Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Este numai minciuni ce zice honi toata lumea are report de facut si sa se antreneaza nu cadeti in plasa lui vrea sa va saboteaza

 

Urmatoru post cred ca e pagina ee sef

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o mica observatie de facut, mai ales celor noi, dar si celor care au o oarecare vechime in aceasta factiune. In legatura cu reclamatiile pe care le primiti, as vrea sa va rog sa postati doar si numai dovada in sectiunea de comentarii, iar daca aveti alte explicatii de dat pe langa dovada respectiva, va sugerez sa le scrieti dand dovada de maxima seriozitate. Lasati arogantele / sarcasmele si vorbaria multa inutila (saracia omului), nu dati dovada de mai mult creier cu niste comentarii in plus si nu mai faceti chat la fiecare reclamatie. Link + explicatie (daca doriti), dati si voi dovada de putin profesionalism, macar pentru factiune. Nu mi-o luati in nume de rau, dar e spre binele vostru. Mi-e sa nu-l vad intr-o zi pe omu' dulce plin de draci si sa-i sara-n ochi niste comentarii de genul la reclamatiile din cadrul factiunii. X_X

 

Seara buna National Guard!

Link to comment
Share on other sites

@@InSaNe S4F, Deobicei majoritatea playerilor ce fac posturi nu merita sa dai dovada de profesionalism, ci merita sa-i faci de cacao cat mai mult posibil, parerea mea ei vor doar sa sara cu ceva in evidenta ... din pacate in mod negativ si sa ne strice noua tot cheful de "joaca".

 

@@yenoH, Sa traiti Dom' General, dar ce veste minunata in prag de sarbatoare :))). Frohe Weihnachten( Craciun Fericit) -> am tradus cu google translate :)).

 

 

Va urez o seara buna tuturor, spor la raport si o Joi cat mai buna :D.

 

Vacanta placuta all.

Link to comment
Share on other sites

Încearcă tu să dai dovadă de profesionalism cu un civil prost de level 5 care te reclamă că l-ai omorât după ce a dat rob...

 

Susțin profesionalismul și vorba decentă însă unii și-o caută cu lumânarea..

Link to comment
Share on other sites

@@Rough, Spune-mi si mie cum vrei sa dai dovada de profesionalism la ,,cimpanzei'' din astia : http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/16024, cand ei cauta sa ne faca rau ? Mai baga si minciuni in reclamatie, nu iti vine sa dai cu ei de pamant ?

Link to comment
Share on other sites

@Rough, celor ce si-o cauta cu lumanarea, am eu grija sa primeasca ce merita. , uite un exmplu foarte bun de maimuta scapata in libertate, dar... nu mi-am batut capu'.

 

Va inteleg perfect, stiu ca-ti vine sa dai cu ei de pamant. Si mie-mi vine, iar pe multi dintre ei i-am linistit. Doar ca nu putem scapa de ei, din pacate. Iar, pe vremuri, il innebuneam pe Jandarm cand aveam reclamatie. De multe ori nici nu mai citea ce scriu, stia ca-i trebuie minute bune. :))

 

Prin primele 30-40 de reclamatii, incercam sa le explic, ca la oameni, unele lucruri. Dupa, m-am lasat pagubas. N-ai cu cine.

 

Cateva exemple de raspunsuri in reclamatii: aici, aici, aici, aici.

 

Ideea e ca multi fac reclamatii aiurea si se bucura cand vad ca cel reclamat se agita, se enerveaza. Cu prostu' nu-i bine sa te pui niciodata, ca are mereu mintea odihnita. Iar daca le dati raspunsul sec, nu mai are acea satisfactie si s-ar putea sa nu mai faca reclamatie si a doua oara.

Link to comment
Share on other sites

Salut NG!

Vreau sa spun ca sunteti un colectiv de nota 10! Tineti-o tot asa, aveti grija de nabul de Yenoh, nu-l lasati sa plece. Ce pot spune.. respect National Guard, una dintre cele mai serioase factiunii ale serverului. Aveti grija de voi, bafta la rank si la fw clear (Dealer). Sper ca nu v-am dezamagit.

 

Jonis a fost aici.

Link to comment
Share on other sites

Ideea e ca multi fac reclamatii aiurea si se bucura cand vad ca cel reclamat se agita, se enerveaza. Cu prostu' nu-i bine sa te pui niciodata, ca are mereu mintea odihnita. Iar daca le dati raspunsul sec, nu mai are acea satisfactie si s-ar putea sa nu mai faca reclamatie si a doua oara.

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))) de aceea te enervezi tu mereu cand vorbesti cu mine, acum inteleg...

Edited by South Artturo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.