Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Buna dimineata.

Am editat si corectat 8 greseli gramaticale in postul lui Mihai. :))

 

Sfaturi: :

 

La inceput de propozitie scrieti cu litera mare.Folositi cratima in 'n-am' , 's-a' , 'm-am' s.a.m.d.Articulati cuvintele care trebuiesc articulate.Daca nu o faceti, puneti: ' : netu` , da` , bunicu`.Puneti puncte si virgule acolo unde trebuie, fiidca au fost inventate pentru a ne face sa ne intelegem mai bine in scris.Nu folositi 'k' in loc de 'c' si nici 'y' in loc de 'i' acolo unde nu e nevoie: 'Adika tu esty din Arad? 'Nu folositi simboluri sau cifre in locul unor litere: 3=E, 4=A, @=A, 7=T, 8=B, $=S etc.

 

Cum am mai spus intr-un post anterior, aceste reguli sunt aplicabile si in joc, cel putin pe /d sau /r.

Eu cred ca sunt reguli de bun simt care trebuie respectate de orice vorbitor de limba romana, daca vrei sa te numesti asa.

Link to comment
Share on other sites

ce rau imi pare ca nu o sa fiu la sedinta diseara deoarece sunt de pe laptop si nu am samp. :( cum fac sa imi primesc salariul robo??

nu poti pune sedinta maine plz robo suntem mai multi acasa :(??

Edited by GeTaLif3
Link to comment
Share on other sites

Unde e nevoie sa inlocuiesti 'c' cu 'k' si 'i' cu 'y'?

 

De ecsemplu iooo pot vorbi qu usurintza, s-a respect sfaturile tale shi sa`ti provoc putzina greatza toate in acelashi timp.

Sall all

 

Data viitoare te transform in spammerul suprem prin simpla apasare a casutei mici in care scrie "EDIT".In orice caz...faza cu "s-a respect sfaturile tale" a fost buna.Per ansamblu: Bleacss!

 

Getalif3.Ce nick ai in joc?

Link to comment
Share on other sites

nu se baga inca. .. mai au de lucrat astia .. va asigur ca peste 3-4 zile o sa il bage :) sper sa ma credeti :D

 

Eu ma duc la un remmy cu astia de la mine dupa strada! Vorbim mai tz.. Abia astept update`ul si Sedinta!

Edited by RedJoker
Link to comment
Share on other sites

na-m net,mi-a trasnit in modem

 

Dar cine te`a pus sa lasi modemu deschis sau sa stai pe pc cand afara ploua si fulgera si tuna ... offf ... nimic nou nu mai este in game .... este iar serverul down altceva nimic ... in seara asta avem sedintza .. dar vad ca astia nu mai deschid odate sv`ul ... Oricum ai grija ... si sa revii cat mai rpd!

Edited by RedJoker
Link to comment
Share on other sites

Nici acum nu a revenit serverul,cine stie poate termina astazi modificarile la server(doamne dai [-o< ),ma rog sper sa termine pana la sedinta. :P

 

Azi o sa fie UPDATE cred ca dupa ce se deschide serverul, am informati precise nu zic numa asa...dar asteptam sa se deschida.

Link to comment
Share on other sites

Ha ha acum l.au parolat si sunt doar alin si razr pe sv :)) checking updates :)) pacat ca nu pot intra ca n.am net :( postati si voi unu aici ce modificari sunt, macar citesc de pe telefon :( Edited by Agent47
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.