Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna seara, back din concediu!

A fost super.

Ce mai faceti, ce sa mai intamplat?

S-au intamplat multe.

 

Piticul si-a luat Tv, canapea , si-a mobilat bucataria...

 

Tu ce ai facut?

Cum te-ai simtit in "concediu" ?

Link to comment
Share on other sites

Eeee, ba pe-acasa, ba la un prieten, ba pe-afara (noroc ca n-a trebuit sa merg cu ai mei pe la rudenii). M-am relaxat mai mult, nu am facut lucruri "deosebite"

Tuuuu? Ce ai facut? :>

 

Eu, am fost la Deva la prietenul meu, vreo 4 zile sau 5 si ne-am plimbat si am sarbatorit cu ai lui si multe altele. :D

 

Doamne .. iara ne-au hackuit astia :))

Anna spunei lui master =))

 

O fi aflat. :))

 

+1? Da.

Eu iti raspund tie, tu?

Eu, ma cert cu mama. :))) Am fost in parc si ma suna ca cica "ai zis ca stai 1 ora" si am stat 3 si imediat ma ia pe mine ca are bazdaganii pe cap. Luam'ar de ceva. =)))

Link to comment
Share on other sites

A fost faiiiiiiin in concediuuuuu!

Ma rog in afara de niste tiganiiii si cocalari care la slujba de inviere au venit langa popa si au mancat seminte ( un grup mare de tigani si tupeisti ) si au aruncat si semintele pe jos. Nesimtiti.

Sau mi'am luat laptopu, dar fara incarcator.

Sau a castigat Adrian Tutu finala la Romanii au talent X(.

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu ma pasioneaza aceasta emisiune :)

 

Mie mi-a placut doar la inceput la preselectii, dupa a fost o mare porcarie. :-J

Adrian Tutu o.O, a castigat doar pentru faptul ca avea "problema" aceea cu familia lui. Cati nu sunt in situatia lui? In fine. Astia sunt romanii.

Link to comment
Share on other sites

Eu, am fost la Deva la prietenul meu, vreo 4 zile sau 5 si ne-am plimbat si am sarbatorit cu ai lui si multe altele. :D

 

 

 

O fi aflat. :))

 

 

Eu, ma cert cu mama. :))) Am fost in parc si ma suna ca cica "ai zis ca stai 1 ora" si am stat 3 si imediat ma ia pe mine ca are bazdaganii pe cap. Luam'ar de ceva. =)))

 

Sper ca te referi la mana, nu ?

( Sa te ia de mana )

:))

Link to comment
Share on other sites

MrQwerty stii cine, nu?

Din audienta era logic cine trebuia sa castige :

Narcis.

El in semi-finala a batut prima oara toate recordurile de audienta vreodata din toata televiziunea.

Dupa in finala a batut chiar si recordul din Finala. Nimeni in televiziune nu a avut asa rating ca si el vreodata.

 

 

+ din ce mai stiu eu cand au cantat ceilalti ratingul a fost considerabil mai mic ca a lui Narcis.

 

Acum intelegi cine trebuia sa castige?

 

 

+ nu a fost corect. La adrian tutu si'a facut pagina de facebook ( Litle Shean - fite deja + gramatica de tot rasul pe pagina lui ) + tot felul de afisuri prin orase sa fie el votat. Sau tot felul de cereri, doar pentru a fi votat. la narcis NIMENI nu a facut vreo campania de genu.

Tutu Adrian a obtinut asa 30% din voturile totale si narcis fara nici'o campanie 25%.

Link to comment
Share on other sites

Sper ca te referi la mana, nu ?

( Sa te ia de mana )

:))

 

Nu chiar. :)) Dar sa zicem. (Mai sunt si minori pe aici)

 

 

MrQwerty stii cine, nu?

Din audienta era logic cine trebuia sa castige :

Narcis.

El in semi-finala a batut prima oara toate recordurile de audienta vreodata din toata televiziunea.

Dupa in finala a batut chiar si recordul din Finala. Nimeni in televiziune nu a avut asa rating ca si el vreodata.

 

 

+ din ce mai stiu eu cand au cantat ceilalti ratingul a fost considerabil mai mic ca a lui Narcis.

 

Acum intelegi cine trebuia sa castige?

 

 

+ nu a fost corect. La adrian tutu si'a facut pagina de facebook ( Litle Shean - fite deja + gramatica de tot rasul pe pagina lui ) + tot felul de afisuri prin orase sa fie el votat. Sau tot felul de cereri, doar pentru a fi votat. la narcis NIMENI nu a facut vreo campania de genu.

Tutu Adrian a obtinut asa 30% din voturile totale si narcis fara nici'o campanie 25%.

 

Aici sunt de acord cu tine. Nu ai ce le cereeeeee. Suntem romani.

Edited by Anne
Link to comment
Share on other sites

Ca un amator de hip-hop spun ca ... e aiurea. Chiar nu mi-a placut. Narcis ala meritat sa castige. Sunt foarte putini contratenori in lume. Rapperi? O gramada +1.

La fel si pustiul cu Beatbox. Sunt in domeniu care se cred "profi" si nu se ridica la nivelul lui...Sa fim seriosi. Nu a fost corect. Mai ales in privinta celor cu Judo sau Karate -sau ce faceau ei acolo-.

Serverul de MC e off...Plange lumea xD

Edited by Stepf Richter
Link to comment
Share on other sites

MrQwerty stii cine, nu?

Din audienta era logic cine trebuia sa castige :

Narcis.

El in semi-finala a batut prima oara toate recordurile de audienta vreodata din toata televiziunea.

Dupa in finala a batut chiar si recordul din Finala. Nimeni in televiziune nu a avut asa rating ca si el vreodata.

 

 

+ din ce mai stiu eu cand au cantat ceilalti ratingul a fost considerabil mai mic ca a lui Narcis.

 

Acum intelegi cine trebuia sa castige?

 

 

+ nu a fost corect. La adrian tutu si'a facut pagina de facebook ( Litle Shean - fite deja + gramatica de tot rasul pe pagina lui ) + tot felul de afisuri prin orase sa fie el votat. Sau tot felul de cereri, doar pentru a fi votat. la narcis NIMENI nu a facut vreo campania de genu.

Tutu Adrian a obtinut asa 30% din voturile totale si narcis fara nici'o campanie 25%.

 

Conteaza?

A luat banii , e orfan si acum poate avansa in ceea ce face.

In Romania , rapperii sunt la mare cautare.

 

Narcis ala si cu bani si fara bani (Pentru ca practic altceva nu lua de la aceasta emisiune) poate avansa , are parinti care il pot ajuta in schimb pe Adrian cine il ajuta?

 

Si sincer acum , daca ar fi luat Adrian marele premiu pentru ''caz'' , cum ar fi ajuns in finala ?

Crezi tu ca l-ar fi votat cei din juriu doar pentru caz?Eu cred ca, nu.

Si in + , mie chiar imi place cum canta. :X

Link to comment
Share on other sites

Ia luat 25%.

 

 

A stiati ca Narcis e un contra-tenor, si pe langa el mai sunt doar alti 4 IN TOATA LUMEA? TOT GLOBUL.

Si din cei 5, 2 dintre ei sunt romani ( Narcis si inca unu ).

 

 

P.S: Sora lui Adrian Tutu e avocata. Tutu sta cu sora'sa . E chiar asa amarat? Are si o iubita. Chiar asa rau o duce ? Bunicii?

Si mai stiati ca parintii lui Narcis au probleme, nu? Tatal lui Narcis de ex are probleme cu un ochi, si mama lui trage o gramada ca sa traiasca in Spania, sa aduca bani copilului.

 

Si daca sa votat cazul, ne'am facut de rusine.

 

 

Nu ati observat cum a reactionat Mihai Petre? Prea Ireal, la Hip- Hoppar cu o reactie vasazica buna, si la narcis a fost indiferent. Chiar asa? :)

 

 

P.S2: mai pot continua o gramada.

Link to comment
Share on other sites

Nu am inteles ?

 

Puya e la mare cautare nu ? Daia a dat-o pe comerciala

Spune-mi tu cativa rapperi TALENTATI din Romania.

Pentru ca rapper pot fi si eu , dar daca NU AM talent ... degeaba.

 

Si la chestia cu facebook-ul lui adrian sau cu afisurile din oras...bravo lui ca l-a dus capul sa faca asta.Tu stii unde suntem noi ? Iti zic eu.Suntem in ROMANIA.

Narcis de ce nu a facut asta?

Nu imi spune ca voia sa joace rolul copilului cuminte care sta in banca lui...

 

Si sincer , nu stiu ce va bateti atat la cap cu cine si ce trebuia sa castige.

Pana la urma noi NU am castigat nimic deci nu are niciun rost aceasta dezbatere.

Faptul este consumat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.