Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna tuturor !

Imi cer scuze ca postez aici, dar m-am gandit ca ati vrea sa aruncati o privire asupra acestei propuneri, care, daca ar fi implementata, ar fi in avantajul nostru, al celor din departamente. Si anume: http://forum.b-zone.ro/topic/226552-propunere-departamente/

Daca va place, puteti da +1, ca nu ma supar, iar daca nu va place, puteti da +2, dar ma supar.

 

O zi buna ! :)

Link to comment
Share on other sites

 

Vampirul greșelii

Acest vampir stă la pândă zile, luni, săptămâni în șir pândind greșeli. Pe acest vampir îl vom întâlni la tot pasul, la serviciu, în familii, în diferite cercuri sociale . Vei recunoaște ușor acest vampir întrucât vei observa că este fericit când găsește victime care au făcut greșeli. Atunci acționează cu brutalitate având în același timp o licărire ciudată în priviri bucuros că în sfârșit ai greșit. Imediat ce identifică o greșeală ei sar asupra victimei secătuind-o de energie. Ei extrapolează greșeala reducând sensul vieții persoanei în cauză la greșeala respectivă. Acest vampir are avantajul că poate identifica concret o problemă. Scopul acestui vampir este de a distruge încrederea în sine a persoanei și de a arăta celor din jur acest caz . Cu cât va identifica mai multe victime cu atât se va hrăni mai mult și va deveni mai puternic. Acesta suge energia victimelor mergând până la a distruge o carieră sau o viață personală. La fel ca și ceilalți vampiri încearcă sa câștige adepți din rândul victimelor. De obicei pe acești vampiri ii vei reunoaște ușor pentru că nu încearcă să facă nimic deosebit cu viața lor. Teama de a greși este atât de mare pentru ei că vor accepta să facă numai acele lucruri care presupun un grad de risc foarte scăzut. Uneori acești vampiri merg până acolo și creează un mediu în care victimele pot să greșească, într-un anumit fel de a spune, ei întind capacane.

Cat de adevarat, zic eu. Feriti-va de ei. =D

@sursa: extreme training

Link to comment
Share on other sites

@, Nu trebuie sa postezi neaparat la departamente sau altundeva o propunere, chiar daca este in avantajul nostru.Daca ea va fi acceptata de catre Kelton, atunci cu siguranta o vom vedea si noi sau putem verifica si noi ca deaia exista si topicuri pentru asa ceva.

 

Ce mai faceti mai? Eu ma cam plictisesc...imi refac lol-ul si ma uit la " Transformers 2007 " stiu ca e vechi dar vreau sa inteleg povestea cat mai bine, de aceea le-am urmarit pe toate ;))

 

@, Cred ca da " partea a 2-a :)) , cam asa ceva nab :D

 

Link to comment
Share on other sites

@GmbH este foarte greu de realizat acea propunere deoarece tu dai wanted-ul prin /su nu serverul asa ca daca gresesti si in loc de "Runner" scrii "Runer" sau orice alt ceva fara drept, serverul va afisa ca are drept.

Ar fii indicat sa mai adaugi o propunere daca se accepta prima sa intre si asta in vigoare.

[/su nume/id wanted reason surrenderright (0 cu drept; 1 fara drept)] un mic exemplu /su Rebootsrl 6 Runner 1 sau /su Rebootsrl 4 Civill kill 0

Legat la aceasta propunere cand el primeste wanted sa ii apara daca mai are sau nu drept, "you've commited a crime (cop kill) w: +5 Reporter: Rebootsrl

Current wanted: 5

Current surrender right: No.

Acesta daca are un cop kill si foarte multe murder tot No sa fie. Odata ce In /mdc ai un un wanted fara drept din No sa nu mai devina Yes pana la intrarea in inchisoare.

In /wanted sa apara daca are/nu are drept [Wanted - Nume(id) - Timp pana la la w:-1 - Surrender Right: Yes/No]

Si daca are Current surrender right = No sa nu poata primii arrest.

Link to comment
Share on other sites

@GmbH este foarte greu de realizat acea propunere deoarece tu dai wanted-ul prin /su nu serverul asa ca daca gresesti si in loc de "Runner" scrii "Runer" sau orice alt ceva fara drept, serverul va afisa ca are drept.

Ar fii indicat sa mai adaugi o propunere daca se accepta prima sa intre si asta in vigoare.

[/su nume/id wanted reason surrenderright (0 cu drept; 1 fara drept)] un mic exemplu /su Rebootsrl 6 Runner 1 sau /su Rebootsrl 4 Civill kill 0

Legat la aceasta propunere cand el primeste wanted sa ii apara daca mai are sau nu drept, "you've commited a crime (cop kill) w: +5 Reporter: Rebootsrl

Current wanted: 5

Current surrender right: No.

Acesta daca are un cop kill si foarte multe murder tot No sa fie. Odata ce In /mdc ai un un wanted fara drept din No sa nu mai devina Yes pana la intrarea in inchisoare.

In /wanted sa apara daca are/nu are drept [Wanted - Nume(id) - Timp pana la la w:-1 - Surrender Right: Yes/No]

Si daca are Current surrender right = No sa nu poata primii arrest.

Tu parca plecai ma, ce te apuca amu sa scrii paragrafe ?

 

gF7zmwe.png

 

 

$@l_p@ ma duc sa beau pana crap...vorbim maine :* !

Tocilar :* bine maaaaa :* !

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

Tocilar bine maaaaa !

 

La scris am luat 7,90 si 10 asta a fost la prezentare :) ! Nu sunt tocilar in doua saptamani am facut imposibilul am luat 6 restante am scris licenta si am luat examenul scris sunt ZEU :)))) !!!! Oficial sunt #inginer !!!

 

@ ms ma :)):* !!! A stiut Honey de ce are incredere in mine :X !

 

@, LA MULTI ANIII NAB :X !!!!

 

Am plecat !!! Maine prevad niste dureri de cap extreme :))) !!!! MA DUC SA MA FAC MUCIII :X !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.