Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Neata, si la multi ani.

 

Acum m-am trezit si eu, merg ma joc cu cainele si dupa o sa intru in game :D

Link to comment
Share on other sites

, Nu te-am mai gasit...cei drept am intrat eu prea tarziu acum o ora am ajuns acasa :(... am intrat putin in joc erau 4 fara drept, la doi le-am dat kill si cand sa ajung la ceilalti 2 au dat /q ...cred ca erau prea plictisiti..

 

Ma bag sa dorm sunt prea rupt de oboseala...Ne auzim maine va :* !

 

LBSEbod.png

 

Da... oricum, n-am adormit cand am iesit, asa speram... am adormit pe la 6:30, am stat aproape doua ore cu capul pe perna, ochii in sus si totul inchis, ma gandeam la tot ce era frumos, stiti ce misto e :))?

 

Oricum, eu ma bucur c-ai avut parte de activitate si la ora aia :))

 

M-am trezit acum jumatate de ora, mananc un castron de ciorba si plec spre scoala, ne auzim pe seara, salutare :)

Link to comment
Share on other sites

Da... oricum, n-am adormit cand am iesit, asa speram... am adormit pe la 6:30, am stat aproape doua ore cu capul pe perna, ochii in sus si totul inchis, ma gandeam la tot ce era frumos, stiti ce misto e ?

 

Neatza, stiu ce zici da nu stiu cum ti se pare tie misto cand vrei sa adormi si nu poti :)), eu urasc chestia asta :)) !

 

Ce fac fetele? Eu acum m-am trezit vad ca majoritatea sunteti pe la scoala, eu incep abia luni ( cred ). In fine ma duc prin oras sa beau o cafea si ne auzim pe seara va pup :* !

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Neatza, stiu ce zici da nu stiu cum ti se pare tie misto cand vrei sa adormi si nu poti :)), eu urasc chestia asta :)) !

 

Ce fac fetele? Eu acum m-am trezit vad ca majoritatea sunteti pe la scoala, eu incep abia luni ( cred ). In fine ma duc prin oras sa beau o cafea si ne auzim pe seara va pup :* !

 

 

 

 

Pai... nu stiu daca chiar vroiam sa dorm, dar tot mi se pare misto, ca esti intr-o totala liniste si gandesti limpede, vorbesti cu tine, te gandesti la lucruri frumoase, bla bla bla, depinde si in ce stare esti :))

 

Salutare, am revenit de la scoala, mai repede decat trebuia, trebuie sa pregatesc ceva la matematica ca simt ceva rau, nu stiu, astazi s-a facut o prostie la mine in clasa, am fost si eu partas cu colegii mei, ei cauta scuze pentru maine, dar eu am nevoie de-o metoda mai eficienta, prefer sa-mi asum fapta, stiu c-o sa fie nasol, dar o sa fac si cateva exercitii si o sa incerc sa ies la tabla, nu prea ma scoate ca cica ma misc greu, vad ce se intampla maine. Ma rog, am avut parte si de lucruri misto, am avut romana si a fost geniala ora, d-abea astept orele de vineri :X

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Salutari ce mai faceti? Eu plec afara putini, m-am plictisit in casa.

 

Azi nu am fost la scoala, doar de maine merg :))

Hai bafta aveti grija ce faceti :*

Link to comment
Share on other sites

Posted Today, 15:09 @S4F Peiu, te plimbi toata ziua...nu iti pasa de scoala... Am ajuns acasa, ce faceti?

 

Pai mai am si eu pana luni si profit...dupa trebuie sa ma apuc si eu de scris licenta si de invatat !

 

, te cred :)), dar daca vrei sa dormi si te intorci pe toate partile si nu te ia somnu nu iti mai arde de gandit si de visat si de etc :)), si ai grija cu matematica ca e jale :)), la restu iti permiti orice dar la matematica e teroare, mai ales daca esti cum am fost eu la mate-info :)) !

 

Ce faceti m-am intors din oras intru si eu in joc, va pup :* !

Link to comment
Share on other sites

O chestie interesanta... :-? Aseara m-am spart asa de tare, c-am facut si zis chestii de care nu-mi mai amintesc. #-o Am vorbit cu unele persoane, in SAMP sau pe Skype, da' tin minte doar franturi. Sau, in cazul prietenei mele, nu tin minte nimic. Si asta-i nasol rau. :42:

 

In fine... Apar si eu mai indata prin joc.

 

Si, da... Bunele maniere. 'neata, fetelor! :*

Link to comment
Share on other sites

, ca sa fiu sincer, preferam sa gresesc o invoire. Scapam ieftin, in cel mai nefericit caz un FW.

 

Dar, din experienta mea, "te las pe tine sa-ti amintesti daca m-ai suparat sau nu" sigur nu prevesteste ceva bun. :42:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Dar, din experienta mea, "te las pe tine sa-ti amintesti daca m-ai suparat sau nu" sigur nu prevesteste ceva bun.

 

Auch...am patit si eu dastea si nu miroase a bine :-S

 

, tu taci si uita-te pe DigiSport sa vezi acolo fotbal de calitate Real Madrid - Bayern :X, si apropo are deja 1-0 se aproprie La Decima :X

Link to comment
Share on other sites

@, le scot fotbalul din cap nemtii, in retur..acum le da o speranta...apoi BUM le-o spulbera. :))

 

dupa payday ies, sunt rupt d eoboseala, ne vedem maine.

 

Keep dreaming !!! Iar o sa plangi cand o sa vezi cine castiga UCL adica Real Madrid :* !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.