Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

#11 .

 

 

Eu ies, ma duc sa dorm putin, apoi ma trezesc pe la 9 si o sa ma duc cu prietenii mei la biserica.

 

 

Nu stiu sigur daca o sa ajung la antrenament / sedinta, insa o sa vedem.

 

 

# Noapte buna / Buna dimineata. Luati-o cum o vreti . :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, smecher colegi, am revenit de-afara... m-am plimbat seara asta, am fost si pe plaja la rasarit... a fost un rasarit pe muchie de nor in combinatie cu putina ploaie, extrem de relaxant si frumos, va doresc si voua asemenea activitati :) Nu mai e nimeni, cred, vroiam sa ma duc la Penny sa fac niste cumparaturi pentru o ciorba, dar n-o mai fac, ma duc mai pe seara, mai rezist putin, c-am mancat :)). Ma bag la somn, ne auzim la amiaza sau mai devreme, va salut.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti? acum am intrat si eu in casa, m-am jucat cu cainele cu soramea :X ce drag mi cainele asta =))

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti? acum am intrat si eu in casa, m-am jucat cu cainele cu soramea :X ce drag mi cainele asta =))

 

 

 

Deci cred ca sora ta, oficial e traumatizata de cainele care vine s-o manance :))). Super frumos cainele, ai +1 dupa cum ti-am promis.. :)). // Icse, ce s-a intamplat cu, contul tau de forum :-?..

 

Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

'neata, bravi soldati. Saracu' Peiu e cu 2 zile-n urma. :)) Sper sa se trezeasca la timp, macar sa-si editeze invoirea, altfel o incaseaza de la General. :42:

 

Voi ce puneti la cale?

 

 

#11 .

 

 

Eu ies, ma duc sa dorm putin, apoi ma trezesc pe la 9 si o sa ma duc cu prietenii mei la biserica.

 

 

=)) =)) =)) Recunoaste, va duceti in biserica sa beti pe ascuns. :))

 

 

 

Nu mai e nimeni, cred, vroiam sa ma duc la Penny sa fac niste cumparaturi pentru o ciorba, dar n-o mai fac, ma duc mai pe seara, mai rezist putin, c-am mancat.

 

Iar dai dauna prin vecini si colegi? :)) Deschide frigideru' si scoate aeru' din el (aprovizioneaza-l) si fa-ti singurel de mancare. Sau cheama O FATA la tine. ;)

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti? acum am intrat si eu in casa, m-am jucat cu cainele cu soramea :X ce drag mi cainele asta =))

 

Forte frumos catelul :X , merita un +1 :)))

Ce rasa e , Hasky ?

Link to comment
Share on other sites

@@SQ S o b Y, Da e husky :X

Mama cat te distrezi cu el =)) ba si la cat e de mare, nu sare sa muste si nici nu gardeste =)) l-am dus in gradina si l-am legat si acolo o stat si o sa rit gardurile sa vin in curte =))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti? acum am intrat si eu in casa, m-am jucat cu cainele cu soramea :X ce drag mi cainele asta =))

 

ba ...sincer sa fiu sora ta se sperie de cainele ala , dar stiu eu de ce s-a mai speriat ea :)))

Link to comment
Share on other sites

# 11.

 

 

Frumos antrenament, pacat ca s-a terminat ATAT DE REPEDE.

 

Ma bucur ca Peiu a ramas cu noi, dupa noaptea trecuta.

 

Eu cred ca o sa ies pe afara, vorbim mai tarziu in game.

 

 

O Duminica frumoasa tuturor.


# 11.

 

 

Frumos antrenament, pacat ca s-a terminat ATAT DE REPEDE.

 

Ma bucur ca Peiu a ramas cu noi, dupa noaptea trecuta.

 

Eu cred ca o sa ies pe afara, vorbim mai tarziu in game.

 

 

O Duminica frumoasa tuturor.

Link to comment
Share on other sites

@, Te pune bunu dumnezo sa spui ceva ca`i bai, stai in casa/hq =))

Eu imi caut un mod pt quad, ne auzim in game $@L

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Iar dai dauna prin vecini si colegi? :)) Deschide frigideru' si scoate aeru' din el (aprovizioneaza-l) si fa-ti singurel de mancare. Sau cheama O FATA la tine. ;)

 

M-am trezit acum doua ore, am fost si la penny de-am facut cumparaturi si acum mi-am pus mancarea pe foc. Ciorba cu smantana si kaizer + salata orientala, iti arat poze dupa ce termin, acum sunt ocupat cu ele ca trebuie sa stau de grija lor, te sun mai tarziu, ne auzim, te-am pupat.

Link to comment
Share on other sites

GG all pentru rank up. Se mărește elita în NG.

 

Stiam eu c-ai sa recunosti, pana la urma, ca sunt bun, inegalabil chiar... :*

 

 

 

salut, ce faceti? am ajuns acasa. sunt rupt de oboseala.

 

Da'... de ce?!

 

 

 

M-am trezit acum doua ore, am fost si la penny de-am facut cumparaturi si acum mi-am pus mancarea pe foc. Ciorba cu smantana si kaizer + salata orientala, iti arat poze dupa ce termin, acum sunt ocupat cu ele ca trebuie sa stau de grija lor, te sun mai tarziu, ne auzim, te-am pupat.

 

Mamaaa, o salata orientala as manca si eu... :X Mi-ai facut pofta, da' mi-e lene s-o fac azi. Imi voi face maine. :) Pofta mare. :*

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

#12.

 

 

 

Ok, m-am plictisit teribil in joc. Nu e absolut nimic de facut.

 

 

Te-ai plictisit de jail, dupa o partida buna de DM?! :))

Link to comment
Share on other sites

Noul update are parti bune, cred ca nu mai trebuie sa dau motiv de ce l-am respins pe x, numa bun.

Cu aplicatiile ma intreb daca toti au acelasi model, din cate am vazut nu poti edita sau adauga ceva.

Link to comment
Share on other sites

Noul update are parti bune, cred ca nu mai trebuie sa dau motiv de ce l-am respins pe x, numa bun.

Cu aplicatiile ma intreb daca toti au acelasi model, din cate am vazut nu poti edita sau adauga ceva.

 

Lipsa unei motivari la respingerea aplicatiei in, in proportie de 90%, super ok. Scapi de a da explicatii unor....... Unor. :))

 

Treaba aia cu edit-ul nu stiu cat e de ok... Bun, tre' sa fii cat mai atent cand faci aplicatia, mi se pare logc. Dar daca totusi gresesti ceva?! Sau omiti ceva?!

 

Per total mi se pare foarte inspirata aceasta metoda. Sunt curios cum arata aplicatiile, asa c-o sa dau o tura indata prin toate factiunile. :)) Cel mai benefic mi se pare faptul ca va fi ordine la aplicatii, ca sa nu mai zic de faptul ca vor fi toate "curate". Mi se pare criminal sa te chinui sa citesti niste aplicatii scrise cu fonturi inchise, mic... Eu as fi dat respins din start. Aplicatia e cartea ta de vizita si tre' sa fie cat mai profi facuta, nu sa chinui pe cineva sa ti-o citeasca. Deci asta da, e un mare plus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.