Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ti-a placut melodia aia, nu mi-ai zis.

 

Doamne, nu am nici 19 ani si deja incep sa albesc. Deci in seara asta, am trecut prin toate starile posibile si imposibile. Tocmai ce-am vazut pe facebook ca persoana la care tin cel mai mult discuta/s-a imprietenit cu persoana pe care o urasc cel mai tare si invers (Oricum, cele 2 persoane nu stiu ca am legatura cu amandoua si ca eu le cunosc pe amandoua (persoanele), asta s-a intamplat in mod indirect)

Ma simt aiurea, ma simt intr-un loc foarte stramt si din ce in ce parca se micsoreaza.

Nu stiu ce sa mai zic... Imi vine sa ma duc > :) 9 mii de ani si sa scap de orasul, tara, planeta asta. M-am saturat....

Te rog sa te omori.

 

Eu am mai facut o tura de Euro Truck cu noul update, se vede putin in poze. , am niste poze speciale "cu tine". Vulturul de pe spatele camionului e pentru tine, vezi, ce frumos :X

 

http://imgur.com/a/Mc5uZ#5

 

Hai sa mai intru si eu in joc sa mai fac niste puncte... ca nu am ce face :))

 

Sunt impotriva sodomizarii lui Hawk, persoana potrivita cred ca este SilenCe.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Sodomizare HAWK!

 

 

SODOMIZARE HAWK

 

 

Sodomizare Hawk.

Salut, acum mi-a venit şi mie curentu, nu am avut curent până acum ... de pe la ora 3....

Ne vedem in game.

3 playeri si asa putine antrenamente ...

Link to comment
Share on other sites

Na, că am făcut-o şi pe asta, am fost sodomizat pentru prima dată :))

http://postimg.org/image/sebf7tjl7/

Si o sa mai fii datorita acestui post:

 

Sodomizare Hawk.

Salut, acum mi-a venit şi mie curentu, nu am avut curent până acum ... de pe la ora 3....

Ne vedem in game.

Dar nu o sa fii singur, ii ai pe kazan si dipper
Link to comment
Share on other sites

@, am jucat si eu mai demult Euro Truck Simulator si e frumos, dar merge si online? Adica n-am incercat si d-aia intreb :-?

 

Apropo, uitati ce ma jucam eu acum 2 ani pana acum vreo cateva luni.

 

 

 

Acum s-a ajuns la asa ceva, jocul apare la fiecare 2 ani, e ceva gen FIFA.

 

 

Vreau sa spun ca versiunea din 2004 avea peste 10 mii de aeroporturi daca nu ma insel si toata mapa globului. Acum banuesc ca e ceva mai imbunatatia, numai in Romania aveam vreo 15 aeroporturi le stiti: 2 Bucuresti + astea mai mici din tara, Bacau, Timisoara, Iasi, Satu Mare, Arad, Craiova si nu-mi mai vin in minte.

Jocul are un sistem de-ti actualizeaza (de pe net evident) vremea pe loc si timpul de oriunde de pe glob.

Dar iti trebuie sute de ore de antrenament ca sa poti sa te joci cum trebuie si de pe tastatura nu prea se merita.

Singurele lucruri care le-am invatat in vreo 20, 30 de ore de joc erau sa decolez (nu foarte drept) si sa iau altitudine, cand venea vorba de aterizare deja eram depasit.

Edited by Aragaz FCP
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.