Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, poate ai si tu dreptate cu cele 5 minute, si intr-adevar, nu tu controlezi asta, dar nici eu nu o controlez...daca pe forum era 20:01, am scris FW...plus ca eu sincer, habar nu aveam de chestia asta...

 

ies si eu imediat, noapte buna.

Link to comment
Share on other sites

, cu tine n-am nicio treaba. Tu-ti faci munca ta, ai regulile tale. Noi am avut discutie si pe /r, cand mi-a zis Generalu' ca am edit la 20:01. De asta am facut si testul, sa vad exact de ce apare c-as fi ediat dupa ora 20:00. Tampit nu sunt, deci stiam ca n-am facut-o. In plus, e vorba de 1 minut. Iar maine ma voi uita pe codul IP Board, sa vad cum rotunjeste el ora. Daca e 20:00:15 afiseaza 20:00, sau 20:01. Luam in calcul si delay-ul normal (ping sau lag, cum il stie lumea) pana se duce informatia prin cele cateva servere, ca sa apara postarea mea... Deci minutul ala e foarte interpretabil, excluzand cele 5 minute care-s diferenta intre ora mea si ora forumului.

 

Macar daca iau FW, sa iau pentru tampeniile mele, pentru DM-ul care-l fac, pentru Dumnezeu stie ce alte fapte. Nu pentru ceva ce nu are nicio legatura cu mine.

Link to comment
Share on other sites

, GG ba...chiar imi place cum ai facut la rapoarte acolo cu poza, culori. font. staticstici procentaje etc :)). Stiam eu ca o sa te descurci da nici chiar asa :))). Vroiam sa iti dau plus chiar meriti, dar cica am dat unu azi, asa ca aminteste-mi sa iti dau maine :)).

 

, e aiurea rau...se vede clar treaba cu testul care l-ai facut. Forumul asta traieste in viitor.

 

Cam atat pe ziua de azi intru in joc sa ma bag pe /sleep si dupa ma pun si eu la somn. Noapte buna ne vedem maine la antrenament !

Link to comment
Share on other sites

@, poate ai si tu dreptate cu cele 5 minute, si intr-adevar, nu tu controlezi asta, dar nici eu nu o controlez...daca pe forum era 20:01, am scris FW...plus ca eu sincer, habar nu aveam de chestia asta...

 

ies si eu imediat, noapte buna.

 

 

 

Ai facut frumos primu' tau log de rapoarte, saracu de tine, stateai de la 8 sa corectezi raportu' :))

 

Neata ba voi astia, ne vedem in game mai tarziu

Link to comment
Share on other sites

Neata , am intrat de pe telefon.

AlexCyo uita-te te rog la inactivitatea mea si pune-ma la membrii invoiti la raport, nu la "Rapoarte neprezentate" . Nu te mai grabi, verifica de doua ori inainte sa dai vreun verdict, sa nu uiti ca ai rank 5 si greseli tale au repercusiuni asupra unui rank mai mic adica eu. Te rog sa fi mai atent data viitoare. :)

 

P.S. Black si tu ai facut la fel nab mic ce esti, mi-ai dat av ca am intarziat la antrenament cand eu aveam inactivitate. Prinsesem putin timp sa intru la antrenament si tu mi-ai dat av ca am intarziat, eu avand inactivitate

Edited by fUzy0n
Link to comment
Share on other sites

Spamari mici zicetimi si mie la cat avem antrenamentul ca am uitat :)) . La 14:00 sau la 15:00???

Nu stii la cat avem antrenamentul ? Cum ai intrat tu aici , cu cine ai dat testul ? Pentru asta vei fi Sodomizat.

Link to comment
Share on other sites

Neata , am intrat de pe telefon.

AlexCyo uita-te te rog la inactivitatea mea si pune-ma la membrii invoiti la raport, nu la "Rapoarte neprezentate" . Nu te mai grabi, verifica de doua ori inainte sa dai vreun verdict, sa nu uiti ca ai rank 5 si greseli tale au repercusiuni asupra unui rank mai mic adica eu. Te rog sa fi mai atent data viitoare. :)

 

P.S. Black si tu ai facut la fel nab mic ce esti, mi-ai dat av ca am intarziat la antrenament cand eu aveam inactivitate. Prinsesem putin timp sa intru la antrenament si tu mi-ai dat av ca am intarziat, eu avand inactivitate

 

 

Apai si tu nab ba, faci inactivitate dar nu esti inactiv

 

 

Lasand asta in urma, ni ce fac politistii dimineata

 

gta_sa_2014_05_04_11_21_36_94.png

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti?

EEe da, se pare ca am si eu primu raport anulat, nu-i nimic 1 sapt in + la jail :))

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti?

EEe da, se pare ca am si eu primu raport anulat, nu-i nimic 1 sapt in + la jail :))

Si te intrebaram noi ? Pentru asta o sa fi sodomizat !

Link to comment
Share on other sites

Rough is out, sper sa ne mai intalnim si cu alta ocazie. Nu am ce sa spun despre fiecare in parte, cu totii ati fost AWESOME.

 

Mai putin clark

 

Nee, a fost si el de treaba da' a avut momentele lui

 

Bafta Erow cu factiunea, mersi pentru sansa acordata!

Link to comment
Share on other sites

@, Aham :)) griji ce zici d`acu pe /r =))

@, Bafta baiete.

 

Si eu incep sa ma plictisesc de samp.. adica mna :))

Ne auzim la antre spor!

Link to comment
Share on other sites

Baftă TinKode şi Rough, vă mai aşteptăm !

@ Frumos antrenamentul de astăzi ! Mai ales la sfârşit când am băgat spaima în deţinuti ! :)).

Felicitări noilor capitani şi celor care au luat rank up !

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au primit rank up.

Am reusit sa fac si cu procesoru, aveam ceva program care il tinea la 100% ce bine e acum :X

Plictiseala mare, imi descarc ceva joc si poate intru mai tarziu sau maine in game, m-am plictisit de samp..

Link to comment
Share on other sites

Mersi rough :* si bafta mai departe!

De ce îi zici baftă mai departe ?

 

@, Ce bă, vrei să ieși ?

 

Parcă ai retras demisia.

Link to comment
Share on other sites

S-o dau si pe forum, GG celor ce-au luat Rank UP. :* GG si mie, sa nu ma uitati.

 

Nah, munca de politist. :)) A se consulta chat-ul. :))

 

P8e08gK.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.