Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@Tule ToV, Poi stiam ca nu primesti nimic si deasta ti-am facut post! :))), glumesc, numai stiu, eram nab, e demult! :))

 

LsPd sa stiti ca sunt un pic suparat pentru acest antrenament de asta-seara...Sincer am mai facut antrenamente si tot facem si sincer pierdem foarte mult timp pentru niste chesti foarte usoare...Nu am sanctionat, dar de data viitoare sa stiti ca intram in paine calumea si sanctionez orice pentru a numai pierde timp aiurea ca x face galagie sau x sta pe /gro, etc..Sincer am venit dupa 12 ore de munca pentru a tine antrenament cu voi ca sincer pentru noi ma razbat si eu sa invatam cate ceva din toate astea. :)

Noapte BUnaW!

Edited by GigGs11 Legend
Link to comment
Share on other sites

Neata! Rog si eu pe cei care au minim 1 euro pe clienti si vor sa-si achizitioneze ceva de pe clienti sa ia de pe affiliat-ul meu, deoarece mai am nevoie de 1 euro donati de pe affiliat meu pentru a face per total 2 euro comision si sa pot sa-i scot. Dupa cum vedeti am 1.90. 1 euro donati de cineva pe affiliat = 0.10 la comision

Aici aveti link catre affiliat-ul meu: http://shop.b-zone.ro/aff.php?aff=2478

VXV5kjo.png

 

Multumesc! :)

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.