Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

  • Interests:Incerc sa revin la normal. - Keep trying.

 

 

=)) =)) =)) =)) =)) Buna asta, jur. :)) I-ai dat si tu de l-ai julit. =))

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, eu te-am avertizat ca-ti fur replica. :)) Merge de minune la reclamatii. E brand-ul tau asta, noi il ducem mai departe. :))

Link to comment
Share on other sites

@, Poftim pozele cu ce moduri am eu.

Prima poza cu masina albastra, nu a iesit prea bine, dar ziua tin sa mentionez ca se vede super, mai ales culorile e ceva exceptional :)http://imgur.com/a/chzaE

Ce moduri ai folosit sa-ti pui alea acolo? Fara interface editor, pe ala il stiu..

Link to comment
Share on other sites

, incearca sa nu mai faci dublu post. Foloseste EDIT, ca-s multi "vanatori" pe forum. ;)

 

, eu ma bucur de cantatu' unor pasarele. Si de o zi ce se pare ca va fi frumoasa. :)

 

'neata, fetelor. W's Up?! Cine deschide la 14?! =)) Glumesc, ca eu am terminat raportul deja. O sa intru mai tarziu pe joc, sa ajut pe cei care au de deschis celulele. Dar acum tre' sa fug pana-n oras.

 

Va pupa Yenoh! :*

Link to comment
Share on other sites

, incearca sa nu mai faci dublu post. Foloseste EDIT, ca-s multi "vanatori" pe forum. ;)

 

, eu ma bucur de cantatu' unor pasarele. Si de o zi ce se pare ca va fi frumoasa. :)

 

'neata, fetelor. W's Up?! Cine deschide la 14?! =)) Glumesc, ca eu am terminat raportul deja. O sa intru mai tarziu pe joc, sa ajut pe cei care au de deschis celulele. Dar acum tre' sa fug pana-n oras.

 

Va pupa Yenoh! :*

 

 

 

 

#16 .

 

 

Ce sa faci tu in oras ? :-?. Poti sa ma ajuti pe mine daca doresti . :>. Si daca ma omoara la :10 cand sa fac ss si nu ma ajuti, iei fw sa moara Peiu .

 

 

 

 

 

M-am gandit sa mai trec si eu pe aici. Sa va umplu de voie buna :-/.

 

 

 

E o asa plictiseala-n joc, asa ca ma holbez pe forum . :-S

Link to comment
Share on other sites

, m-am dus in oras la o cafea si sa-mi iau bere, ca iar s-a terminat.

 

Te-oi ajuta, doar nu te-oi lasa tocma' pe tine la greu. Doar ca la :10 iti voi da eu kill, ca sa fie treaba buna. :))

Link to comment
Share on other sites

, m-am dus in oras la o cafea si sa-mi iau bere, ca iar s-a terminat.

 

Te-oi ajuta, doar nu te-oi lasa tocma' pe tine la greu. Doar ca la :10 iti voi da eu kill, ca sa fie treaba buna. :))

 

 

 

 

 

#17 .

 

 

 

Ok ok ok, batem palma !

 

 

Spune-mi parerea ta despre asta : http://forum.b-zone.ro/statuses/user/49273-snipers/?status_id=79618

 

 

Deci. Nu mai pot :))...

 

 

 

Vorbim mai tarziu, ma duc la o cafea cu Sa:Mp-istii . :*

 

 

 

 

@Yenoh, astept sa ai o reclamatie azi, sa vad cum le dai cu j3t !

Link to comment
Share on other sites

, ce parere sa am?! Si eu, pe la 6 ani, ma credeam Superman si povesteam baliverne pe la dracii de la bloc. E plin de ei peste tot. :)) Da-s din aia la care le dai o palma si dispar subit. :))

 

Nu promit nimic cu reclamatia. Ieri trebuia sa am vreo 4-5, cam asa. La una, mai ales cand am vazut c-a intrat Teylo la noi sa ma intrebe ce-am avut cu un player, eram 100% sigur ca iese circ. Dar nimic. 5 mi-au promis ca "post!!" "post!!", da' nu se incumeta. :|

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata, ce am ajuns si eu acasa, ce mai faceti?
I-am facut o baie la caine X_X abia am reusit =)) se tot invartea pe langa mine.

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

#18

 

Peiu nu moare...Peiu e nemuritor :)) !!

 

Ce faceti...am o gramada de treaba azi probabil voi sta afk... si intru sa joc mai pe seara. Ne auzim atunci !

 

 

 

 

 

Esti de umplutura. Poti sta AFK toata ziua, esti degeaba.

 

, ce parere sa am?! Si eu, pe la 6 ani, ma credeam Superman si povesteam baliverne pe la dracii de la bloc. E plin de ei peste tot. :)) Da-s din aia la care le dai o palma si dispar subit. :))

 

Nu promit nimic cu reclamatia. Ieri trebuia sa am vreo 4-5, cam asa. La una, mai ales cand am vazut c-a intrat Teylo la noi sa ma intrebe ce-am avut cu un player, eram 100% sigur ca iese circ. Dar nimic. 5 mi-au promis ca "post!!" "post!!", da' nu se incumeta. :|

 

 

 

 

:-? Tot am facut noi ceva pana la urma sa iesim in evidenta. Cele 100 contracte.:-/ . O sa pun mai tarziu filmuletu :)) ,

Link to comment
Share on other sites

pH Yenoh, Mersi de sfat, n-am avut intentia sa fac dublu post, nu stiu cum s-a intamplat... mersi oricum :))

 

 

Uite aici, Gigi Becali REMIX, TIKI TAKA BARCELONA!

 

 

 

 

=)) Hai Gigi!

Link to comment
Share on other sites

#19

 

 

 

 

Se pare ca eu mi-am facut rost de o reclamatie. Acum, dupa cum ne-a promis Yenoh, azi o sa aiba 2.

 

 

Asteptam toti cu nerabdare post-urile lui. Poate sa fie si din partea noastra, nu conteaza, nu-l deranjeaza.

 

 

@Cam liniste pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Salutari ce mai faceti?
Acum am ajuns si eu acasa, ne auzim in game. :)

La mine vine furtuna X_X ceru e negru mama :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.