Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,Nu filmez HD deoarece am lag, doar la warruri.

Link to comment
Share on other sites

Cine nu stie regulamentul primeste fw, fac referire la cei de rank mic sau noi intrati, nu ma faceti sa va scriu romane in topicu de sanctiuni, de asemenea cine mai comenteaza la rankuri mai mari primeste va fw. Inca o rugaminte, evitati /d ul aiurea sau fw. Nu vreau sa fie un departament de depravati, asa ca nu ma suparati.

Link to comment
Share on other sites

Cine nu stie regulamentul primeste fw, fac referire la cei de rank mic sau noi intrati, nu ma faceti sa va scriu romane in topicu de sanctiuni, de asemenea cine mai comenteaza la rankuri mai mari primeste va fw. Inca o rugaminte, evitati /d ul aiurea sau fw. Nu vreau sa fie un departament de depravati, asa ca nu ma suparati.

Majoritatea pun întrebări retardate.

Iar alții se iau in gura pe /d.

Link to comment
Share on other sites

Lider numai vreau. Vreau rank 5 si atat, gigi v-a cam lasat, ar trebuii sa ii multumiti. Dar o sa va pun la alegere pentru /d aiurea mute sau fw. King.vlad da mi pm mie daca se mai intampla.

Nariam trebuie sa facem ceva cu departamentu asta.

Bine, sef, bine de tinut minte.

L-ati auzit, aveti grija cum calcati ca vine peste voi.

Tu esti cam tare in gura si nu imi place, nu ma face sa ma pun pe tine, apoi sa te tin numai in FW si ture.

Bine, sef, bine de tinut minte.

L-ati auzit, aveti grija cum calcati ca vine peste voi.

Link to comment
Share on other sites

Alo, ai auzit de gluma omule?!

Acum vorbind serios, daca ai o functie pe jocu asta nu inseamna ca esti mai presus, eu ma joc sa ma distrez, ok? N-am chef sa ma iau in gura cu tine acum sa ne certam, asa ca tine la gluma. ;) Tine-i in FW pe aia care trebuie si nu-ti mai face arogante pe un amarat de joc, multi intra sa se relaxeze. Iei cuvintele de mai inainte cum vrei, de rau sau de bine.

 

Cand ma vezi pe mine sa gresesc in comparatie cu altii care nu au idee de LSPD sau sa folosesc /d aiurea, atunci sa-mi faci observatie.

Edited by UnNoName
Link to comment
Share on other sites

@,Acum aflu ca esti FPSmann, chiar nu stiam cine esti, de aceea am fost nervos, nu permit la oricine sa comenteze la mine, noi cred ca ne stim de apoximativ 2 ani :))

Link to comment
Share on other sites

@, O precizare, da muzica aia mai incept pe fundal si gabita sa vorbeasca putin mai tare data viitoare.

In rest totul e ok, succes cu Youtube! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.