Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, mai atent cu anii, ca am 15 :)

 

Noapte buna.

 

P.S. nu-l aduceti pe soim la jail, tremura de moare, pacat ca nu am filmat, il prind alta data. =))

 

De ce, tu esti Kors? Daca nu esti, imi pare rau daca s-a inteles gresit, nu ma refeream la tine.

Link to comment
Share on other sites

De ce, tu esti Kors? Daca nu esti, imi pare rau daca s-a inteles gresit, nu ma refeream la tine.

Nu, mai am mult pana la k0rs, vreo 5000 de reclamatii =))

Link to comment
Share on other sites

Mah, , adica eu ti-am dat degeaba tinta mea cea verde si draguta?! X( X( X( X( X(

Link to comment
Share on other sites

ma @@yenoH, io sunt invatat cu aia a mea ti-o cerusem pt ca am bagat windows si nu o mai gaseam uite m ca sa nu zici ca is nesimtit uite hunteru meu ca stiu ca tu ai hunte prsonal download cu ala elicea nu loveste niciodata copaci sau cladiri sau altceva

Edited by S4F Voldemort
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca mai pot sa joc samp , de la modu ala nu imi mai merge si nu stiu ce sa fac , am reinstalat san andreas si degeaba...... Am crezut ca era de la crack , am luat 3 si nu a mers nici 1 ..... Nu imi merge deloc ...

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna la toti.

 

Volde mie sa nu-mi dai nimic, ca nici nu o sa i-au nimic de la tine. Invat din greselile altora.


Noapte buna la toti.

 

Volde mie sa nu-mi dai nimic, ca nici nu o sa i-au nimic de la tine. Invat din greselile altora.

Link to comment
Share on other sites

Ce plictiseală, numai wanted 1 în listă. Astăzi-seară au fost doar 2-3 rob-uri și nu am apucat nici un punct :)).

Până atunci mă duc să mă uit la TV, ne auzim mai târziu.

Link to comment
Share on other sites

No ma, si-a luat si Ervin27 reclamatie, protejatu lu Erow care nu-l sanctioneaza niciodata la raporteaza un membru.., trebuia sa fie si asta odata =))

Link to comment
Share on other sites

Probabil a combinat numele de pe forum cu numele din joc și a ieșit Erwin27 =))

Mă uit la Report a Leader și văd că în fiecare zi apare câte o reclamație pentru Ciccio, l-au văzut cu 2/3 și acum vor să-l dea jos, prea multă răutate...

Link to comment
Share on other sites

Salut ma soldati! am venit si eu de la coasa fac o baie si cred ca intru pe game.... sau ma culc. voi ce faceti?

 

 

 

@, nu ma da imi place hudu si ce vrei sa fac daca nu stiu sa scot numele de acolo la cereri modificari sigur nu si-l scoate :)) ala es skin din Crysis 3 uitate pe net sa vezi de joc.

Link to comment
Share on other sites

Probabil a combinat numele de pe forum cu numele din joc și a ieșit Erwin27 =))

Mă uit la Report a Leader și văd că în fiecare zi apare câte o reclamație pentru Ciccio, l-au văzut cu 2/3 și acum vor să-l dea jos, prea multă răutate...

Stii ce a facut un POSTHUNTER, ca sa-l dea afara pe ciccio? A facut o plangere cu dovezi din 2013. =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.