Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salut , ce faceti? :>

Acum m-am trezit si eu ...Ce spuneti , va place de " Marean"? :))

pblTlgi.jpg

 

=)) =)) =))

 

O dimineata frumoasa, ne auzim in joc.

Edited by rTn dyablox
Link to comment
Share on other sites

Erow chiar nu am cerut uninvite, eu glumeam cu tine.

Nu credeam ca o sa te superi chiar asa tare, daca stiam nu as fi facut asta.

Cand m-ai facut pragul tau, ca te-ai sters destul cu picioarele de mine si din astea nu am zis nimic.

Am continuat sa glumesc, nu sa dau pm sau ceva in genu...

Oricum daca te-am suparat chiar asa de rau imi cer scuze, si multumesc pentru sansa acordata.

Va pup, multa bafta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Sunt glume care le faci, si unele glume care nu le faci sa vada toata factiunea.

Nu ti-am zis nimic pana acum fiindca eu tin la glume, m-ai prins intr-un moment prost si m-ai enervat la culme, mai ales cu chatul.

Am plecat, salut.

Link to comment
Share on other sites

Erow chiar nu am cerut uninvite, eu glumeam cu tine.

Nu credeam ca o sa te superi chiar asa tare, daca stiam nu as fi facut asta.

Cand m-ai facut pragul tau, ca te-ai sters destul cu picioarele de mine si din astea nu am zis nimic.

Am continuat sa glumesc, nu sa dau pm sau ceva in genu...

Oricum daca te-am suparat chiar asa de rau imi cer scuze, si multumesc pentru sansa acordata.

Va pup, multa bafta in continuare.

Ce ai fct ma nab de sa suparat Erow pe tn.

 

Ce fac baietii. Eu sunt la spital, am fost operat la picior. Acum ma plictisesc de mooor si astept sa imi dea drumu aks.

 

Are cineva mapa cu tiki 50/50?

Edited by maxim16
Link to comment
Share on other sites

@, baftă în continuare bă, nu ştiu ce s-a întâmplat...dar te aşteptăm înapoi !

@ Salutare ! Am ajuns şi eu acasă, ne auzim în joc în câteva minute..

Link to comment
Share on other sites

Erow chiar nu am cerut uninvite, eu glumeam cu tine.

Nu credeam ca o sa te superi chiar asa tare, daca stiam nu as fi facut asta.

Cand m-ai facut pragul tau, ca te-ai sters destul cu picioarele de mine si din astea nu am zis nimic.

Am continuat sa glumesc, nu sa dau pm sau ceva in genu...

Oricum daca te-am suparat chiar asa de rau imi cer scuze, si multumesc pentru sansa acordata.

Va pup, multa bafta in continuare.

Bafta, pragule... Ti-am zis aseara, dar tu esti Zeko si ai valoare, doar eu am valoare, ba.

 

Am un mesaj de la Erow pentru tine: "Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum… Am suferit prea mult ca sa te iert si acum" Ce-mi place de acest critic al literaturii romane :))

 

Acum... Vorbind serios, iti spun ciao, ai grija de prietena ta :)

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

'neata la toate fetele sexoase! :*:X

 

Mah , stiam ca esti n@b, da nici chiar asa... Ai avut sansa sa fii intr-o echipa cu v@lu@re, cum ziceti voi, dar pentru niste glume de 2 centi ai dat cu piciorul... Pacat, sincer.

 

Dragele mele, ca niciodata, am doar 13 puncte la raport, marti seara. =)) M-a nenorocit BF3-ul, sa moara . Numa' asta joc nonstop. :)) Iese militarul din mine, nu alta.

 

Poate intru putin in joc, dar nu cred ca am ce face. Toata lumea fuge dupa quest, iar eu n-am chef de el. Deci nu wanted, nu confiscate, nu kill... :(

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata la toti. Ma duc pe cateva ore la lucru la parinti. Ne vedem mai incolo in joc.

 

 

 

 

Poate intru putin in joc, dar nu cred ca am ce face. Toata lumea fuge dupa quest, iar eu n-am chef de el. Deci nu wanted, nu confiscate, nu kill...

 

 

Pff, toata noaptea asta a fost plina de rooberi, chiar si Hawk a obosit. :))

Link to comment
Share on other sites

Neata NG, insfarsit m-am trezit si eu, nu am mai dormit asa mult ca ieri unde aproape nu mai aveam timp de nimic :)) noroc ca nu am facut prima ora :>, o sa intru imediat in game sa ma duc pe la jail :3, ne auzim :*

 

Check my signature :))

Edited by AIM Dragos7198
Link to comment
Share on other sites

, :))) cat am mai ras si eu la fazele astea doua cand m-am uitat la film :))) !

 

Hello fetele !!!

 

Am venit de la examen ! B0$$-ul de Peiu a luat nota 8.20 azi !!!! I'm a genius :X !

 

Dar l-am picat pe ala de luni :))) ! Lasa ca il iau in restanta....prea urat ala Legislatia Sanitar Veterinara fac ceva pe legislatia ei de profa nebuna :))) !

 

Intru si eu in joc...vrea sa fac questul si pe seara o interventie la war !! Pwp la voi :* !

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. :* Cu ce va mai laudati voi?! Nu a mai fost nicio reclamatie de cateva zile, ce se intampla?! Nu-si mai face NG-ul treaba, sau, in sfarsit, au invatat amnezicii ca noi nu actionam fara dovezi?! :))

 

, am fost aseara pe joc. Am dat si wanted, confiscate, kill... le-am facut pe toate, inclusiv sa alerg roberi. Doar ca n-am stat prea mult, cred ca maxim o ora jumate.

 

, felicitari pentru examen si pentru restanta. :*:))

 

Tre' sa deschid si eu niste celule, da' inca nu am reusit. Mai insist. :))

 

 

EDIT. Ati vazut asta?! =)) Unii colegi platesc civili pentru puncte. =)) =))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Salut soldateilor ce mai faceti? Am venit si eu de la spital si sunt exact la fel. Cred ca am inceput de sfarsit...

Oricum pe la 5 plec la Bucuresti poate ma intreneaza si aia :(((( am un dor de voi si de un samp...

Link to comment
Share on other sites

Lasă bă Volde, că trece.

Te așteptăm, sper să revii curând.

Fetele, eu acum am ajuns acasă și mă duc să mănânc ceva, ne auzim în joc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.