Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

bft :) ... omg ma ce ma enervat alin X( cum ma asha warn pt o reclamatie ? damn

NU mai comenta aiurea... nu ma provoca ca se ajunge departe si crede'ma ca nu eu am de suferit ci tu.

Link to comment
Share on other sites

Kip, poate imi raspunzi la intrebarea cu warnul... ;)

 

Sunt situatii clare. Am multe posturi pentru ca lumea se oftica , Eu intra la PC la ora 10:30 - 11:00 si stau pana la ora 2:00 ( noaptea) , poti intreba pe oricine, deci este logic sa dau multe wanted-uri... sunt activ, imi place, dar nu imi place sa vad toti noobi care se oftica ca le dau... PROMIT ca dici incolo o sa dau maxim 10 wanted-uri pe zi, si acelea le voi da in cazuri foarte clare ;) Nu ma mai intereseazam NG , sau cine mai vrea, puneti , dati w la cine vreti, de astazi PROMIT, nu mai dau amenzi, decat cand sunt situatii clare ( in care pot face ss-uri ) ca vad ca o sa fiu demis foarte repede... :-J sper ca nu vam deranjat ... dar asta este adevarul!

Link to comment
Share on other sites

Frate? Zimi si mie de unde am eu un advertisment? Stiu ca aveam 2 adv verbale, de unde am 1 advertisment?

 

2 av verbale = un ad

Ai cele mai multe plangeri in decurs de 2 zile . Ai uninvite :P

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOL , de ce? Eu stau mult pe server si joc, in 2 zile am facut rp 30... doamne, ma frate... de ce? doamne :((

 

p.s. : Ok, dar sincer, mai da-mi o sansa si jur pe ce vrei tu ca plangeri o sa scade . JUR. te implr o sansa, te rog mult de toot :(( te implr Kip, o mica sansa te rog . Astept raspus, dar daca ies din pd, nu stiu, poate ma las de samp, am facut lvl 11 , level mai mare ca sa ajung in pd,fbi,ng... te rog o mica sansa!

Link to comment
Share on other sites

Scuzati ca ma bag, nu mai sunt membru, nu reprosez nimanui nimic. Vreau doar ca cineva din aceasta factiune sa ma lumineze de ce am luat uninvite. Kip spunea-i ca te-am suparat ca am zis faza cu de unde am 1 advertisment . Uite aici de ce nu am fost lamurit: Sho0t primeste doar un advertisment verbal , mai are unu , la 3 adevertismente verbale se face 1 ADVERTISMENT . , si tu ai spus mai sus ca la 2 ad verbale = un ad... Nu te critic. Dar vreau doar sa imi explici, tu sau oricare alt membru care stie stituatia... si am plangeri, dar uite-te cate sunt clare, si cate sunt neclare... Te rog. Anticipat si inca o data scuza-ti postul aici !

Link to comment
Share on other sites

Scuzati ca ma bag, nu mai sunt membru, nu reprosez nimanui nimic. Vreau doar ca cineva din aceasta factiune sa ma lumineze de ce am luat uninvite. Kip spunea-i ca te-am suparat ca am zis faza cu de unde am 1 advertisment . Uite aici de ce nu am fost lamurit: Sho0t primeste doar un advertisment verbal , mai are unu , la 3 adevertismente verbale se face 1 ADVERTISMENT . , si tu ai spus mai sus ca la 2 ad verbale = un ad... Nu te critic. Dar vreau doar sa imi explici, tu sau oricare alt membru care stie stituatia... si am plangeri, dar uite-te cate sunt clare, si cate sunt neclare... Te rog. Anticipat si inca o data scuza-ti postul aici !

 

Nu sunt obligat sa iti dau tie explicatii , dar o sa iti dau de data asta. Ai avut 2 advertismente verbale de la plangeri ( aceste plangeri facute in doar 2 zile ) 2 adv. verbale = 1 adv. In momentul in care ai primit alta reclamatie , aveai 1 adv. si iti mai dadusem 1 la care m-am razgandit , deci ai ramas doar cu 1 adv. Apoi ai inceput sa comentezi ca ce ? de unde 1 adv ? + Ca am primit si alte reclamatii pe /sms , /phone pentru tine . Nu am ce discuta . Imi rezerv dreptul de a'mi alege membrii. Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Tu nu tii cont de nimic, ai vazut macar cati de acolo au repetate plangerile? Numai ca sa imi faca rau? Faza cu /sms | /phone a fost de la DanielSipoe si Xtype. Din alea 80 % sunt doar aiurea... Si nu nu esti obligat cu nimic, nu ai obligati... doar ca... ok ms :-J

Link to comment
Share on other sites

Ce sa facem :)) nu avem timp de discutii tre sa omoram infractorii :)) maine e sedinta la ora 20:00 sa fiti prezenti !!

P.S: Mai faceti si voi spam pe aici :-$

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.