urato?

Cine mai era in factiune ca i-am uitat va salut :))

 

 

Salut tuturor, acum am venit si eu de la liceu

 

La ce liceu te duci tu ma? Esti in clasa a 7-a :| mai las-o moale cu minciunile

Edited by F U N K
Link to comment
Share on other sites

@@F u n K, oare de ce nu te joci... :))))) pentru ca ai fost smecher cu gura mare si ti-am aratat ca tu cu mine nu te pui ;). Sa sufar? :)))))) buna gluma, nu o mai fa. Ma distrez cu tine baietas. Crezi ca n-am ce face? Nu meriti nimic, de ce sa iti dovedesc eu tie ceva? :)))) ramai cu gandirea ta de copilas. P.S.: dublu report :)

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, daca tu crezi ca m-am lasat din cauza ta, te inseli amarnic man, il poti intreba si pe Victoras, si toti ce erau on atunci, eu i-am zis sa ma demita ca n-am timp de joc :))

Vezi tu, la 15 ani ai mei, si cu astea 9 clase care le am :)) sunt destul de bun, si mie imi convine :))

Si m-am lasat ca nu am timp, adica totusi prietena + sala + antrenamente taekwondo + scoala + pregatiri informatica = 0

Edited by F U N K
Link to comment
Share on other sites

@, salut man

Eu totusi tot astept o dovada cum ca Botys e in clasa a 10-a, ca vara trecuta era in clasa a 6-a, dar acum a sarit direct in a 10-a :)) macar carnetul de elev, ceva?

 

Edited by F U N K
Link to comment
Share on other sites

@@F u n K, O tovarase, ce sa fac si eu... incerc sa ma mentin cu samp-ul asta, liceu si scoala de soferi... Mie dor de tine :)) de clipele alea cand faceam caterinca cu mafff :X Dar nui bai, cum i-am spus si lui mafff dupa ce iau carnetu va fac o vizita la iasi :)>-

Link to comment
Share on other sites

Am terminat azi si cu teza la Matematica. Mai am maine la Fizica si poimaine la Informatica si am terminat. Pot incepe dupa sa fac besturi :))

Link to comment
Share on other sites

Holla, LSPD. Acum am ajuns si eu acasa de la faculta si in sfarsit am terminat si cu proiectul. :)) Voi ce faceti? :>
Ne auzim imediat in game, ca sa mai adaug si eu cateva puncte la raport.

Link to comment
Share on other sites

Salutare nabs. Sa cititi ce am scris la anunturi.

 

PS: Vreau 10 +-uri de la fiecare sau va rup :))

 

O sa macelarim NG si FBI:)) Hai salut la toata lumea. Ce ne faci Infernale? ne bati :))? Suntem 39 vs TU :)) Slabe sanse :P Deja miroase a salam :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.