Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

=))) Doamne cat am ras, +.\

 

@Peiu

 

 

 

Didoi Vasile

Newbie

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.png
  • 1 posts
  • Real name:aIm

Posted 27 June 2011 - 11:01 PM

Nick: Vasile _ Bo$$
Prenume(real): Didoi Vacaru
Varsta reala: 64
Level: 99
ScreenShot /stats(in aceasta poza sa aveti si /time): http://imageshack.us...3/32162391.jpg/
Warn level: 5/3
Factiuni anterioare: Lider Fireman Paramedic . Lider Stracci , rank 5 TAXI , Corleone Ak Bitica Smecheru rank 7 , PD rank 9 .
Motivul pentru care ati demisionat din factiunea anteriora: Ca mancam multa branza si nu mai aveau bani sa cumpere.
Skill'uri la joburi secundare: 22 detective , Muls Vaca 99 , dat clanta 77 , Curva ca masa lui Bitica 77
De ce doresti sa intri in Barzini?: Daoarece sunt atat de smecher incat , imi place sa rad de clau cu mustatile alea de laptar obosit.
Stii regulile Barzini?: Nu dar in 10 -11 ani invat .
Stii sa lucrezi in echipa?: Nu , omor pe cine vad.
Realizezi ca suntem o mafie serioasa si nu acceptam glume proaste si in exces?: Nu , mi-e imi plac glumele mele HAHAHAH .
Esti pe black-listul unei alte mafii?: Da , Hitman plata one milion dolars
Esti dispus sa platesti sa fi scos de pe eventualul blacklist?: Nu ca nam sa mai cumpar OI si capre .
De cat timp joci SA:MP pe B-Zone?: 99-20
Cate ore joci pe zi?(fara /sleep):0
O scurta caracterizare a ta(minim 30 de cuvinte): Salut numele meu este DIDOI VASILE vin dintr=o zona munotasa ,cu capre , cai si oi.

Dimineata scot caprele sa le mulg , oile am o vaiata frumoasa , o mult si pe mama lui razvan14 ...

Imi place sa omor lupi care vin sa ne manance stana .

Cu ce crezi ca se ocupa Barzini Family?: Cu transportul de branza si zer .
Esti de acord cu faptul ca trebuie sa stai in Barzini pentru minim 2 saptamani?: Daca ma plictisesc Nu.
Ai avut antecedente cu un membru Barzini ?:Da multe
Vei respecta liderul si membrii cu rank mai mare din Barzini family ?: NU.
Alte precizari?: Sper sa fiu acceptat ca sublider .
  • 2

 

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, Crima si asta, dar era una mai tare facuta acum o luna la TTB dar au sters aplicatia :)) ! Aia era criminala :)) !

 

de unde 'mnezeu le-ati scos?!

 

De pe minunatul forum al B-Zonului :))) !!

 

Eu ma bag sa dorm noapte buna, ne auzim maine :* !

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele sexoase. :* Sa fac prezenta si pe aici, ca asa-i frumos. Ma pregatesc sa dau o raita prin oras si sper sa am mai mult noroc decat ieri, sa nu ma prinda iar ploaia. [-o<

 

M-am hotarat sa fac materiale, trucker si garbage, in timpul noptii. Am de strans 300k si n-am decat 25k pana acuma. :))

 

V-am pupat si ne auzim mai tarziu. :*

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, Stiu ce zici, dar aplicatia aia era facuta pe site...la o saptamana maxim dupa ce a dat drumu la aplicatiile pe site ! Si cred ca au vazut ca fost facuta prea in bataie de joc si au sters-o :)) !

 

Ce faceti ? Eu acum am venit din oras, ne vedem la antrenament :* !

Link to comment
Share on other sites

@, Salut bine facem tu?
Aseara cat era serveru down m-am bagat la un lol =))

Iote ce a iesit: Lol_Client_2014_05_31_00_21_02_39.jpg

Link to comment
Share on other sites

@, 6.. nu prea joc lol, foarte rar, m-am apucat intr-o seara am facut level 5 si m-am lasat.

Si acu 2 zile am zis sa ma apuc iar.. :))

Link to comment
Share on other sites

@, Aaa , jocul e fain rau, daca inveti sa joci si sa te prinzi repede ce trebuie sa faci + sa inveti sa joci cu niste eroi buni, e super bine.Eu am level 30 :)) si sunt in bronze 2.M-am lasat o perioada cand am vrut sa intru in Silver, iar acum m-am apucat din nou deoarece mai joc cu niste colegi si vine vacanta :3.

Link to comment
Share on other sites

@, Eu habar n-am =)) omor pe cine prind cu rosu la nume, (inamici) sau macar incerc. =))

Habar n-am ce iteme sa iau si alte prostii, eu iau ce consider ca e bine, gandesc logic si ii rup p`aia :))

Eu doar cu master y y ala joc, e super bun.

 

Link to comment
Share on other sites

@, :))) imi place cum gandesti, " master yi " da stiu e un erou bun, a fost primul meu erou cu care am invatat sa joc, caruia ii trebuie mult ad ( ability damage ) :).

 

Daca vrei sa te tii de el, incearca sa joci cat mai multe meciuri cu eroi diferiti si pentru inceput iti faci ce-ti recomanda jocul apoi pe parcurs incepi sa inveti :*

Link to comment
Share on other sites

@, Eu o sa incerc, in general joc cu ashe si cu master yi asta.

Mai jucam si cu voli bear =))

Infine, joc doar seara, acum imi descarc un film :*

Vorbim :D

Link to comment
Share on other sites

'neata tuturor fetelor sexoase. :*

 

Bah, ia cautati Yenoh69 pe Origin si bagati-l la FRIENDS. Ca sa rupem capu' de lupta in Battlefield 3. :X

Link to comment
Share on other sites

'neata tuturor fetelor sexoase. :*

 

Bah, ia cautati Yenoh69 pe Origin si bagati-l la FRIENDS. Ca sa rupem capu' de lupta in Battlefield 3. :X

Ba, spune-le la baieti ca sotul tau ti-a facut contul, pai, ce facem aici? Sa vedeti ce avatar i-am pus =)) Am si eu cont, nu doar Honey, ma gasiti sub numele meu de scena "AlexCyo" :))

 

A plouat toata ziua, acum s-a facut soare si o sa plec afara mai tarziu... dar mai stau, o ora, doua poate... nu stiu, o sa intru in joc sa mai fac niste bani din arestari, omoruri, d-astea, stiti voi :D

Link to comment
Share on other sites

@, Nici mie nu imi placea inainte, dar cand joci pe manele e bestial =))

Intru si eu imediat in game.

Am facut lvl 7 pe lol yee

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.