Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Pai da normal noi merităm două trei baxuri de bere, doar ne batem cu wanted listu și cu toate departamentele pe /d :))) !

 

Sa nu uitam si adminii. =)) Da' nimeni nu apreciaza munca noastra. Si eu care eram sigur ca voi primi inca un warn pentru c-am luat apararea Generalului.

Link to comment
Share on other sites

@, Sa ne aduci o vaca si un tap :))) drept " membrii in NG " =)) , da-mi si mie bere baa :P

Ba tu dute la prasit, nu mai umbla p-aci.( am folosit culoarea ta preferata )

Dragos iti dau o bere cand ma intorc

Hawk am branza de 1 an aici daca vrei iti aduc sa gusti si kazan mi-a zis sa ii aduc 1 kg de cas

Ce este naspa ca in tot satul nu am gasit nici macar un gay

Link to comment
Share on other sites

@, Hmmm cred că miroase a ture :D !!!

 

Am venit de afară mă bag la un film ceva pup !!

 

A apropo am văzut că ai semnătură nouă care sincer mie nu prea îmi place, așa că ți-am făcut eu una, dacă vrei să o înlocuiești poftim :

 

biJO1TJ.gif

 

Dacă te gândești cumva că nu e backround transparent și ai vrea să fie transparent nu se poate....pentru că practic fumul ăla e un filmuleț iar scrisul a fost băgat în filmulețul ala cu Adobe After Efects și practic a ieșit un alt filmuleț care a fost băgat în PhotoShop si după transformat in .gif...pana mea e complicat dar cred că ai înteles esențialul :))) !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Buna seara lume =)) . Am ajuns si eu acasa acum si cred ca ma cuc in vreo ora, nu de alta da sa apuc sa dorm 6 ore ca dimineata am sala (din nou ) =)) Eh, nu-mi fac probleme, cred ca daca ma trezeste cineva noaptea stiu sa-i raspund la intrebare. Noapte buna, vorbim in cursu zilei de azi :)

Link to comment
Share on other sites

@, am fost si eu la sala (aia de permis) =))

Ba nu stiu daca va intereseaza, dar am luat sala iar.

 

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

@, Hmmm cred că miroase a ture :D !!!

 

Am venit de afară mă bag la un film ceva pup !!

 

A apropo am văzut că ai semnătură nouă care sincer mie nu prea îmi place, așa că ți-am făcut eu una, dacă vrei să o înlocuiești poftim :

 

biJO1TJ.gif

 

Dacă te gândești cumva că nu e backround transparent și ai vrea să fie transparent nu se poate....pentru că practic fumul ăla e un filmuleț iar scrisul a fost băgat în filmulețul ala cu Adobe After Efects și practic a ieșit un alt filmuleț care a fost băgat în PhotoShop si după transformat in .gif...pana mea e complicat dar cred că ai înteles esențialul :))) !

 

 

Nah, astea cu backround arată naşpa, o să-mi fac alta fără backround.

 

Ţi-a ieşit mişto oricum.

Link to comment
Share on other sites

@, Baftă la traseu poate de data asta îl iei :D !

 

@, Ok cum vrei !

 

Dacă vrea cineva semnătură in genu cu alt text și alltă culoare să-mi spună !

 

biJO1TJ.gif

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

@, Baftă la traseu poate de data asta îl iei :D !

 

@, Ok cum vrei !

 

Dacă vrea cineva semnătură in genu cu alt text și alltă culoare să-mi spună !

 

biJO1TJ.gif

Mno daca poti sa bagi sub National Guard: Captain KaZzy13x esti sefu banilor!

 

Link to comment
Share on other sites

@, acum sigur il iau, 200%. "Prietenii stiu de ce". Daca intelegi la ce ma refer :-?

 

@, vreau eu una, (scrisu cu galben "FC PETROLUL PLOIESTI" si fumu cu un albastru cum e pe sigla cu petrolul (nuanta de albastru) )

Link to comment
Share on other sites

@, Mereu am fost și voi fi șef...aștept + !!!

 

ObBAoG9.gif

 

@, Eu fac bă semnăturile nu Kazan, uite aici mi-am călcat pe principii și ți-am făcut și ție petrolistule >:P . Dar nu prea a ieșit cum am vrut, dar tot aștept + ! Dacă nu iei carnetu te crăp !

 

HlBlQfa.gif

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.