Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

Ba?? de ce iti numerotezi posturile ? #23 #24 :-?:))) lumineaza-ma

 

Nu-l deruta... El e mai inapoiat, iar acuma invata sa numere. Shhhh! ;))

Link to comment
Share on other sites

, deja e 3-0 si Clark plange :))). Imi place de a zis ca pierde Steaua cu Viitorul a fost 3-0 pentru Steaua, a zis ca pierde Steaua cu Brasovul, 3-0 pentru Steaua si a mai spus ca Real Madrid pierde cu Bayern si ce crezi e 3-0 si nu s-a terminat =)) !

Link to comment
Share on other sites

@,prea slabi ăştia de la Bayern, trebuia să-şi mai ia 3-4 să le scoată fotbalul din cap, aşa doar i-a suit pe porţi.

@, ar trebui să fi şi tu fericit pentru victoria asta,ţine minte că Barca a primit doar un 7-0 tur-retur, acum, Real i-a răzbunat oarecum.. B-)

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineața ce faceti?

Eu sunt la Scoala la ora de mate acum sunt in de pe telefon ne auzim in game mai târziu

Link to comment
Share on other sites

#25 !

@,

Ba, asta e al 2-lea cont al tau de forum ? :)) doar 46 de posturi ? :)))))

 

 

 

 

 


 

 

Si in legatura cu posturile. Le numerotez sa vada lumea la cat ajung si cat de spamer sunt . :D

 

 

Cand m-am reapucat am devenit dowloaded reloaded uploaded respawned, si am venit cu mai multe lucruri noi :> .


#25 !

 

 

 


 

 

Si in legatura cu posturile. Le numerotez sa vada lumea la cat ajung si cat de spamer sunt . :D

 

 

Cand m-am reapucat am devenit dowloaded reloaded uploaded respawned, si am venit cu mai multe lucruri noi :> .

NEW PAGE SA MOARA TOTI DUSMANII !

Edited by pH NG iCSEM TheSpecialOne
Link to comment
Share on other sites

Salutare ce mai faceti?
Am ajuns si eu acasa, am luat un 4 la mate, dar mi-a dat 5 cred.. :))

Ne auzim weekend ye

Link to comment
Share on other sites

@,@,@@Ervin27,@,@,@, @, uite aici ce clasa...vreo 5 min am urmarit un spargator de banci cu hydra, apoi se arunca.. :)) sar si eu, cand sa ajung langa el, sa il omor, imi dau seama de un lucru. nu aveam arme, eram grabit si am fugit fara armura si fara arme la hydra. =)) noroc ca avea low hp, ca altfel era naspa...

 

 

 

puneti si voi 1080HD, la setari.

Link to comment
Share on other sites

@,@,@@Ervin27,@,@,@, @, uite aici ce clasa...vreo 5 min am urmarit un spargator de banci cu hydra, apoi se arunca.. :)) sar si eu, cand sa ajung langa el, sa il omor, imi dau seama de un lucru. nu aveam arme, eram grabit si am fugit fara armura si fara arme la hydra. =)) noroc ca avea low hp, ca altfel era naspa...

 

 

 

puneti si voi 1080HD, la setari.

 

 

 

Karatist....

 

Bate Atletico, ajunge in finala, si isi ia bataie de la real :X

Link to comment
Share on other sites

GG, ! Facusem si eu o aroganta din asta, cu Dolaru', parca, sau unu' din 69. Pe turn CNN SF, am sarit cu parasuta si l-am batut cu pumnii, nu i-am dat cu arma. :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.