Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut! M-am gandit sa fac un video in care sa va explic in ce constau si cum trebuie sa puneti mana pe Achievements, dar de asemenea si cum sa tunati masinile. Sper sa va fie de folos.

Link to comment
Share on other sites

Baw nene, ce v-am zis eu sa nu mai vad limbaj urat sau jigniri sau mai stiu eu ce...

V-am zis si va repet ca se dau sanctiunii pentru asa ceva si chiar daca la unele nu se dau eu tot va dau ca nu permit sa aveti asa limbaj.

Link to comment
Share on other sites

Burrows, bai prietene am scris acolo ca r0ckstar da cu mine testul, nu va inteleg, veniti toti neauztii cu rank 2 in alta factiune luati rank 5 si va apucati voi care nu aveti treaba cu deagleu sa dati teste. AM ZIS CA DA CU MINE.

Edited by AIM zNoss
Link to comment
Share on other sites

Burrows, bai prietene am scris acolo ca r0ckstar da cu mine testul, nu va inteleg, veniti toti neauztii cu rank 2 in alta factiune luati rank 5 si va apucati voi care nu aveti treaba cu deagleu sa dati teste. AM ZIS CA DA CU MINE.

Usor cu suferintele astea prietene, tu de la rank 3 ai luat lider, nu uita.Rockstar da testul cu cine vrea el, a vrut sa dea cu mine, poate ca nu toti playerii din factiune au chef de tine si de sufrintele tale de mare maestru in deagle.Las-o mai usor cu frustrarile astea.
Link to comment
Share on other sites

Usor cu suferintele astea prietene, tu de la rank 3 ai luat lider, nu uita.Rockstar da testul cu cine vrea el, a vrut sa dea cu mine, poate ca nu toti playerii din factiune au chef de tine si de sufrintele tale de mare maestru in deagle.Las-o mai usor cu frustrarile astea.

Suferinte? Ma faci sa rad, ai luat rank 5 si gata esti cel mai smecher din factiune. Prietene, macar eu am avut lider. Tu ce ai avut? A da, nimic. Nu stau sa ma cert, ai grija cu cine vorbesti asa.

Link to comment
Share on other sites

Suferinte? Ma faci sa rad, ai luat rank 5 si gata esti cel mai smecher din factiune. Prietene, macar eu am avut lider. Tu ce ai avut? A da, nimic. Nu stau sa ma cert, ai grija cu cine vorbesti

Znoss, crede-ma ca nu vrei sa incepem o discutie despre functiile tale.Asa e, eu sunt mai ghinionist ca nu-l stiu pe Draco.Nu uita ca Phazz era viitorul lider SFPD ales de membrii, nu tu. Da-mi un PM daca vrei sa te certi cu mine, nu o face aici.

Link to comment
Share on other sites

Salut. In regula cu pokemonii sunt ascunsi bine sau sunt usor de gasit ? Sunt si pe cladiri adica pe care poti sa-i iei decat cu heli ?

Harta cu questul in colectarea pokemonilor este aici, http://imgur.com/rYqpJG7. Succes baieti si eu ma apuc azi de el.

Mersi ca ai pus harta chiar aveam nevoie de ea. Edited by TL PaterNo claudiuMEister
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.