Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, nu stii ce vorbesti...la Barca era echipa facuta ma? dupa ce a plecat ronaldinho, echipa era la pamant, si a ridicat--o...daca el a facut asa cum zici tu, de ce nu inca castiga barca? ca echipa e facuta, ba, Barcelonei in actualul sezon, nu a avut antrenor. nu mai vorbi daca nu stii...

Link to comment
Share on other sites

, esti degeaba. Nu pot sa-ti spun aici cum esti, dar ti-o dau in voce.

 

Eu acum' am observat ca Generalu' Civil, cunoscut sub numele de @Ervin27, si-a schimbat statusul pe forum. :O Partea nasoala e ca, din cauza melodiei din clip, nu pot vedea filmuletul. :| Si-s sigur ca i-a "alintat" putin pe noii colegi. :))

Abea astept sa mi-o dai pe voce... sper sa nu te mai imbeti din nou... sa mai pun niste paie pe foc, eu merg pe victoria lui Bayern cu 3-0, voi ce spuneti, , tu ce parere ai?

 

Salutare baieti, ma duc putin pe-afara sa iau putin aer in plamani, ca n-am facut-o de ore bune :)) Ne auzim mai p seara.

Link to comment
Share on other sites

Mah, sigur v-a promis ceva Generalu', altfel nu-mi explic asta... De can' sunt eu in NG n-am prins asa ceva... Si nu-s toti, ca mai erau 2 jos, plus unu' la arest.

 

1sbbmtJ.png

Link to comment
Share on other sites

@,Aia e ceva gen , TOATA LUMEA LA JAIL, intra toata lumea, dupa ce se termina pauza revin toti, N-ai zis sa nu stam afk.

Cum nu merge videou? :-?

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, nu m-am gandit din perspectiva aia, dar ai perfecta dreptate. =)) De acuma voi preciza. :))

 

Iar cu video... In Germania e o treaba de rahat, initiata de Sony, pe nume GEMA. Protejarea drepturilor de autor. Eu nu pot sa vad mai nimic pe Youtube. Circa 70% din clipuri, culmea, am descoperit ca si unele manele, sunt protejate de GEMA. Si...

 

sxI9Sek.png

Link to comment
Share on other sites

@,Aia e ceva gen , TOATA LUMEA LA JAIL, intra toata lumea, dupa ce se termina pauza revin toti, N-ai zis sa nu stam afk.

Cum nu merge videou? :-?

Ti-ai batut joc de saracii colegi... daca eram in locul lor te scuipam pe loc :)) Ba, urat din partea ta, asteapta-te oricand cu un penis peste fata. In seara asta te astept la o DOTA 2.

Link to comment
Share on other sites

Bah!!! Eu pe cin' tre' sa omor ca sa vad clipu' ala?!

 

O sa incerc sa il incarc eu de la Erow si o sa iti dau PM !

 

Eu ma pun in pat, imi incepe serialu (lie to me) ..

 

Cea mai buna alegere cu serialul ala faci, dar daca nu o sa fii atent la toate detaliile te uiti degeaba !

 

Revin in o ora va pwp :* !

Link to comment
Share on other sites

Minune, pot să postez şi eu p'aici, mă chinui de câteva zile să fac un post la discuţii NG, dar nu îmi apare chenarul ăsta..

@, şi eu spun că o să se califice Bayern, la cât au atacat în tur şi nu au dat şi ei un gol...le dă vreo 2-3 în retur, cred că se termină 3-1 sau 2-0 pentru Bayern..

@,să nu sari pe mine după ce ai citit fraza de mai sus, nu ţin nici cu Real nici cu Bayern, doar îmi dau cu părerea :)).@, nu ai vrea să vezi video-ul ăla :)).

Link to comment
Share on other sites

 

 

@S4F Peiu,să nu sari pe mine după ce ai citit fraza de mai sus, nu ţin nici cu Real nici cu Bayern, doar îmi dau cu părerea .@pH Yenoh, nu ai vrea să vezi video-ul ăla .

 

Nu sar eu stai linistit se ocupa H.A. [/contract [GF]Kaddy 1069]x 10 :*:))) !!

Link to comment
Share on other sites

Bah!!! Eu pe cin' tre' sa omor ca sa vad clipu' ala?!

 

Ti-am trimis clipul pe Fb si uite asa am salvat soarta persoane care trebuia omorata de tine ca sa poti vedea video :)). Ma simt foarte mandru ca am facut o fapta buna :)) !

 

@S4F Peiu,degeaba, iau hunteru şi le prezint rachetele... or să renunţe...

 

Aici ai dreptate, nu am cum sa te contrazic pentru ca m-ai inchis :)) !! NG Power :)) !

 

Back de afara...intru si eu putin in joc sa vad care e treaba dupa ma bag sa ma uit la Arrow ca i-am promis lu iCSEM ca ma uit sa ajung la zi cu episoadele va pup :* !

Link to comment
Share on other sites

S4F Peiu Cum sa fii ma in vacanta? S-a inchis liceul sau ce? Daca e asa raman si eu acasa sau prin vacanta vrei sa zici ca esti racit? :))

E la facultate, el a inceput vacanta pe 21.04.2014 si o termina pe 27.04.2014.

 

Neata, ba, in manele m-am culcat... pe la ora 6:00 :)) si tot in ele ma trezesc =)) Oricum, de data asta mi-am pus doua telefoane sa-mi sune, dar nu m-a trezit niciunul :| A facut-o sora-mea, m-a sunat de 10 ori pe telefon, manca-i-as ochii ei caprui de fata mica si dulce :X

 

Ma pregatesc de scoala, ca elevii silitori, astazi am doua ore de romana si trebuie sa fiu oarecum fresh :)

 

 

@Ervin27, ala o sa fie blazonul nostru la reclamatii, cel putin al meu, e genial :)):*

 

"You fight for freedom, we fight for justice"

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

S4F Peiu, nu stiam ca esti la facultate :))..

 

DGS AlexCyo, uite aici manele ma,
pe astea ma trezesc eu cand plec spre liceu :)).

 

Melodia asta-i veche pentru mine, si pentru NG in acelasi timp. Acum m-am aruncat la asta:

 

Mi-am pus un castronel de ciorba, il mananc si o tai spre scoala. In seara asta la ora 20:00 antrenament, e posibil sa vin si eu daca nu plec. Sa nu uitati de licenta de zbor si de invoire daca este cazul :)

S4F Peiu, nu stiam ca esti la facultate :))..

 

DGS AlexCyo, uite aici manele ma,
pe astea ma trezesc eu cand plec spre liceu :)).

 

Melodia asta-i veche pentru mine, si pentru NG in acelasi timp. Acum m-am aruncat la asta:

 

Mi-am pus un castronel de ciorba, il mananc si o tai spre scoala. In seara asta la ora 20:00 antrenament, e posibil sa vin si eu daca nu plec. Sa nu uitati de licenta de zbor si de invoire daca este cazul :)

Link to comment
Share on other sites

, ma surprinzi. Ai fost in stare sa-l simti pe nelegiuitu' ala, sa stai cu camera pe el in timp ce plecai... :O Fantastic! =D> Mai ca-ti meriti rank-ul.

 

, multam mult pentru efort. :* S-a meritat. :))

 

@Ervin27, nota 69+ pentru videoul ala. =)) Am zis eu c-ai abuzat de boboci. :)) Si eu-ti voi fura "U fight 4 Freedom, We fight 4 Justice". E prea tare! ^:)^^'>

 

'neata, fetele. Cine deschide la 22?! =))

Link to comment
Share on other sites

, ma surprinzi. Ai fost in stare sa-l simti pe nelegiuitu' ala, sa stai cu camera pe el in timp ce plecai... :O Fantastic! =D> Mai ca-ti meriti rank-ul.

 

, multam mult pentru efort. :* S-a meritat. :))

 

@Ervin27, nota 69+ pentru videoul ala. =)) Am zis eu c-ai abuzat de boboci. :)) Si eu-ti voi fura "U fight 4 Freedom, We fight 4 Justice". E prea tare! ^^

 

'neata, fetele. Cine deschide la 22?! =))

Da, nu mi-am pierdut din experienta, a fost ceva din reflex mai mult, l-am simtit :)) Vezi, la orice reclamatie, pui la inceput acest "You fight for freedom, we fight for justice!", ca-i terminam psihic, ii facem sa vrea din ce in ce mai mult in NG.

 

Baieti, eu am plecat la scoala, ne auzim pe seara, sper.

 

Edit: Ai pus 1000 de emoticoane, nu ma lasa pe mine sa postez.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.