Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari tuturor pentru performanta de astazi, posibil sa mai facem activitati de genu`.

Multumim, generale! Am aratat ca, intr-adevar, suntem cea mai tare gasca. :)

 

Felicitari tuturor pentru rank up, inclusiv mie. :)) Multam, Erow!

 

Daca stiam, scriam mai demult ca nu mai vreau sa numar rapoarte la jail. :)) Glumesc, evident. :)

 

Mi-am inceput cam aiurea cariera de Rank 2...

 

1. Primul pe care m-am dus m-a asteptat AFK si a luat kick...

2. Am gasit un alt infractor, fix langa mine si l-am somat. Era pasager intr-un Infernus, iar eu in Patriot. S-a oprit, in prima faza, dupa care m-a alergat toata harta. Nu aveam dovezile bune pentru Complice + Runner. Pana la urma a dat /q.

3. La PNS LS Central, m-am trezit cu un w4 fix langa mine. Il somez, urca repede in masina. Il duc la LSPD sa-i dau /arrest, dar nu mergea. :)) Mereu primeam mesaj "You are not near the jail". :)) A dat /q si ala, in drum spre jail. :))

 

Diseara ies cu baietii mari, sa ma invete exact cum dau /arrest. Cu restul, mai intreb pe /r. :)

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, mergi cu mine, iti arat eu cum. Aseara ai vazut, am iesit la vanatoare pe teren si m-am facut cu post :> miros orice infractiune ba baietas :))

 

 

Hai sal all. Felicitari tuturor pentru frag-uri. Eram ca animalele, 10-15 NG cum vedeau un Pd, kill direct :))

Oricum nu mi-a placut ca unii se ofticau :)) mai bine recunosteau ca suntem mai buni decat ei :)

 

 

Reinstalez samp-ul, scap de cateva moduri si intru si eu in joc. Am putin lag de la overdose, dar tot il bag .. ca`mi plac efectele :-S

Link to comment
Share on other sites

Neatza colegi ce faceti? Eu ma plictisesc si arunc cu steam key pe aici. Cine vrea un steam key pentru jocul Thief Gold pe gratis (costa 7$ in steam store) sa imi dea un PM.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, mergi cu mine, iti arat eu cum. Aseara ai vazut, am iesit la vanatoare pe teren si m-am facut cu post :> miros orice infractiune ba baietas :))

 

 

Haosenie, clar merg cu tine. :)) Am reusit sa dau /arrest, pan' la urma. Am mai fost de doua ori. Atunci n-am fost singurul ce nu putea da. Si Ping (parca) a avut aceeasi problema. :))

Link to comment
Share on other sites

Dupa o zi incarcata ma duc la culcare, i-am rupt pe LSPD :)) Mi-a palcut ca la sfarsit erau asa incurcati ca se omorau intre ei :))

Link to comment
Share on other sites

I-am lachit pe LSPD, se vede cn e la amenzi si cn e pe wanted

 

 

 

Dupa o zi incarcata ma duc la culcare, i-am rupt pe LSPD :)) Mi-a palcut ca la sfarsit erau asa incurcati ca se omorau intre ei :))

 

 

 

 

Ba da tu cate clanuri ai ??

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Cateva poze de la warul de astazi http://imgur.com/a/7ZxwP , din nefericire mi-a picat internetul cand sa merg si eu la poze, n-ati fost prea organizati din cate vad :-W, data viitoare faceti o linie calumea, ce-i carnatu ala?

 

Vom face in continuare astfel de activitati in saptamana in care nu avem sedinta & antrenament, bineinteles daca veniti cat mai multi, sa nu ne facem da cacao.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

 

Vom face in continuare astfel de activitati in saptamana in care nu avem sedinta & antrenament, bineinteles daca veniti cat mai multi, sa nu ne facem da cacao.

 

Abis greu la ei : GO JAIL NG =)) ofticosiiiiiiii :))

@ Yenoh -> check my signature :)) hahahahaha

KURAC

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Cateva poze de la warul de astazi http://imgur.com/a/7ZxwP , din nefericire mi-a picat internetul cand sa merg si eu la poze, n-ati fost prea organizati din cate vad :-W, data viitoare faceti o linie calumea, ce-i carnatu ala?

 

Vom face in continuare astfel de activitati in saptamana in care nu avem sedinta & antrenament, bineinteles daca veniti cat mai multi, sa nu ne facem da cacao.

 

Generale, noi avea o strategie si cu carnatu' ala. Sa nu ne expunem in fata adversarului si sa putem riposta imediat. Totu' a fost calculat. :)) La cat mai multe event-uri de genu' asta. A fost frumos tare.

 

 

 

 

Abis greu la ei : GO JAIL NG =)) ofticosiiiiiiii :))

@ Yenoh -> check my signature :)) hahahahaha

 

Nah, trebuia si ei sa scoata cumva maneca, nu?! :))) Haosenie... => Check our signatures :))

Link to comment
Share on other sites

Pff... Ce era asa rau la filuletul ala?! Ne mai distram si noi. :))

 

What was so wrong on that movie?! We'll have just some funny moments. :))

 

Oricum... Am eu filmele mele. :))

 

Anyway... I've have my own movies.

 

Noapte buna, pasarelelor. Azi am avut multe dezamagiri. :))

 

 

 

 

 

 

 

Intrati in joc sa ne distraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ne batem cu FBI

 

Apropo de asta... Daca eram atenti la ei, dovedeam iar ca suntem cea mai tare echipa. Dar noi aveam de ras pe Skype. :))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Neatza poponarilor :))

 

Ce bine v-o fi, hibernati ... Eu plec la dentist :)) hahaha

 

Daca nu postez aici in topic pana la ora 15:00 inseamna ca sunt mort :))=))

 

Urati-mi succes.

 

 

 

delete video at maximus request ... :(

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))))))))))) Ce faceti ma cu englezii nostri.

 

Ii invatam romana?!... Asa pare. :)) Si-ncepem cu lucruri simple. :))

 

'neata fetelor! Cum o mai faceti?! Greu e sa te trezesti asa devreme... :(

 

Haosenie, sunt sigur ca vei scapa si de data asta. /tazer si pui la repect doctorita. Si, nu uita! Ar trebui sa te filmeze, sa avem dovezi. :))

 

Intru-ndata putin pe joc, dupa care ma bag la treaba. Va pupa Yenoh. :*

Link to comment
Share on other sites

Neatza poponarilor :))

 

Ce bine v-o fi, hibernati ... Eu plec la dentist :)) hahaha

 

Daca nu postez aici in topic pana la ora 15:00 inseamna ca sunt mort :))=))

 

Urati-mi succes.

 

 

 

Asta a fost scenariul meu si a fost regizata tot de mine... l-am facut fericit pe HaoS =)) Pana la scena asta a avut mai multe tentative, oricum, se descurca bine =))

 

Neata tuturor, nu mai intru in game ca nu prea mai am timp, defapt, mai am putin, dar nu intru, astept sa se faca :45 sa plec :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

Ii invatam romana?!... Asa pare. :)) Si-ncepem cu lucruri simple.

 

'neata fetelor! Cum o mai faceti?! Greu e sa te trezesti asa devreme...

 

Haosenie, sunt sigur ca vei scapa si de data asta. /tazer si pui la repect doctorita. Si, nu uita! Ar trebui sa te filmeze, sa avem dovezi.

 

Intru-ndata putin pe joc, dupa care ma bag la treaba. Va pupa Yenoh. :*

A fost bine ba :)) vineri partea a 2-a. Imi scoate nervii =)) poate asa n`o sa mai fiu nervos :))

 

Retarg Nab haos big poster

 

I love you too maximus :)):)) hahaha KURAC !

 

 

 

Hai sal :)) ne-auzim in game..mai tarziu oleaca, am niste treaba.

Link to comment
Share on other sites

A fost bine ba :)) vineri partea a 2-a. Imi scoate nervii =)) poate asa n`o sa mai fiu nervos :))

 

Bine ca esti intreg. Aveam griji, sa stii. :)) Clar, de vineri vei fi mult mai calm si mai linistit. O sa fie bucuros tot B-Zone-ul. :))

 

 

 

 

 

 

1. Merg pe unde vreau, daca ma urmareste non stop e alegerea lui cum o face dar nu sa dea peste mine intr-una pe motiv ca stau eu in strada.

2. De ce te bagi aiurea oriunde fac eu post? Esti pupincurist?

3. Uita trecutul. Ai report.

 

 

Ia uite-l frate, cat e de rau. :)) Haosenie, esti... cum zice el?! Iti plac bucile?! =))

 

Mama, cum se schimba unii oameni, jur. Sau nu, gresesc. Asa-s ei, doar ca stiu sa joace teatru atunci cand au nevoie. Acuma, daca analizez bine, nu stiu cui ii plac mai mult bucile.

 

PS. Oare-mi da report?! :))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Asta a fost scenariul meu si a fost regizata tot de mine... l-am facut fericit pe HaoS =)) Pana la scena asta a avut mai multe tentative, oricum, se descurca bine =))

 

Neata tuturor, nu mai intru in game ca nu prea mai am timp, defapt, mai am putin, dar nu intru, astept sa se faca :45 sa plec :)

Ce pot spune... Bun sofer.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.