Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@K A D D Y, nu ma agit asa mult cu Spania :)), ii simpatizez mai mult numai pentru ca e Casillas si Ramos acolo :D !

 

@, nu ma deranjeaza cu absolut nimic, ba chiar ma ajuta si pe mine la corectat ca vad data mai usor, ti-am spus ca nu mai este obligatoriu pentru ca eu credeam ca nu stii si te chinui asa :) !

 

SHALKE 04, CH3LS3A, 5TUTTGARD-1, d-astea stim si noi. Macabi Haifa

 

Adica :)) tu te iei de Steluta mea :)), hmm lasa ca vorbim noi :))) !

 

Ce faceti ? Eu m-am trezit pe la 12 cu o durere de cap imensa din cauza noptii trecute :)), dar mi-am revenit am fost prin oras am baut o cafea si acum sunt ca nou. Ne auzim in joc !

 

Sper sa veniti cat mai multi diseara la war !!

 

Link to comment
Share on other sites

@@Wissh69, ia uite "individule"

- Cei care au job-ul de lawyer îsi vor face reclama pe /ad, /news, nu au voie sa vina la jail sa`si faca reclama, doar daca au client.

Sursa: National Guard - Regulament jail.

 

Iti spun ca in biblie - Capitolul 1, "versetul" 7.

 

Esti nostim, tu crezi ca tot ce faci o sa iasa cum iti doresti tu :))

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Adica :)) tu te iei de Steluta mea :)), hmm lasa ca vorbim noi :))) !

 

Ce faceti ? Eu m-am trezit pe la 12 cu o durere de cap imensa din cauza noptii trecute :)), dar mi-am revenit am fost prin oras am baut o cafea si acum sunt ca nou. Ne auzim in joc !

 

Sper sa veniti cat mai multi diseara la war !!

 

El e de vina ca s-a luat de Spania :P=))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ehhh el se consoleaza cu Olanda...a uitat ca acum 2 saptamani plangea pe aici ca pierdut Atletico Madrid cu Real :X :X :X finala UCL :X :X :X

 

P.S. @K A D D Y

 

La Decima :X !!!

Olanda a dat cinci goluri din intamplare, nici ei nu se gandeau la asa scor, pun pariu ca le era frica sa nu piarda inainte de meci. E destul de nasol, in lotul Spaniei se simte scaderea valorii echipei Barcelona, insa, nu ramane asa treaba. Spania si Olanda vor trece de grupe, dar Olanda castiga CM :)

 

Eu as vrea sa castige Portugalia.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@Wissh69, hai sa n-o mai lungim ca-n piata. In Jail nu ai dreptul sa intri ca civil, decat daca ai wanted si te predai, daca esti lawyer si ai client deja (nu sa-ti faci reclama) sau daca vrei sa vizitezi pe cineva. Nu intri sa iei heal. Faptul ca se poate lua heal din prima camera e un bug, nu-i facut pentru voi. Deci nu mai cauta motive aiurea. Termin-o sa faci pe victima si, daca tot te lauzi ca nu traiesti din jocul asta, dovedeste-o!

 

'neata, fetelor. :* Ceva nou?! :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ehhh el se consoleaza cu Olanda...a uitat ca acum 2 saptamani plangea pe aici ca pierdut Atletico Madrid cu Real :X :X :X finala UCL :X :X :X

 

P.S. @K A D D Y

 

La Decima :X !!!

Pregateste-te sa corectezi sambata viitoare. Te anunt ca in acest moment am acelasi numar de puncte pe care l-am trecut la raportul trecut si mai sunt 6 zile >:)

Link to comment
Share on other sites

In 2010, la ultimul Mondial, Spania lua bataie, tot in primul meci, de la Elvetia! Elvetia, o echipa de nimic, ce nu prezinta amenintare pentru nimeni. Toti spuneau, pe vremea aia, ca Spania e terminata si ca nici din grupe nu va iesi. Culmea, a castigat, fara mari probleme, Mondialul. Doi ani mai tarziu au castigat Europenele...

 

Nu ne putem lega de un singur meci si sa ne lansam in pronosticuri uriase. Un meci bine jucat nu inseamna c-ai castigat deja Mondialul, precum nici un meci dezastruos nu te trimite acasa. S-ar putea sa fie dimpotriva...

Link to comment
Share on other sites

Pregateste-te sa corectezi sambata viitoare. Te anunt ca in acest moment am acelasi numar de puncte pe care l-am trecut la raportul trecut si mai sunt 6 zile

 

Clar...imi iau concediu/inactivitate etc :))) !

 

 

@yenoH

 

 

Hai pwp ne auzim pe /r !!!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Sa veniti cu 10 minute mai devreme la HQ sa ajungem direct la 20:00 astazi la war.

Desigur generale :3.

 

 

Ce mai faceti nabi? Eu astept sa inceapa war-ul :)) , ma duc sa fac un dus si sa citesc putin, ne auzim :*

Link to comment
Share on other sites

Ce war şmecher, 10 minute ne-am duelat, 50 am alergat p'acolo degeaba :)).Hai că eu plec p'afară ,ne auzim mai încolo !

Link to comment
Share on other sites

Seara, pacat ca nu am fost si eu la war, sa sper ca va mai fi unu, unde si eu o sa pot sa-mi arat valoare :))

 

ne vedem in game.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.