Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La intrebarea pusa in game si de Mr.Ionuc :"Ce faci daca un civil urca la tine in masina, ii dai eject sau il somezi sa coboare si ii dai w 2 neconformare " ?

Ii dai eject, nu stai dupa fundul lui sa il rogi sa se dea jos, mare lucru. Nici macar nu are wanted. Doar nu suntem Taxi sa nu avem voie asta, daca se urca cu wanted, cuff si ceri permisiune pe /d pt areest.

Edited by ToVarasu zNoss Praduitorul
Link to comment
Share on other sites

Ii dai eject, nu stai dupa fundul lui sa il rogi sa se dea jos, mare lucru. Nici macar nu are wanted. Doar nu suntem Taxi sa nu avem voie asta, daca se urca cu wanted, cuff si ceri permisiune pe /d pt areest.

Si chestia asta unde scrie ?Pentru ca pana la urma pe un server RP nu mi se pare corect

Edited by AIM MSNbot Media
Link to comment
Share on other sites

Si chestia asta unde scrie ?Pentru ca pana la urma pe un server RP nu mi se pare corect

Ti-o zic eu din propria experienta.

Link to comment
Share on other sites

Sa traiti bine!

Ce mai ziceti, mai, politisti 'drepti'? ^.^

Cam mult vorbiti voi aici. :)) Cu raportul cum stati? Cu posturile? Saptamana asta nu am prea jucat, n-am avut timp, ne auzim de vineri seara pe [/r] mai mult, seara buna!

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti mai praduitorilor tot cu raportul?

Dati si voi un like si un subscribe la fratele vostru Vlad.

https://www.youtube.com/watch?v=sXYxxULvArQ

Like nu, fw, da. Nu mai posta aiurea aici.

Link to comment
Share on other sites

Sa traiti bine!

Ce mai ziceti, mai, politisti 'drepti'? ^.^

Cam mult vorbiti voi aici. :)) Cu raportul cum stati? Cu posturile? Saptamana asta nu am prea jucat, n-am avut timp, ne auzim de vineri seara pe [/r] mai mult, seara buna!

Raport? 0 :)) , mi-am dus PC la reparat și mâine încep și eu să fac raportul :)) Am intrat și eu de pe laptop 5 minute..

Link to comment
Share on other sites

Am vrut sa pun si eu la anunturii ceva dar a pus tibi asa ca o sa va zic aici:

 

  • Nu dati Wanted la 2 /ms-urii, dati mai bine la 3 sa nu primiti reclamati peste reclamati...
  • Nu dati /su, /ticket, /confiscate, etc daca nu aveti dovezii clare.. ( vedeti foarte bine cate posturii au fost in ultimul timp si cate sanctiunii date pentru ca nu sunt dovezi.)
Link to comment
Share on other sites

<p>

 

Am vrut sa pun si eu la anunturii ceva dar a pus tibi asa ca o sa va zic aici:

 

  • Nu dati Wanted la 2 /ms-urii, dati mai bine la 3 sa nu primiti reclamati peste reclamati...
  • Nu dati /su, /ticket, /confiscate, etc daca nu aveti dovezii clare.. ( vedeti foarte bine cate posturii au fost in ultimul timp si cate sanctiunii date pentru ca nu sunt dovezi.)
Vreau sa iti completez afirmatia. Aveti grija la dovezile cu PAGE UP. Orice dovada care este cu pageup se considera anulata. Pentru a acorda wanted runner/necomformare mai bine filmati in loc sa faceti ss. Aveti grija pe wanted sa nu le confundati, sa va duceti pe alt wanted se sanctioneaza cu FW. La nos mai merge un ss. Aveti grija cum procedati, pentru neclaritati PM la un rank 4+, postati in topicul de nelamuriri sau PM chiar mie.
Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti despre sugestiile facute de mine mai jos? Sunteti de acord sau nu? Aduceti si argumente, va rog.

http://forum.b-zone.ro/topic/93627-ls-police-department-sugestii-suggestions/page-15

Ar fi foarte folositor sincer.
Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti despre sugestiile facute de mine mai jos? Sunteti de acord sau nu? Aduceti si argumente, va rog.

http://forum.b-zone.ro/topic/93627-ls-police-department-sugestii-suggestions/page-15

Mi se pare foarte corect ca uciderea suspectilor cu w 1 di 2 sa se puna la raport deoarece de ce am mai vrea sa ii oram daca nu se pune la raport!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.