Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Anunt in atentia membrilor departamentelor de pe toate cele 4 servere rpg.

 

Am creat un poll unde puteti vota daca doriti transformarea punctelor de rob/escape points in lawyer points pe care le primiti de la Adventure calendar si quest.

Stiti si voi ca va sunt inutile, si ne-ar fi mult mai folositoare acele puncte de lawyer.

 

Ma scuzati ca postez aici,doar am vrut sa fac cunoscuta aceasta idee. Sanatate.

Puteti vota chiar aici:

 

Link to comment
Share on other sites

@PiOPai baga carbuni in el =]]]

@GigGs11 Legend am auzit ca o sa faca Stevensen PM pentru ca noi LSPD am fost de vina. Noi ne-am strans la 18:30, le-am explicat regulile si la 18:40 am plecat spre NG. La 19:00 am plecat toate departamentele si incurcau civilii. La un moment dat, unii din LVPD si SFPD se duc spre Dilimore. Noi am urmat efectul de turma pentru ca LSPD erau ultimii. A iesi totul bine, in afara de Blondutu care a incurcat putin. Daca iti face cineva PM cu chestia asta uita-te putin pe dovada asta si uita-te cati erau dupa pod din PD + la ce spune Smilee

 

Edited by WediN Legend
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TL valeriu12 said:

N-are decat sa ne faca, Alin a zis ca trollerii au fost de vina si implicit adminii care nu i-au sanctionat. De asemenea, Stevensen trebuie sa-si asume proasta organizare ca el a fost cel care a anuntat cu surle si trambite ca se va ocupa de organizare.

Nu e chiar asa. Daca LVPD-ul era organizat cum trebuie nu se ajungea la asa ceva. Battle nu a venit si pe TheoNeuer si Zeom i-au durut in cot. Trollerii aia au avut si partea lor de vina, dar sa fim seriosi, organizare 0 la unele departamente si unii dintre voi, Valeriu, Bogdanjr si cine a mai venit ati fost devina in totalitate. De ce drq ati mai venit voi la parada daca nu ati vrut sa veniti in camera de sedinte?

Link to comment
Share on other sites

Pai Alin. mi-a spus ca la ora 18:30 sa va explic regulile si toate astea, iar la 18:40 sa ne ducem la HQ NG. Ne-am dus acolo, la 19 am plecat si uite ce s-a intamplat. Ai vazut prea bine /fmotd-ul si ce spuneam noi pe /r. Daca ai venit, ai incurcat pentru ca tu nu ai fost in camera de sedinte sa-ti explic ca sa faci si ce sa nu faci, corect? Ne-au incurcat si civilii, am adaugat vreo 12 pe blacklist si acum ma duc sa le iau carnetele pentru incurcare trafic =]]

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, TL valeriu12 said:

Pai esti nab ca aia e, app am o intrebare, la drugs imi trebuie binduri pentru mesaje catre suspect sau pot si direct /frisk+/confiscate+/su+/arrest?

Pai daca faci control de rutina, il tragi pe dreapta, cand se da joc ii zici "Acesta este un control de rutina", ii dai /frisk, daca are droguri ii dai /confiscate, dupa ii dai /su si /arrest. Nu iti trebuie binduri pentru asa ceva =]]

Uite ce mel a gasit florynn_fly 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Noroc

Link to comment
Share on other sites

Pai ce aici nu am voie sau ce?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alexandru Dinu said:

Pai ce aici nu am voie sau ce?

Salut nabule :) nu prea ai voie sa postezi pe aici, nu esti in lspd, posteaza la lvpd sau in clanul tau =]] Respect :*

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.