Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ma lesi, eu bag numa talentati si valorosi.

 

Iar de aici se naste intrebarea: eu ce caut in NG?! :-??

Link to comment
Share on other sites

@, =))

 

Ce interventie faina a fost azi pentru mine. La prima nu stiam ce sa fac, umblam ca oaia pierduta sa prind cate un bonus de nustiu unde, trageam in GSB saracii, sper sa nu ma fi prins cu post de la ei (Cand am fost a 2 echipa si mi s-a spus ca ne ocupam de GSB, am crezut ca le dam kill, ca cei din prima echipa sa le poata da wanted la VTB =)) ) Erow sper ca tu nu ai citit asta =))

Link to comment
Share on other sites

@, haide, somezi ? :)))

 

Am o lene pe mine, cat BEST-u' tau de mare. Am intrat si am facut 10 puncte in jail, apoi am iesit. Ma pregatesc sa plec la o bericioaica, un biliard, alea alea, "stii ce zic" !

Link to comment
Share on other sites

Am o lene pe mine, cat BEST-u' tau de mare. Am intrat si am facut 10 puncte in jail, apoi am iesit. Ma pregatesc sa plec la o bericioaica, un biliard, alea alea, "stii ce zic" !

Ce viata pe unii, eu cred ca ma pun in pat sa bag un somn ca am venit de la practica :)))

Link to comment
Share on other sites

Neata ba bajeti... ce faceti ?

Eu tocmai am venit de la practica, trosniar matu' controlului pe autobuze, ca am impuscat o amenda de 60 de lei :-J

Cum ma? Si nu i-ai aratat legitimatia? Eu stiam ca jandarmii/politistii merg gratis. =))))

Ehh... la noi s-au gandit astia sa scoata toata linia de tramvai si s-o puna din nou ca era praf, orasu e impartit in 3, 4 parti =)) si ne-a bagat trasportu moca 1 an, pana face nou tramvai. Like a boss.

Cica sa lase astia masinile acasa. Daca nu m-am plimbat din aprilie de cand s-a bagat si pana acum cu autobuzu, cat nu m-am plimbat 3 ani cat faceam drumu pana la liceu si inapoi, macar sa stiu pe ce am dat banii 3 ani (pe abonamente).

Ce face gratuitatea din om, nesimtire B-)

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. :* Ce nebunii mai faceti voi? Vad ca platiti amenzi, ca abuzati de gratuitati, faceti practica... O duceti bine. :)) Eu ma apuc de recapitulat niste prostii, ca doua zile o tin si eu in examene. Simt si eu cum e sa fii student, scolar, elev. :))

 

, stiu ca-ncerci sa ma ajungi la numarul de reclamatii pe zi, dar daca as fi in locul tau m-as potoli. Ai 2/3 si sunt 99% sigur ca ultima reclamatie ti-ar fi adus ceva neplacut. Nu mai folositi tazer-ul aiurea. Si in jail deja-l folositi prea des, dar macar acolo aveti o scuza. Afara altfel stau lucrurile. E considerat abuz si se pedepseste, in cazul in care nu-l folositi strict la nevoie, conditia fiind sa aveti voi nevoie, nu sa ajutati un coleg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.