Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Mi-a parut bine Mag, chiar daca am fost colegi foarte putin timp, mi-ai lasat o impresie foarte buna. Continua tot asa si vei ajunge cineva.

 

Nici tu inca nu scapi de mine! :))

Link to comment
Share on other sites

HeLLo...

 

Duminica avem ceva ? Stiu ca s-a anuntat ca nu, ca oricum sunt plecat sambata, iar Duminica am meci amical la fotbal! :)

South DaX stim ca esti inactiv :)) AIM TibiStanciu nu vrem we sa scapam de tine altfel nu te mai votam! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare nabi, ce mai faceti? Nu am mai postat de ceva vreme pe aici :)) de... fiecare cu timpul ce si-l rezerva :)

Nu mai minti ca tu iesi pe afara =)) Bine fac bro.

 

Credeati ca ati scapat de mine a? Mi-am rezolvat cu sursa la PC. Ne vedem pe server.

Bine boss, fara sedinta, stam si noi mai mult afara :*

Link to comment
Share on other sites

@, Sper sa revii repede batrane.

In alta ordine de idei, maine intentionez sa organizez un filtru cu ajutorul tuturor departamentelor. Prin urmare, incercati sa fiti ON in jurul orei 12:00, 13:00. Am discutat si cu ceilalti lideri / sublideri si sunt de acord. Sper ca de aceasta data sa nu fim nevoiti sa il anulam din cauza balamucului sau al neintelegerii. O seara buna!

 

 

 

Nu este o activitate obligatorie!

Edited by South KeNN
Link to comment
Share on other sites

@, Recomandarea mea e sa ramai pe windows 7/8. Windows 10 o sa fie cam instabil momentan. Cat despre adaugarea costurilor suplimentare la internet, este valabil doar la internetul fara cablu. Daca ai internet prin cablu nu iti faci problema. Sa o luam ca la telefoane. La telefoane cand nu ai internet, activezi Mobile Data. Daca depasesti limita de internet, incepe sa te taxeze. Cam asa si la laptop. Totusi, eu repet, iti recomand sa ramai pe windows 7/8.

Link to comment
Share on other sites

Mult succes celor noi si celor vechi, mi-a parut bine ca v-am cunoscut.

@, Mi-a parut bine, imi cer scuze ca am mai avut coincidente dar asta a fost de domeniul trecutului... Sper ca pe viitor sa mai revin in aceasta factiune poate cu obiectivul de a ajunge legenda cine stie. :)) Toate la timpul lor, nu fac planu ca tiganu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.