Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare agenti , sa nu uitati ca maine avem war cu LVPD , la war trebuie sa aveti toti skinul de rank 3-4 , o sa avem toti acelasi skin ca sa nu ne incurcam. Prezenta este obligatorie , cine nu poate ajunge face invoire ca pentru sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Salut, FBI. Eu sunt noul coleg. Vă mulțumesc pentru primirea călduroasă. M-am acomodat foarte repede, am deja 12 puncte parcă. Ne auzim mâine in game, am câteva întrebări.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi! Aveti grija, stati cu un program de filmat mereu on. Daca aveti intrebari le puteti posta aici sau in-game.

Salut, FBI. Eu sunt noul coleg. Vă mulțumesc pentru primirea călduroasă. M-am acomodat foarte repede, am deja 12 puncte parcă. Ne auzim mâine in game, am câteva întrebări.

Poti sa spui aici. :D

 

Noapte buna tuturor! Ne vedem maine

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi acum am revenit de la finala pe tara , o sa intru si eu in game sa-mi fac niste puncte... Voi ce ati mai facut?

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi acum am revenit de la finala pe tara , o sa intru si eu in game sa-mi fac niste puncte... Voi ce ati mai facut?

Ce drecu sa facem... ca de obicei :)) Tu ce ai facut la finala ?

Link to comment
Share on other sites

Hei, hei, buna ziua, bun, bine v-am gasit! :))

 

Salutare internatiune, e Luni, DA! ziua aia in care abia iti incepi saptamana cu o ceasca de cafea, te duci la scoala / facultate / munca, te asculta la lectie, iei un 4 ca ti-a fost prea lene in weekend sa inveti si-ai preferat sa mergi dupa robberi :)) , te plictisesti de profesori, iar se ia sefu' de tine ca n-ai facut bine ceva si tot asa. Eu n-am nici scoala, nici faculta, nici munca... oops, ma simt ca un parazit, parca ar trebui sa fac ceva, dar nu fac nimic si ma simt liber, fara obligatii, nu tre' sa ma duc undeva ca altii! :))

 

Ma bucur sa va cunosc!

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!!!

 

A venit timpul sa ma retrag din departamente,cel putin pentru o perioada. Aproximativ 7 luni sau poate chiar mai mult de departamente cred ca deocamdata imi sunt de ajuns. Sper sa ramanem prieteni si sa tinem legatura. M-am simtit superb in f.b.i si cred ca este cel mai tare departament 4 ever :>

 

Daca voi reveni in lumea departamentelor,cu siguranta DOAR in f.b.i voi reveni,bineinteles daca voi fi din nou primit. Sper ca nu am dezamagit atata timp cat am fost agent f.b.i. Daca v-am dezamagit,nu imi cer scuze =))

 

Va pupa al vostru bunic :*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi!!!

 

A venit timpul sa ma retrag din departamente,cel putin pentru o perioada. Aproximativ 7 luni sau poate chiar mai mult de departamente cred ca deocamdata imi sunt de ajuns. Sper sa ramanem prieteni si sa tinem legatura. M-am simtit superb in f.b.i si cred ca este cel mai tare departament 4 ever :>

 

Daca voi reveni in lumea departamentelor,cu siguranta DOAR in f.b.i voi reveni,bineinteles daca voi fi din nou primit. Sper ca nu am dezamagit atata timp cat am fost agent f.b.i. Daca v-am dezamagit,nu imi cer scuze =))

 

Va pupa al vostru bunic :*:* :*

Al naibi bunicu` asta. Ai fost un coleg bomba, nab uneori ce-i drept. Bafta oriunde ai merge, poate vom mai fi colegi.

Link to comment
Share on other sites

Salut. Nu prea o să ne auzim azi prin joc deoarece am nişte treabă prin casă şi destul de multe teme. Succes la puncte ! Welcome celor noi ! Nu mai spuneţi "să ne înţelegem bine" pentru că e pleonasm, e de ajuns "să ne înţelegem". :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.