Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, iti redau ultima mea postare de pe FB cu referire la joc...

 

Atletico a dat un gol de maindan... Dar, fotbalul se joaca pe goluri, iar meritul era al lor. Din minutul 31, Real-ul a coborat la nivel de echipa din liga a 3-a, romaneasca. Au jucat un fotbal de rahat, la disperare. Dar finalul celor 90 de minute a facut diferenta, plus un "zburator"... Ramos. De acolo, Real a aratat ca poate, ca-i cu o clasa mai sus decat vecina Atletico.
Si stiti ce?! Atletico n-a castigat niciodata UCL-ul... De ce-ar fi facut-o chiar acuma?!
Felicitari ambelor echipe pentru performante!

 

 

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, nu te neg...dar nu poti sa zici ca e o clasa peste...cand era atletico "proaspata" la inceputul meicului..real nu prea atingea mingea...Real a inceput sa domine cand atletico a cedat...asta e, meritul lui real si a lui anceloti pentru pregatirea fizica....

 

SIMIONE TOT UN LAS RAMANE PENTRU CE A FACUT!

Link to comment
Share on other sites

La inceput, pana la primul gol, au fost aproape egale. Sincer, nu c-as fi subiectiv, da' chiar nu stiu acuma cine a dominat. Mi s-a parut, oarecum, echilibrat jocul. Ce-a urmat dupa, am scris deja. Realul mereu se pierde daca ia un gol, chiar ma mir c-a reusit sa revina asa de bine.

 

Si, apropo de conditia fizica... Cum 'mnezeu sa risti si sa-l bagi pe Costa in joc, cand stii ca-i rupt, ca sa pierzi un jucator in primele minute?! Atletii au fost mereu mai slabi cu un om.

 

 

, ce 'mnezeu ai facut?! Din 5 rapoarte, ai trebuit tu sa gresesti unul... Iar tre' sa te invat regulementul?! :)) Sau ai facut-o intentionat, ca sa ne lasi fara corectori. :))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Eu am sa ies in cateva momente Ng-istilor, ne mai auzim maine cred, noapte buna tuturor.

 

Aveti grija sa nu uitati de invoiri cei care deobicei aveti timp liber duminica si mai plecati :)) ( glumeam si eu ), v-am pupat, bafta la puncte.

Link to comment
Share on other sites

Neata! Ce mai faceti nabi? Eu m-am trezit la ora asta ca sa vad daca mi s-a descarcat un joc pe nume " Thief " :)))

 

Il instalez si hmmn.....cred ca am sa ma culc la loc, sunt foarte obosit, mi se inchid si ochii X_X, ne auzim mai tarziu :*

Link to comment
Share on other sites

GooD Morning NG

Morning thundy :*

 

Neata! Ce mai faceti nabi? Eu m-am trezit la ora asta ca sa vad daca mi s-a descarcat un joc pe nume " Thief " :)))

 

Il instalez si hmmn.....cred ca am sa ma culc la loc, sunt foarte obosit, mi se inchid si ochii X_X, ne auzim mai tarziu :*

 

Neata ba pastarnat

Neata , ce faceti?

Acum m-am trezit si eu , ne auzim imediat in Game!

 

Halo si tie

 

 

Si neata ca amu m-am trezit si eu

GooD Morning NG

Morning thundy :*

 

Neata! Ce mai faceti nabi? Eu m-am trezit la ora asta ca sa vad daca mi s-a descarcat un joc pe nume " Thief " :)))

 

Il instalez si hmmn.....cred ca am sa ma culc la loc, sunt foarte obosit, mi se inchid si ochii X_X, ne auzim mai tarziu :*

 

Neata ba pastarnat

Neata , ce faceti?

Acum m-am trezit si eu , ne auzim imediat in Game!

 

Halo si tie

 

 

Si neata ca amu m-am trezit si eu

Link to comment
Share on other sites

@, au câştigat Peiule, s-a văzut valoarea după min 90+, dar recunoaşte că şi Atletico a jucat super bine primele 89 de minute :)). Oricum, felicitări Realului, au arătat cum se joacă un fotbal adevărat.Sun Kaddy, am suspend pe celălalt cont :)).

Link to comment
Share on other sites

Neata acum m-am trezit si eu, am mancat o inghetata si niste piroste =))

Ne auzim in game, intru si eu imediat :*

Link to comment
Share on other sites

@, " pastarnat " zici a? Las ca te prind eu in game nab, sa vezi ce ti-o dau :)))

 

Ce mai faceti? Acum m-am trezit si eu cu bine, ne auzim imediat in game, ma duc sa verific si jail-ul :*

 

 

Poate te pun la antrenament /hoodfrisked, ai grija :))) Prepare your anus !

Link to comment
Share on other sites

 

 

@S4F Peiu, au câştigat Peiule, s-a văzut valoarea după min 90+, dar recunoaşte că şi Atletico a jucat super bine primele 89 de minute . Oricum, felicitări Realului, au arătat cum se joacă un fotbal adevărat.Sun Kaddy, am suspend pe celălalt cont .

 

Da ma au jucat, dar totusi nu au cum sa se compare cu Real, golul ala a fost din intamplare, poate cu Diego Costa in teren altfel era situatia, dar si daca juca si Xabi Alonso nu aveau cum sa castige, oricum felicitari ca au ajuns pana aici si ca au luat campionatul.

Link to comment
Share on other sites

 

Da ma au jucat, dar totusi nu au cum sa se compare cu Real, golul ala a fost din intamplare, poate cu Diego Costa in teren altfel era situatia, dar si daca juca si Xabi Alonso nu aveau cum sa castige, oricum felicitari ca au ajuns pana aici si ca au luat campionatul.

 

 

Si sa nu uitam ce-i mai important, ambele echipe au lasat barca fara trofeu

Link to comment
Share on other sites

, era sa ma iau de penele tale, cand am vazut tag-ul ala la numele meu. :| Dar m-am trezit intr-un clan. :)) Acuma' ramane sa vad ce clan. :))

 

'neata, din nou. Parca-i mai ok acuma. :)

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, De ce a fost rau pana acum?
Ba de ce nu mai are Blade global moderator? :O

Eu doar acum am observat =))

Ne auzim in game, intru imediat.

Mi-am invatat pentru teza la info.. sper sa fac de un 5 ca am 4 pct din oficiu

Link to comment
Share on other sites

Mahmureala cronica in stadiu terminal, . Grav rau. Nu eram in stare nici sa tin capu' drept can' m-am trezit. :))

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Lasa-l mai usor pe hawk ca si asa e un nab :)) ...hmm, astazi ne-a dat ture de area X_X, imposibil, unii chiar au trisat si mai meritau odata sau poate ca merita chiar el :))

 

Dipper mai voia sa faca in plus :)), deh , in rest a fost ok antrenamentul dar tot nab ramane hawk :*

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Lasa-l mai usor pe hawk ca si asa e un nab :)) ...hmm, astazi ne-a dat ture de area X_X, imposibil, unii chiar au trisat si mai meritau odata sau poate ca merita chiar el :))

 

Dipper mai voia sa faca in plus :)), deh , in rest a fost ok antrenamentul dar tot nab ramane hawk :*

 

Wazzzup m-a rugat sa va dau ture

Link to comment
Share on other sites

@, Eee acum, nu trebuia sa-l asculti :)), lasa ca o sa faci tu ture de acum =)), vreau sa mai gasim si noi ceva nou pt antrenamentul general....poate gasesc eu ceva :*

 

Eeeee, am dat si eu ture cu voi ma, nu m-ai vazut ?

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit, noapte buna

Maine dau teza la info, am 4 pct din oficiu, sper sa iau un 5.. :))

Link to comment
Share on other sites

@, si eu am teza la romana, mult succes, o sa iei mai mult daca faci :*

 

@, Sincer nu te-am vazut nab :)) , eu macar am mers frumos cu alexcyo, ca unii apasau mereu " space " si alergau =)), am vrut sa vad cum e normal :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.