Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, te rog sa asculti aceasta melodie , ti-o dedic din suflet !

Eu te rog s-o asculti pe asta, e bestiala :))

 

Buna dimineata, am facut ochisori acum, cam tarziu. Astazi la ora 20:00 avem antrenamentul aerian, cine vine sa nu uite de licenta de zbor, iar pentru cei care nu vin, bagati o cerere de invoire.

Link to comment
Share on other sites

Bah, soimule... Ce ti-e si cu tehnologia asta... Tocma' am vazut o notificare pe Skype precum ca azi ti-ar mai imbatrani penele... Asa ca, La Multi Ani, tinere! :)

 

Link to comment
Share on other sites

Apreciez urarile

Nickname-ul tau: Elvis96
• Nickname-ul celui reclamat: PingMANN
• Descrierea situatiei: Vine la HQ Taxi LV si imi da wanted 3 aiurea.
• Martori: Bogdan2009
• Dovezi (Screnshot): http://i.imgur.com/h1PGTgN.png

Imi place ca inca din chat reiese, ca pingmann nu o sa primeasca nimic
Link to comment
Share on other sites

Deci... antrenamentul de azi a fost super, primul meu antrenament. ( Tin sa mentionez ca voi ii voi ruga pe gropari sa-mi scrie asta pe piatra de mormant atunci cand mor ). In rest totul e awesome. Va pup! :))

Link to comment
Share on other sites

• Nickname-ul tau: [MR]69

• Nickname-ul celui reclamat: iCSEM.TheSpecialOne

• Descrierea situatiei: Eram in casa nici un membru de al meu nu avea wanted si a intrat peste mine in casa pe motiv ca cica crezi ca nu te vad ? casa era inchisa si nu era rent deschis am intrat in casa si el sa intre dupa mine sa imi arate ca poate , este un abuz.

• Martori: Mihai[K] / Dexter1990

• Dovezi (Screnshot): http://imgur.com/a/U7G1B

 

Voi nu mai aveti motive pentru a face post?! Pe bune... O sa ajungeti sa postati si daca e prea multa ceata. Inainte de a va uita in ograda altuia, priviti in a voastra. Daca ati sta cuminti si v-ati vedea de treaba, sigur nu am face "abuzuri". Fugi si plangi acuma!

 

 

Apropo... Extras din regulamentul departamentelor, ala care e greu sa-l cititi.

 

- Ramming [/ram]

- se folosește pentru pătrunderea pe proprietăți încuiate atunci când în interiorul acestora se află un suspect cu Wanted sau un suspect care trebuie sancționat.

- se poate folosi când sunteți în urmărirea unui suspect și aveți nevoie de [/heal].

- se poate folosi pentru pătrunderea în HQ-uri când aveți un motiv foarte întemeiat [mandat, percheziție, etc.].

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Salut ce faceti?

Misto antrenamentru de azi, imi era dor de el :))

Eu mai stau putin si dupa ies, noapte buna ne auzim maine.

Link to comment
Share on other sites

#9 .

 

 

In seara asta am fost foarte doritor cu Honey de actiune. Se pare ca ne-am ales amandoi cu cate o reclamatie. Nu e bai, sunt sigur ca am reactionat amandoi cum trebuie.

 

 

 

Eu unul` ma culc, mai vorbim maine :). Aveti grija de voi. Si terminati-va rapoarte acum, pe ultima 100 de metri.

Link to comment
Share on other sites

Slut colegii, poate sa traga cineva un ochi pe raportul meu de activitate va rog? Sa imi spuneti si mir daca am facut vreo greseala ca nu mai vreau inca un raport anulat. M-am uitat si eu pe el dar nu am gasit nimic.

aici -> http://forum.b-zone.ro/topic/93238-national-guard-paznic-jail-raport-de-activitate/page-45

Link to comment
Share on other sites

Neata fetele ce faceti?????????? Honey cum de ai luat fw mah nabule????? :(

 

Nu prea stiu nici eu. Shoby a renuntat, de buna voie, la dreptul de a se preda, a spus asta, dupa care si-a dat crash. Era normal ca el nu mai avea drept de predare, indiferent de cand revenea pe joc. Daca un runner sau robber iese si intra dupa 24 de ore, tot fara drept ramane. In fine, nu ma omoara un FW. :)

 

'neata. Ne auzim mai tarziu pe joc. O sa-mi postez si raportul indata...

Link to comment
Share on other sites

@,Unde e dovada ca a renuntat? crash nu inseamna ca a renuntat.

 

Pai... pe chat, Generale. El raspunde la somatii cu "la altii da". Deci nu se preda la mine, la noi. Doar la altii. Dupa care, si-a dat crash. Sunt 3 somatii (vorbesc strict de ale mele) la care raspunsul e negativ. De zeci, sute de ori, la fel ca toti colegii, in astfel de situatii ma dau jos din masina si dau kill. Prin raspunsul "la altii da" renunti, de buna voie, la dreptul de a te preda. Indiferent de ce urmeaza... Ca-i crash, quit, kill... orice.

 

Nu ma doare nimic de FW-ul asta, sincer. Dar explica-mi, ca la tampiti, unde e greseala. Nu e prima data cand procedez asa, iar daca nu voi vedea ce-i gresit mai mult ca sigur voi proceda la fel.

 

Cu ce difera daca se intoarce in 5 minute, si-l astept la spawn (stii prea bine ca asa se procedeaza), sau ca se intoarce in 5 ore?! Ghinionul lui ca eram inca online. Alt gabor il aresta normal, nestiind ca Soby a renuntat deja la dreptul sau de a se preda.

 

Apropo... Daca tace, nu da niciun raspuns la somatii, se considera ca renunta la drept. Daca spune ca se preda, dar la altcineva, nu e acelasi lucru?!

 

Postez si filmul, care a fost pus doar la reclamatia facuta pentru abuz.

 

Link to comment
Share on other sites

, lesin =))), ai ajutat un player de level 1 haha :))), faza cu "Si nu uita sa zici multumesc! " e cea mai tare =))), trebuia sa o pun si eu pe aia de Facebook, il intrebam ce level are si pac o puneam la raport, cred ca imi luam /uninvite de la general instant =)) !!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.