Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna soldatei.

 

Welcome celor noi, tineti minte, ascultati tot ce vi se spune, riscati ture, dar cel mai rau - sodomizare :)

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l, , in durerea lui. Nu tii minte cand @K A D D Y spunea ca Atletico va lua UCL-ul?! =)) Brazilia oricum nu e in joc. =))

Link to comment
Share on other sites

Privatii noi, adica noii nostri colegi, sa nu va fie niciodata rusine sa intrebati ceva daca nu sunteti siguri pe voi. Apelati cu incredere la mine, sau la orice alt coleg mai vechi, pe /r, /sms, /call, PM, ce vreti voi, pentru absolut orice neclaritate. E spre binele vostru sa aflati cat mai repede si mai corect toate regulile, scrise sau nescrise, din Departamente.

Link to comment
Share on other sites

Privatii noi, adica noii nostri colegi, sa nu va fie niciodata rusine sa intrebati ceva daca nu sunteti siguri pe voi. Apelati cu incredere la mine, sau la orice alt coleg mai vechi, pe /r, /sms, /call, PM, ce vreti voi, pentru absolut orice neclaritate. E spre binele vostru sa aflati cat mai repede si mai corect toate regulile, scrise sau nescrise, din Departamente.

Bajatu' asta ne-a tocat cu intrebarile la inceput ....

6-0 si mai sunt 20 de minute :))

Link to comment
Share on other sites

Bajatu' asta ne-a tocat cu intrebarile la inceput ....

6-0 si mai sunt 20 de minute :))

 

Ce-ai, mah, pe Alex si pe Haos i-am zapacit complet. Nebunu' ala de Haos, la un momentdat, ajunsese sa fuga de mine. =)) Ii nenoroceam cu intrebarile, sa inteleg tot. Mai ales cat am fost cu 2x FW. =))

 

Deci stiu ce zic si tocmai de aia intorc si eu, la randul meu, favorul. Mi se pare normal sa-i ajut si eu pe cei mici. :)

Link to comment
Share on other sites

@, ce băăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăăă ??????????????????? Bă eu ziceam că le dă cu terenu-n cap Germani, şoimule m-ai jignit bă.Nu o să te uit..Mă aşteptam să bată Germania cu 2-1, dar m-am înşelat, aşteptăm finala, să vedem dacă dam măcar 6 :)).Uite-te şi în topicu ăsta şi vezi ce am postat.

http://forum.b-zone.ro/topic/221042-las-venturas-taxi-world-cup-event/page-12#entry3292871

Edited by K A D D Y
Link to comment
Share on other sites

Mah, , tu-n loc sa-i dai FW il ajuti?! X_X 'mnezeule, ce-au ajuns subliderii acuma. :))

 

'neata, fetele!!! :* Am ajuns acasa si-s ud. Ploua neincetat de ieri si-i foarte urat afara. Da' am avut niste treburi si nah, m-am sacrificat. :(

 

Ma apuc sa caut niste muzica sa-mi fac vreo cateva CD-uri pentru drum. Ca m-am plictisit de toata muzica ce-o am. :(

Link to comment
Share on other sites

Mah, , tu-n loc sa-i dai FW il ajuti?! X_X 'mnezeule, ce-au ajuns subliderii acuma. :))

 

'neata, fetele!!! :* Am ajuns acasa si-s ud. Ploua neincetat de ieri si-i foarte urat afara. Da' am avut niste treburi si nah, m-am sacrificat. :(

 

Ma apuc sa caut niste muzica sa-mi fac vreo cateva CD-uri pentru drum. Ca m-am plictisit de toata muzica ce-o am. :(

 

 

Dacă nu şi-o schimbă v-a vedea ce se întâmplă.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, aşa devreme?

Olanda - Germania, zici?

Umblu la sala, de dimineata e mai putina lume si mai fain.

 

Eu spun Germania - Argentina.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.